Multi Platform Mass Effect

سازنده
Bioware
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

The-Next-Mass-Effect---Official-Teaser-Trailer.mp4_20211108_022637.583.jpg
...Mass Effect Will Continue

PlatformsTBA
DevelopersBioWare
PublishersElectronic Arts
Release DateTBA

در انتهای مراسم The Game Awards، یک تیزر پخش شد که با جمله‌ی “Mass Effect ادامه خواهد داشت” به پایان رسید و بعد از آن صفحه رسمی استودیو Bioware در توییتر اعلام کرد که قسمت جدید این سری در حال سپری‌کردن مراحل اولیه تولید است. در این تیزر شاهد چندین سیاره و ستاره در طول کهکشان بودیم و حتی صدای Reaperها هم شنیده شد. سپس شاهد کوهنوردی یک شخصیت کلاه دار در آب و هوای برفی بودیم که تیکه‌ای از زره N7 را پیدا کرد. این شخصیت از نژاد Asari است و شباهت زیادی به Liara دارد. مایکل گمبل، کارگردان پروژه‌های Bioware، با انتشار توییتی به طرفداران گفته است که رازهای زیادی در این تیزر نهفته است و باید به آن با دقت گوش بدهند ادامه...

تیزر معرفی :

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
بدون بانو لیارا؟ :|
نصف وزن رو Garrus داره، نصفش رو بانو...
تصویر شامل 50% از کار هست:-"

البته از حق نگذریم، Thane هم فوق العاده بود:x شاید به هر کدوم باید 33% وزن بدم:-"
Liara رو قبلاً هم گفتم که جز Top 5 کرکترهای محبوب من تو ویدئو گیم هست. :x:D اما به صورت کلی ME2 بهترین کست رو بین ۳گانه داره.

تمامی کرکتر‌ها عالی ‌و منحصر به فرد هستن. مراحل Loyalty هم همگی جالب دراومدن (مرحله Samara :-") و خبری از کرکتر های درپیت مثل Vega و Ashley نیست. :D:-"

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
Liara رو قبلاً هم گفتم که جز Top 5 کرکترهای محبوب من تو ویدئو گیم هست. :x:D اما به صورت کلی ME2 بهترین کست رو بین ۳گانه داره.

تمامی کرکتر‌ها عالی ‌و منحصر به فرد هستن. مراحل Loyalty هم همگی جالب دراومدن (مرحله Samara :-") و خبری از کرکتر های درپیت مثل Vega و Ashley نیست. :D:-"
همشون بی شک عالی بودن و هیچ جای بحثی هم نیست ولی اگه بحث درپیت :D بودن باشه jacob از ashley و vega ده پله جلوتره:D:D loyalty missionاش هم که قشنگ تو در و دیوار بود.:D

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
همشون بی شک عالی بودن و هیچ جای بحثی هم نیست ولی اگه بحث درپیت :D بودن باشه jacob از ashley و vega ده پله جلوتره:D:D loyalty missionاش هم که قشنگ تو در و دیوار بود.:D
جیکوب کلا ازش صحبتی نمیشه

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
حالا که انتشار ریمستر نزدیکه و هم نسخه جدید بازی تایید شده و دوستان هم تو هایپ رفتن ، دیدن این ویدیو ها توصیه میشه :

[/UR

ویدیوهاش زیاد ایراد الکی میگرفت.مثلا به ساندتراک me3 گیر داده بود

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

فقط اونجاش که میخواد از زیر سواله شپرد در بره :D=((
لعنتی واقعا دلم میخواد دوباره شروع کنم به بازی کردن ولی مغزم میگه منتظر LE Edition بمون.
دلم برای یه بازی تو این سطح با همچین سیستم مکالمه ای که درش غرق بشی تنگ شده.
مقایسه نمیکنم ولی اینو الان که دارم سایبرپانک بازی میکنم کاملا حس میکنم.
بنظرم ME2 واقعا بالاترین سطح از تلفیق یک بازی RPG و گیم پلی اکشن بوده و هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین

باید پس برای پرفکت بودن ME2 ، دی ال سیش رو هم حساب کرد که بانو هست:D

کلا سری مس افکت به نظرم کل انسان هاش رو باید انداخت دور! از جیکوب بگیر تا میرندا...

تنها انسان خوب مجموعه(حالا جز شپرد:-" )، جوکر هست:D
بقیه مفتشون گرونه واقعا:D
و فضایی ها همه عالی:x

---

اونطرف DA:I هرچقدر انسان هاش خوب بودن، نژادهای دیگه تو دیوار!
تو عمرم الف بدتر و زشت تر از سارا توی اون بازی ندیدم:)) :-"
قبل رسیدن بهش آهنگش رو شنیدم و گفتم این خیلی باحاله!
ولی بعد رسیدن بهش پوکر فیس بودم کامل:|

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
باید پس برای پرفکت بودن ME2 ، دی ال سیش رو هم حساب کرد که بانو هست:D

کلا سری مس افکت به نظرم کل انسان هاش رو باید انداخت دور! از جیکوب بگیر تا میرندا...

