Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
ایول .... برم یک و د.ش رو بگیرم بزنم به بدن که کم کم 3 از راه میرسه .... LIKE!

دقیقا منم همین کارو کردم.رفتم نسخه اول و دومشو دانلود کردم و الان دارم بازیشون میکنم.ولی لامصب اینایی که دان کردم تمام چیز میزاش زبان مزخرف روسیه.نمیدونم چیار کنم؟کسی کرکی چیزی ازش داره تا بتونم زبان بازی و نوشته هاشو انگلیسی کنم؟؟صدای مکس پین خیلی مزخرف شد(نسخه روسی)

اینترو لیک شده :
دوستان از دستش ندید :Max Payne 3 Intro - YouTube

ممنون دیدمش.
اما :
اینکه از موسیقی معروف مکس پین استفاده شده خیلی خوبه اما این موسیقی دوباره نواخته شده و دقیقا همونیه که چند وقت پیش راکستار یه ویدیوی کوتاه ازش منتشر کرده بود.
یه مقدار با موسیقی اصلی تفاوت داره. موسیقی اصلی همونیه که تو تریلر دیروزی یعنی همون لانچ تریلر منتشر شده.
نمیدونم. علی رغم اینکه خیلی خیلی مشتاق بازیم اما با توجه به این موسیقی و اون منو جدید و چیزهای دیگه که شنیدم احساس می کنم همچنان که بازی بسیار خوبیه اما باید جدا از مکس پین بهش نگاه کرد.

من که دیگه منتظر می مونم بازی دستم بیاد؛ کامل که بازی رو تموم کردم اون موقع نظر می دم که در حد مکس پین بوده یا نه!
در کل از اینترو من راضی بودم و از این که بعد از مدت ها مکس پین رو ثابت تو گرافیک نول ندیدم و احساسات رو تو چهرش دیدم لذت بردم...

من که دیگه منتظر می مونم بازی دستم بیاد؛ کامل که بازی رو تموم کردم اون موقع نظر می دم که در حد مکس پین بوده یا نه!
در کل از اینترو من راضی بودم و از این که بعد از مدت ها مکس پین رو ثابت تو گرافیک نول ندیدم و احساسات رو تو چهرش دیدم لذت بردم...
من عاشق موزیک منو مکس پین 2 هستم.
از موسیقی پایان بازی هم بشدت لذت بردم و میبرم. خیلی دلم میخواد آهنگ Late Goodbye با اجرای جدید تو مکس پین 3 باشه.
In our headlights, staring, bleak, beer cans, deer's eyes
On the asphalt underneath, our crushed plans and my lies
Lonely street signs, powerlines, they keep on flashing, flashing by

And we keep driving into the night
It's a late goodbye, such a late goodbye
It's a late goodbye

Your breath hot upon my cheeck, and we crossed, that line
You made me strong when I was feeling weak, and we crossed, that one time
Screaming stop signs, staring wild eyes, keep on flashing, flashing by

It's a late goodbye, such a late goodbye
It's a late goodbye

The devil grins from ear to ear when he sees the hand he's dealt us
Points at your flaming hair, and then we're playing hide and seek
I can't breathe easy here, less our trail's gone cold behind us
Till' in the john mirror you stare at yourself grown old and weak

It's a late goodbye, such a late goodbye...

دقیقا منم همین کارو کردم.رفتم نسخه اول و دومشو دانلود کردم و الان دارم بازیشون میکنم.ولی لامصب اینایی که دان کردم تمام چیز میزاش زبان مزخرف روسیه.نمیدونم چیار کنم؟کسی کرکی چیزی ازش داره تا بتونم زبان بازی و نوشته هاشو انگلیسی کنم؟؟صدای مکس پین خیلی مزخرف شد(نسخه روسی)
من خیلی وقت پیش که نت نامحدود داشتم یه سری از بازی های قدیمی رو دانلود کردم ارشیو شه .
مکس پین هم بود . 1ش کلا ماله من توی کات سنس ها اصلا صدا نداره . نمیدونم چرا . فقط توی خود بازی صدا داره که اونم هی قطع و وصل میشه . اما دوش سالمه .

دوستان نسخه PC کی میاد؟
بله دیگه! بازی ای که اول مال PC بوده حالا آخرین نفر باید بیاد:|
May 29, 2012
مکس پین 2 وقتی اومد گیم اسپات به نسخه ی PC امتیاز 9.0 رو داد و به نسخه ی PS2 نمره 6.5 رو اعطا کرد. می دونی دلیلش چیه؟
Remedy در اصل یه استودیوی PC ساز هست، در صورتی که R* کنسول ساز هست.

May 29, 2012
مکس پین 2 وقتی اومد گیم اسپات به نسخه ی PC امتیاز 9.0 رو داد و به نسخه ی PS2 نمره 6.5 رو اعطا کرد. می دونی دلیلش چیه؟
Remedy در اصل یه استودیوی PC ساز هست، در صورتی که R* کنسول ساز هست.
ممنون آقا وحید عزیز.
نمیدونم بازی چه جوری شده و نظر نمیدم ولی توی روز بودنش یه خورده توی ذوق میزنه.
مکس پین باید توی شب و بین ساختمونای بلند و افسرده کننده میبود
گرچه الان هم هست ولی بیشتر توی برزیل هست
درسته که R* شرکت بزرگ و موفقیه ولی به نظر من هیچکس نمیتونه ادامه یه بازی رو مثل نسخه های اولش بسازه هرچند اون شرکت خیلی موفق باشه چون سازنده اصلی و خالق اصلی فقط با بازی ای که ساخته آشنایی داره.

من خیلی وقت پیش که نت نامحدود داشتم یه سری از بازی های قدیمی رو دانلود کردم ارشیو شه .
مکس پین هم بود . 1ش کلا ماله من توی کات سنس ها اصلا صدا نداره . نمیدونم چرا . فقط توی خود بازی صدا داره که اونم هی قطع و وصل میشه . اما دوش سالمه .
-Ultimate Max Payne(1) Vista/Win7 Sound Fix- - Steam Users' Forums
من با استفاده از این صدا بازی رو درست کردم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or