Multi Platform Mass Effect

سازنده
Bioware
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

The-Next-Mass-Effect---Official-Teaser-Trailer.mp4_20211108_022637.583.jpg
...Mass Effect Will Continue

PlatformsTBA
DevelopersBioWare
PublishersElectronic Arts
Release DateTBA

در انتهای مراسم The Game Awards، یک تیزر پخش شد که با جمله‌ی “Mass Effect ادامه خواهد داشت” به پایان رسید و بعد از آن صفحه رسمی استودیو Bioware در توییتر اعلام کرد که قسمت جدید این سری در حال سپری‌کردن مراحل اولیه تولید است. در این تیزر شاهد چندین سیاره و ستاره در طول کهکشان بودیم و حتی صدای Reaperها هم شنیده شد. سپس شاهد کوهنوردی یک شخصیت کلاه دار در آب و هوای برفی بودیم که تیکه‌ای از زره N7 را پیدا کرد. این شخصیت از نژاد Asari است و شباهت زیادی به Liara دارد. مایکل گمبل، کارگردان پروژه‌های Bioware، با انتشار توییتی به طرفداران گفته است که رازهای زیادی در این تیزر نهفته است و باید به آن با دقت گوش بدهند ادامه...

تیزر معرفی :

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نه قطعا یه دلیل دیگه داشته، بعد از موفقیت ریمستر قطعا مس افکت ادامه پیدا میکنه، یه مدت پیش هم تایید کردن دراگون ایج لایو سرویس نیست در نتیجه Brilliant Idea های EA فعلا تموم شده خداروشکر.
از EA هیچی بعید نیست، اینا چند ماه قبل از بستن ویسرال گیمز استار وارز اینها رو پروسه ساختش رو نشون دادن بعلاوه چنتا تصویر کوچیک، بعد یهو به این نتیجه رسیدن در عرض این چند ماه که آخه کی دیگه بازی سینگل پلیر میخره، زدن ویسرال بستن بعد که بتلفرانت 2 و آنتم جفتشون شکست خوردن، دوباره به این نتیجه رسیدن که نه سینگل پلیر هم خوبه بسازیم، بعید نیست بعد چند سال دوباره به نتایج درخشان جدیدی رسیده باشن و بخوان این اکتشافات عظیمشون در مورد بی ارزشی بازیهای سینگل پلیر رو به بشریت عرضه کنن.
@m.d.makan
اگر یوتیوب حذف کرده بود، باید از کانالهای IGN و گیم اسپات اینها هم حذف میشد، ولی این اتفاق نیافتاده، پس یک اقدام مستقیم از سمت EA بوده.

• Smile
Reactions: pvt.miller

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
373
نام
ممد
تو این 3 سال EA موفقیتای خوبی با بازیهای داستانی داشته، استار وارز جدای ترکوند، ایت تیکس تو هم همینطور و استقبال از مس افکت لجندری ادیشن خیلی زیاد بود، اگر بخوان دوباره کارای سال 2017 رو تکرار بکنن دیگه اوج حماقت هستن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
@m.d.makan
اگر یوتیوب حذف کرده بود، باید از کانالهای IGN و گیم اسپات اینها هم حذف میشد، ولی این اتفاق نیافتاده، پس یک اقدام مستقیم از سمت EA بوده.
اینقدر اینها گندکاری دارن که هیچی ازشون بعید نیست. یکی 2تا هم نیست.
فردا بیان بگن بایوور بستیم هم من تعجب نمیکنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینقدر اینها گندکاری دارن که هیچی ازشون بعید نیست. یکی 2تا هم نیست.
فردا بیان بگن بایوور بستیم هم من تعجب نمیکنم.
متاسفانه منم دو سالی هست که منتظر خبر خط آخر هستم:|
دوست ندارم چنین اتفاقی بیفته، ولی 2تا خبز خوب از اونجا نمیاد آدم یکم دل گرم بشه:(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ظاهرا Bioware تیزر تریلر رسمی که از بازی داده رو از تمام کانالهای رسمی خودش و بازی حذف کرده، فک کنم بازی رو کنسل شده باید بدونیم. فک کنم EA دوباره یه سری Brilliant Idea زده به سرش.
این قضیه پاک کردن تیزر نسخه جدید مال الان نیست دقیق یادم نیست کی بود ولی قشنگ یادمه قبل N7 Day دنبال تیزر بودم که دیدم پاک شده پس اگه واقعا خبر مبنی بر کنسل شدن بازی باشه چرا اومدن تو N7 Day عکس جدید از بازی بیرون دادن ؟ تمام پست های معرفی بازی تو توئیتر و فضای مجازی موجود ـه پس کلا هرچی که هست ربطی به این قضایا نداره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
State of BioWare

خبر خاصی نیست ولی بایور یـ بلاگ پست در رابطه با سختی های ساخت بازی توی پادمی کرونا منتشر کرده در آخر هم اشاره کردن که به شدت از عمکرد Mass Effect Legnedry Edtion بین منتقدا و فن ها راضی بودن و در آخر اینو نوشتن :

1641489414242.png

ببینیم و تعریف کنیم :-"

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان من تا به امروز هیچ نسخه ای ازش رو بازی نکردم
الان اومده رو گیم پس
ایا این ۳ نسخه خطی هست انشالله؟ یا باید بگردی و اینا؟؟؟

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
الان اومده رو گیم پس
بازی تقریبا خطیه ولی محیط ها بعضی جاها بزرگن و حالت سند باکس دارن و زبانتون هم خوب باشه خیلی بیشتر لذت میبری و خیلی کمک میکنه نقشه بازی خیلی کمک نمیکنه ولی خوب خیلیم گیج کننده نیست...در کل بازی واقعا عالیه مخصوصا قسمت ۲ که بی نظیره و شدیدا پیشنهاد میشه....و در آخرم گشتن تو بازی و حرف زدن با npc ها خودش کلی ماموریت جانبی اضافه میکنه که کیفیت خوبی دارن

• Like
Reactions: all4u

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
828
نام
Arya Faraji
الان اومده رو گیم پس
اختیاری هست ولی شدیدا پیشنهاد میشه، چون باعث درک بهتر استوری اصلی میشه، اکثر میشن های فرعی عالی هستن و کمی از میشن اصلی ندارن و اینکه دی ال سی های بازی هم با گشتن پیدا میشه، اینجوری نیست تو منو یه بخش داشته باشه بزنی بره داخل دی ال سی و اینکه پایان های خوب بازی هم فقط با گشتن و ماین کردن فلزات امکان پذیر هست.
یعنی اینجوری بگم، اختیاری هست ولی اگه نگردی پلی ندی بهتره :)) محیط هاش هم بزرگ نیست گیج بشی، محیط ها و استوری های قشنگی داره بگرد لذت ببر.
در ضمن Loyalty میشن های همراهای شپرد هم که از بهترین میشن های گیم هست و باعث آنلاک شدن اسکین و ابیلیتی مخصوص برای همراها میشه جز میشن فرعی هستن واقعا حیفه از دست بدی.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با درود
andromeda پیشنهاد میشه؟:D
پیشنهاد که حتما میشه ولی ۲ تا نکته رو توجه کن:

۱-تم بازی با ۳ گانه فرق داره. اونجا اگه یه اپرای فضایی حماسی رو داشتیم، اینجا یه بازی slow burn تر با تمرکز روی اکسپلوریشن داریم.

۲-داستان، نرتیو و شخصیت های بازی قطعا از ۳گانه پایین ترن.

با اینحال بازی خوب و لذت بخشیه. گیم‌پلی فوق العاده روونی داره و ازش لذت میبری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر