Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
قسمتایی که نارنجی کردم اگه تا ریلیز بازی رفع بشه خیلی خیلی خوب میشه!یعنی بافتها بهبود پیدا کنه!راستش من تو این مورد گرافیکی خیلی حساسم (شاید چندان مهم نباشه)
teummt30xwbde3dvrl6.jpg

یه خبر خوب برای دوستان اورجینال باز. بازی از GFWL ماکروسافت استفاده نمیکنه و این میتونه به این معنی باشه که حداقل مثل L.A.Noire اچیومنت ها رو میتونیم از طریق استیم آنلاک کنیم.البته در اخبار منتشر شده حرفی از steamworks بودن نیومده اما اینجور که بوش میاد داره روز مرگ drm GFWL کم کم فرا میرسه.

حمیدرضا فکر کن بخوان استیم هم نکنند، ببرن روی سوشال نتورک...
یعنی سیستم سوشال نتورک رو کم کم بزرگ تر کنند برای بازی های خودشون....

جالب تر میشه، چون سوشال نتورک سیستم خیلی خوبی بود.

حمیدرضا فکر کن بخوان استیم هم نکنند، ببرن روی سوشال نتورک...
یعنی سیستم سوشال نتورک رو کم کم بزرگ تر کنند برای بازی های خودشون....

جالب تر میشه، چون سوشال نتورک سیستم خیلی خوبی بود.

آخه روی استیم عرضه شه که دلیل بر steamworks بودنش نیست.ببین drm mp3 تا اونجا که من میدونم securom هستش که حداقلش از GFW بهتره.سر L.A.Noire هم همین اتفاق افتاد.بازی رو شبکه ی استیم عرضه شد اما Steamworks ساپورت نبود و تنها آیتم امیدوارکننده ش اچیومنتاش بود که از طریق استیم قابل باز شدن بود.فکر میکنم راک استار سر Max payne 3 هم همینکارو بکنه و نهایت یه اچیومنت بندازه تنگش تو شبکه ی استیم که برای من همینم کافی و راضی کننده ست.

حداقل سیستم مورد نیاز ؟

Operating System: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
Processor: Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
RAM: 2GB - 16GB
Video Card: NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM
Sound Card: 100% Direct X 9.0 compatible - Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live
HDD Space: 35 GB
DVD Drive: Please refer to your hardware manufacturer and

قسمتایی که نارنجی کردم اگه تا ریلیز بازی رفع بشه خیلی خیلی خوب میشه!یعنی بافتها بهبود پیدا کنه!راستش من تو این مورد گرافیکی خیلی حساسم (شاید چندان مهم نباشه)
teummt30xwbde3dvrl6.jpg

فکر نکنم در جریان گیم پلی موفق به دیدن همچین صحنه هایی بشیم !
حتی اگر وجود داشته باشن

من نتونستم دوام بیارم و رفتم یه فوتیج از اینترو لیک شده ی نسخه 360 بازی دیدم،یه سری چیزا دستم اومد که میزارمشون تو اسپویلر تا هر کی خواست ببینه!
البته از داستان بازی چیزی توش نیست و فقط نوع دمو و موسیقی و حال و هوای اینترو رو توضیخ دادم...
اینتروی بازی به معنای واقعی کلمه فوق العادست،یک نمای کامل از تاثیرات زندگیه گذشته مکس در روح او، بدون گرافیک نول که حتی بعضی جاها اشک آدم رو در میاره و کاملا میشه گفت سینمایی کار شده...
منوی بازی کاملاً تغییر کرده و هیچ نشانی از دو بازی قبلی نیست...
موسیقی منو همان موسیقی قدیمی بازی هست....
همین کافیه !!!!

من نتونستم دوام بیارم و رفتم یه فوتیج از اینترو لیک شده ی نسخه 360 بازی دیدم،یه سری چیزا دستم اومد که میزارمشون تو اسپویلر تا هر کی خواست ببینه!
البته از داستان بازی چیزی توش نیست و فقط نوع دمو و موسیقی و حال و هوای اینترو رو توضیخ دادم...
اینتروی بازی به معنای واقعی کلمه فوق العادست،یک نمای کامل از تاثیرات زندگیه گذشته مکس در روح او، بدون گرافیک نول که حتی بعضی جاها اشک آدم رو در میاره و کاملا میشه گفت سینمایی کار شده...
منوی بازی کاملاً تغییر کرده و هیچ نشانی از دو بازی قبلی نیست...
موسیقی منو همان موسیقی قدیمی بازی هست....
همین کافیه !!!!

میشه بگی کجا دیدی تا ما هم ببینیم ؟

دوستان برا چی اینقدر میرید توی تاپیک های 360 :d یه وقت داستان لو میره براتون ! من با اینکه 360 دارم اما صبر میکنم تا PC بیاد بعد بگیرم ! یعنی نمیتونید دو هفته دیگه صبر کنید !
عجله کار شیطونه ! :d

دوستان برا چی اینقدر میرید توی تاپیک های 360 :d یه وقت داستان لو میره براتون ! من با اینکه 360 دارم اما صبر میکنم تا PC بیاد بعد بگیرم ! یعنی نمیتونید دو هفته دیگه صبر کنید !
عجله کار شیطونه ! :d

منم 360 دارم ولی هک نشده. البته اگه هم هک بود ولی دوست داشتم با PC بازی کنم.
آخه بعد از 9 سال انتظار اومده و نمی ذاره که بهش فکر نکنیم. از یه طرف می خواستم اوریجینال بگیرم که با احتساب اینکه 29 می میادش تا تیر هم به دستم نمی رسه از طرف دیگه هم چند گیگ می خواد باشه تا دانلودش کنیم با این وضعیت سرعت ، خدا می دونه.

یوتیوب بود ،همین الان چک کردم پاک شده بود....اگه دوباره پیداش کردم یه جا آپلود میکنم که پاک نشه براتون ارسال می کنم.
اتفاقا من هم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or