Multi Platform Mass Effect

سازنده
Bioware
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

The-Next-Mass-Effect---Official-Teaser-Trailer.mp4_20211108_022637.583.jpg
...Mass Effect Will Continue

PlatformsTBA
DevelopersBioWare
PublishersElectronic Arts
Release DateTBA

در انتهای مراسم The Game Awards، یک تیزر پخش شد که با جمله‌ی “Mass Effect ادامه خواهد داشت” به پایان رسید و بعد از آن صفحه رسمی استودیو Bioware در توییتر اعلام کرد که قسمت جدید این سری در حال سپری‌کردن مراحل اولیه تولید است. در این تیزر شاهد چندین سیاره و ستاره در طول کهکشان بودیم و حتی صدای Reaperها هم شنیده شد. سپس شاهد کوهنوردی یک شخصیت کلاه دار در آب و هوای برفی بودیم که تیکه‌ای از زره N7 را پیدا کرد. این شخصیت از نژاد Asari است و شباهت زیادی به Liara دارد. مایکل گمبل، کارگردان پروژه‌های Bioware، با انتشار توییتی به طرفداران گفته است که رازهای زیادی در این تیزر نهفته است و باید به آن با دقت گوش بدهند ادامه...

تیزر معرفی :

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
صبح بلند شدم دیدم نسخه بعدی مس افکت معرفی شده سریع تیزر رو پلی کردم اشک تو چشمام جمع شد :( یعنی میشه دوباره شپرد رو تو بازی ببینیم ؟ اون شخص اخر تیزر Liara بود ؟ دهنت سرویس بایوور ....

آخرین ویرایش:

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
صبح بلند شدم و دیدم نسخه بعدی مس افکت معرفی شده سریع تیزر کردم اشک تو چشمام جمع شد :( یعنی میشه دوباره شپرد رو تو بازی ببینیم ؟ اون شخص اخر تیز Liara بود ؟ دهنت سرویس بایوور ....
اره liara بود

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
توی این پست یک تئوری:D دادم که احتمالا با استفاده از Super Mass Relay میشه بین 2 کهکشان راه شیری و آندرومدا جابجا شد. همون اول تیزر جدید هم هر 2 کهکشان رو نشون داد که بیش از پیش این نظریه رو تایید میکنه. صدای ریپر ها هم که میومد که احتمالا شاهد بازگشت ریپر ها باشیم. از طرفی حرف از New Contact Protocol بود که فکر میکنم منظورش اولین برخورد با نژاد Remnant ها توی آندرومدا باشه. اون آخریه هم 100% لیارا بود که الان باید 750 سالش باشه حدودا.

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
ظاهرا تعدادی از افراد کلیدی که روی سه گانه کار کردن (از جمله Art Director و Cinematic Director) برای این نسخه دوباره برگشتن به BioWare! :-bd
Derek Watts-Bernon Holmes-Parrish Ley-Dusty Everman

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سمت راستی خود گروسه :D
سمت چپی هم به moridin میخوره ولی خب چجوری بعد از اون پایان سه گانه میخوان ادامه بدن؟ بازی هم با پسوند داستان ادامه دارد معرفی شده که یعنی ادامه مستقیم سه گانه و شپرد هست.

• Like
Reactions: Vesemir

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
سمت چپی هم به moridin میخوره ولی خب چجوری بعد از اون پایان سه گانه میخوان ادامه بدن؟ بازی هم با پسوند داستان ادامه دارد معرفی شده که یعنی ادامه مستقیم سه گانه و شپرد هست.
شاید مثل Star Wars Rogue One باشه، یعنی تیم ما به موازات تیم شپرد یه حرکاتی می‌زنه. اینطوری ایده‌های انتقال سیو باحالی هم می‌تونن پیاده کنن :D

