Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
دمو هم داره ؟ :4: آیا کی میاد دموش ؟

خیر دوست عزیز، دمو نداره. تقریبا 1 ماهه پیش اعلام کردن که دمویی در کار نخواهد بود. ;)
البته دیگه چیزی هم به عرضه ی بازی نمونده.
10 روز به نسخه ی کنسولی.
24 روز به نسخه ی PC.
---------
پ.ن. پارت اول کمیک جالب بود. یه جورایی خاطرات کات سین های نسخه های قبل رو برام زنده کرد. :)

آره میدونم اما گفتم شاید نسخه سوم جوره دیگه ای باشه داستانش که خوشبختانه اینطور نیست و بازهم مثله سابق احساسات و عواطف مطرحه!

/
چرا امیدوار شدی؟! والا تا جایی که ما میدونم هنوز اطلاعات رسمی ای به اون صورت از نسخه سوم بازی منتشر نشده. در مورد داستان هر چی اطلاعات بوده مال گذشته و مال تریلر بازی بوده...

چجوری بگم هنوز اطلاعات مهمی رو از داستان بازی منتشر نکردند...

چرا امیدوار شدی؟! والا تا جایی که ما میدونم هنوز اطلاعات رسمی ای به اون صورت از نسخه سوم بازی منتشر نشده. در مورد داستان هر چی اطلاعات بوده مال گذشته و مال تریلر بازی بوده...

منم هنوز که هنوزه دو به شکم،جدا از پیشرفت های مثبت بازی هنوز یه سری ایراد داره که تو این نمایش های جدید از بازی به چشم میاد.اون مصاحبه ی GTTV رو دیدم که یه فوتیج از موقعی که مکس تو کلابه رو نشون میده به نظرم دیالوگ هاش خیلی سطحی بودو به مکس نمی خورد،لحجه ی این بریزیلی ها هم خیلی خیلی رو مغزه....
احساس می کنم کات سین ها هم کم باشه تو بازی و بیشتر دمو ببینیم!
چند تا مشکل تو این کاتسین های جدید هست، به نظرم نبودش با بودنش فرقی نمی کنه چون دیالوگ ها رو که کامل نشون نمیده به جز بخش های مهمش و اینکه وقتی دمو رو نشون میده بعد تصویر فریز میشه برای 1یا2 ثانیه ازش رد می شه و نمیشه کنترلش کرد...
حالا اینارو میشه تحمل کرد، داستان بازی مهمه که امیدوارم اون رو خوب جلو ببرند.

* پ.ن // ایده ی فلشبک به بچگی ها مکس و نشان دادن وقایع تلخ اون زمان تو کمیک به نظرم ایده ی قشنگی بود و عمق نویر بودن داستان رو بالا برد...

آخرین ویرایش:
پایین سمت چپ جلد کمیک نوشته houser lake و چنتا دیگه یعنی سم لیک هم تو نوشتن کمیک کمک کرده یا نه منظور همون بیس داستانای قبله ؟؟
درسته Sam Lake به همراه Dan Houser کار نوشتن این کمیک رو بر عهده دارن. Fernando Blanco هم کار طراحی رو انجام میده.

با پسته شماره 544 کاملا موافقم!و احتماله قوی همین روال تو نسخه جدید هم سره جاشه

http://forum.bazicenter.com/thread33108/page37/

با پسته شماره 544 کاملا موافقم!و احتماله قوی همین روال تو نسخه جدید هم سره جاشه

http://forum.bazicenter.com/thread33108/page37/
بله. اون زمانی بود که رمدی بازی رو میساخت ولی حالا قضیه فرق میکنه! برنامه کلا عوض شده! چرا که خود راک استار داره بازی رو میسازه. اگه رمدی میساخت تو موفقیتش شک نداشتم ولی حالا راک استار داره بازی رو میسازه... اینم که gta نیست بگیم عالی از آب در میاد... داریم صحبت از آی پی ای رو میکنیم که خالقش سم لیک بوده...

بله. اون زمانی بود که رمدی بازی رو میساخت ولی حالا قضیه فرق میکنه! برنامه کلا عوض شده! چرا که خود راک استار داره بازی رو میسازه. اگه رمدی میساخت تو موفقیتش شک نداشتم ولی حالا راک استار داره بازی رو میسازه... اینم که gta نیست بگیم عالی از آب در میاد... داریم صحبت از آی پی ای رو میکنیم که خالقش سم لیک بوده...
راکستار توی داستان پردازی چیزی کمتر از سم لیک و رمدی نداره. اگه فقط روش رمدی رو دنبال کنن کافیه و به نظر هم میاد مکس پین 3 بتونه انتظار طرفدارها رو برآورده کنه. حداقل این بازی اوضاش از خیلی از ادامه هایی که داره ساخته میشه بهتره و بیشتر بهش امید دارم

رمدی هم تو ساخت این بازی به راک استار کمک کرده.پس مطمئن باش با بازی توپی روبرو هستیم.شک نکن

با همه این ها نوستالژی اجازه نمیده که تا حده بازی های قبلی آدم لذت ببره تا اینجاش معلومه که بازی بسیار عالی هستش ولی مکس پین خوبی نیست (حداقل تا الان به نظر میاد)

با همه این ها نوستالژی اجازه نمیده که تا حده بازی های قبلی آدم لذت ببره تا اینجاش معلومه که بازی بسیار عالی هستش ولی مکس پین خوبی نیست (حداقل تا الان به نظر میاد)
اگه قرار بود که رمدی نذاره بازی خوبی از کار در بیاد که اصلا نمیومد همکاری داشته باشه عزیز جان!;;)
بعد میشه بگی چطوری غیب گقتی؟

آره من هم همینطور. موزیک های قبلی خیلی قشنگ تر بودن اما این آهنگ سبک هیپ هاپه اگه اشتباه نکنم.اصلا قشنگ نیست.

اما من الان مکس پین 2 رو برای نمی دونم چندمین بار تموم کردم. مکس پین 1 رو هم که دو هفته پیش برای بار چندم تموم کردم. الان دیگه آماده مکس پین 3 هستم.
فقط یه چیزی برام جالب بود که گفتم اینجا بگم.
خب همه ما می دونیم که چهره مکس پین 1 برگرفته شده از صورت سام لیک نویسنده بازی بود.
76896159731776954619.jpg
و صدای مکس پین هم صدای James McCaffrey که خود هم بازیگره و هم دوبلور.
71580513677945575618.jpg

الان که مکس پین 2 رو تموم کردم گفتم یه اطلاعاتی هم درباره مدل های شخصیت مکس پین 2 دربیارم. یعنی خود مکس پین و مونا ساکس.
مدل شخصیت مکس پین کسیه به نام Timothy Gibbs که بازیگره و آمریکایی و متولد سال 1967 یعنی 45 ساله و فیلم هایی مثل The Returned ، 11-11-11 ، Checkout و ... بازی کرده :
91604109900491839819.jpg
66598021955507483845.jpg
50883935685995936348.jpg

مدل شخصیت مونا ساکس هم بازیگری است البته کم کار تر از Timothy Gibbs که اصالتا کانادایی است و متولد سال 1971 یعنی 41 ساله و در فیلمهایی مثل Just My Luck و Man About Town بازی کرده :
38136647224693871610.jpg
73111981290578914402.jpg

مدل شخصیت مکس پین 3 مشخص نیست اما ظاهرا چهره این شخصیت گرفته شده از خود James McCaffrey ، صداپیشه مکس هستش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or