تنها انسان خوب مجموعه(حالا جز شپرد:-" )، جوکر هست:D
بقیه مفتشون گرونه واقعا:D
و فضایی ها همه عالی:x

---

اونطرف DA:I هرچقدر انسان هاش خوب بودن، نژادهای دیگه تو دیوار!
تو عمرم الف بدتر و زشت تر از سارا توی اون بازی ندیدم:)) :-"
قبل رسیدن بهش آهنگش رو شنیدم و گفتم این خیلی باحاله!
ولی بعد رسیدن بهش پوکر فیس بودم کامل:|
نه دیگه.میراندا خیلی هم خوب بود و همینطور اندرسون و ادمیرال هکت.

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
نه دیگه.میراندا خیلی هم خوب بود و همینطور اندرسون و ادمیرال هکت.

درباره سرا تو dai هم جلوی فن بیس دراگون ایج این حرفو نزن چون خیلی بینشون طرفدار داره و تا حد مرگ هم ازش دفاع میکنن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در رابطه با شپرد من شخصا دوست ندارم دوباره بصورت فیزیکی به سری برش گردونن :D چراکه عملا شپرد یه کارکتر تکرار نشدنی و بی نظیری بود که به هر صورت در سه نسخه ی مس افکت داستانش به پایان رسید و از دید من خیلی خوب هم تمومش کردن. تجربه نشون داده احیای یک کارکتر بیادموندنی که داستانش به پایان رسیده معمولا خوب از اب درنمیاد و در معدود مواردی ممکنه یک ادامه ی قابل احترامی بشه از اون شخصیت دراوردش اللخصوص که الان بازی بدون مغز متفکر سری ( کیسی هادسون ) و استودیویی داره ساخته میشه که نشون داده صلاحیت قبل رو هم نداره :D بهرحال این نظر منه و امیدوارم اشتباه باشه. البته با توجه به تریلر بازی بیشتر بنظر میرسه داستان قراره به سمتی بره که به قولی حالا دنیا با لگاسی شپرد طرف هست و در همین راستا ما بیشتر از اینکه با خود شپرد طرف باشیم با دنیای بعد از شپرد و تصمیمات او و تاثیراتش همراه هستیم که بنظرم اگر واقعا به این شکل باشه اتفاقا خیلی هم خوبه.
و نکته ی دیگه اینکه در رابطه با شخصیت پردازی شپرد بگم که بنظرم یکی از خفن ترین شخصیت پردازی ها رو داشت! :D شخصیت پردازی از نظر من یعنی هدف و انگیزه ی شخصیت اصلی و موقعیت هایی که شخصیت اصلی درش قرار میگیره و تاثیر تصمیماتی که بر او و داستان اثر میذاره که در مس افکت پرفکت بود پلاس دیالوگ های شخصیت اصلی که در مس افکت پرفکت بود پلاس تاثیر شخصیت های فرعی روی شخصیت اصلی و بالعکس که در مس افکت پرفکت بود :D دیگه اینکه چهره ، چهره اقا چهره :D. بی شک چهره ی دیفالت شپرد که از شپرد سریال لاست گرفته بودن و چقدر هم این چهره، چهره ای بود که به شخصیت کومندر شپرد میخورد! چهره ی کارایزماتیکی که میشد بهش متکی بود اینکه این چهره و این شخص ، ثابت قدم و محکم میتونه تمام مشکلات رو به دوش بکشه و به سرانجام برسونه. اینها همه وظیفه ی بازیه که طوری در بازی وجود داشته باشه که به پرورش شخصیت اصلی کمک کنه. یه دیالوگی اول بازی نسخه ی یک که فکر کنم اندرسون به یودین میگه که اگر یک نفر توی کهکشان وجود داشته باشه که بتونه ما رو نجات بده یا بهش بتونیم متکی باشیم شپرد خواهد بود (نقل به مضمون) و قشنگ بازی میخ اولش رو محکم میکوبه و به مخاطب نشون میده که با چه کارکتری طرف هست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
موافقم... شپرد ماست بود به نظرم:))
بازی هرچی داره از شخصیت های همراهش داره:D

البته با این حال، قیافه ی شپرده دیفالت بلز برام ماندگاره:D
وقتی میبینم یکی با یه قیافه ی دیگه یا شپرد زن انتخاب کرده حس میکنم همه چی اشتباهه:D

---
@NaRiiMaN
بدون بانو لیارا؟ :|
نصف وزن رو Garrus داره، نصفش رو بانو...
تصویر شامل 50% از کار هست:-"

البته از حق نگذریم، Thane هم فوق العاده بود:x شاید به هر کدوم باید 33% وزن بدم:-"
ماست خو بود، ولی ماست خیلی خوبی بود! الان خیلی از این بازی های RPG ماست هاشون و کرکتری که میسازی اصلا به خوبی ایشون نیست!:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
188570

نسخه جدید Mass Effect با تریلری در Game Awards 2020 رسما معرفی شد و با انتشار اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------
سازنده: Bioware
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: نامشخص
پلتفرمها: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010