• Like
Reactions: stanley

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
از یه طرف خیلی خوشحالم از ساخته شدن Mass Effect جدید، مخصوصاً با حضور کاراکتر محبوب من لیارا. :D البته تریلوژی ME به قدری کاراکترهای درجه یک و خفن داشت که سخت می‌شد یکی رو با فاصله زیاد نسبت به بقیه انتخاب کرد و به جز آدم‌های این تریلوژی، بقیه‌شون رو به شدت دوست داشتم (از آدم‌ها فقط جک عالی بود برای من) و بعضی جاها انقدر انتخاب کاراکتر برام سخت می‌شد که استخاره می‌کردم!
ولی از اون طرف تریلر اذیتم کرد، چون مشخصه که سال‌ها تا انتشار بازی مونده. :( یعنی حس می‌کنم هنوز خود سازنده‌هاش هم دقیقاً نمی‌دونن جریان چیه و داستان رو کامل نکردن و فقط یه تریلر دادن که بگن داریم نسخه جدید رو می‌سازیم. ولی در هر حال خبر خیلی خوبی بود و همون‌طور که گفتم ملاقات دوباره با لیارا بسی لذت‌بخش بود! :D
این وسط باید دید داستان از چه قراره. قیافه لیارا رو کامل ندیدیم ولی توی همین زاویه‌ای که دیده می‌شد، به نظر می‌رسید پیرتر از قبل شده. از اونجایی که عمر Asariها خیلی زیاده و تا بالای ۱۰۰۰ سال می‌رسن و لیارا هم توی تریلوژی جوون بود (۱۰۰ و خورده‌ای سال)، قاعدتاً اینجا باید خیلی از ماجراهای تریلوژی گذشته باشه که چین و چروک افتاده روی پوست لطیفش. :( یعنی خیلی از بروبچ تریلوژی احتمالاً یا مُردن یا پیر شدن. ولی باز باید صبر کرد و دید چی میشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,821
نام
نریمان
بنظرتون کیا میتونن باشن؟ :D

View attachment 185922
بعید میدونم هیچکدومشون شخصیت‌های Trilogy باشن. فقط Liara و جوکر از سه گانه امکان کشته شدنشون وجود نداشت و با توجه به این که احتمالا مدت خیلی زیادی از از وقایع ME3 گذشته، جوکر هم احتمالا هم مُرده.

در کل به نظر میاد Destroy به عنوان پایان Canon در نظر گرفته شده و Liara هم تنها پل ارتباطی بین سه گانه و نسخه‌ی جدیده.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
از یه طرف خیلی خوشحالم از ساخته شدن Mass Effect جدید، مخصوصاً با حضور کاراکتر محبوب من لیارا. :D البته تریلوژی ME به قدری کاراکترهای درجه یک و خفن داشت که سخت می‌شد یکی رو با فاصله زیاد نسبت به بقیه انتخاب کرد و به جز آدم‌های این تریلوژی، بقیه‌شون رو به شدت دوست داشتم (از آدم‌ها فقط جک عالی بود برای من) و بعضی جاها انقدر انتخاب کاراکتر برام سخت می‌شد که استخاره می‌کردم!
ولی از اون طرف تریلر اذیتم کرد، چون مشخصه که سال‌ها تا انتشار بازی مونده. :( یعنی حس می‌کنم هنوز خود سازنده‌هاش هم دقیقاً نمی‌دونن جریان چیه و داستان رو کامل نکردن و فقط یه تریلر دادن که بگن داریم نسخه جدید رو می‌سازیم. ولی در هر حال خبر خیلی خوبی بود و همون‌طور که گفتم ملاقات دوباره با لیارا بسی لذت‌بخش بود! :D
این وسط باید دید داستان از چه قراره. قیافه لیارا رو کامل ندیدیم ولی توی همین زاویه‌ای که دیده می‌شد، به نظر می‌رسید پیرتر از قبل شده. از اونجایی که عمر Asariها خیلی زیاده و تا بالای ۱۰۰۰ سال می‌رسن و لیارا هم توی تریلوژی جوون بود (۱۰۰ و خورده‌ای سال)، قاعدتاً اینجا باید خیلی از ماجراهای تریلوژی گذشته باشه که چین و چروک افتاده روی پوست لطیفش. :( یعنی خیلی از بروبچ تریلوژی احتمالاً یا مُردن یا پیر شدن. ولی باز باید صبر کرد و دید چی میشه.
از اونجایی که ما قبلاً هم زنده کردن مرده رو توی سری داشتیم، میشه امید داشت حسب ضرورت گروس رو حداقل دوباره بیارن توی بازی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از اونجایی که ما قبلاً هم زنده کردن مرده رو توی سری داشتیم، میشه امید داشت حسب ضرورت گروس رو حداقل دوباره بیارن توی بازی:D
Garrus و Liara تو بازی باشن تمومه :D
بقیه حاشیه ن :D

• Like
Reactions: m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر