Multi Platform Mass Effect

سازنده
Bioware
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

The-Next-Mass-Effect---Official-Teaser-Trailer.mp4_20211108_022637.583.jpg
...Mass Effect Will Continue

PlatformsTBA
DevelopersBioWare
PublishersElectronic Arts
Release DateTBA

در انتهای مراسم The Game Awards، یک تیزر پخش شد که با جمله‌ی “Mass Effect ادامه خواهد داشت” به پایان رسید و بعد از آن صفحه رسمی استودیو Bioware در توییتر اعلام کرد که قسمت جدید این سری در حال سپری‌کردن مراحل اولیه تولید است. در این تیزر شاهد چندین سیاره و ستاره در طول کهکشان بودیم و حتی صدای Reaperها هم شنیده شد. سپس شاهد کوهنوردی یک شخصیت کلاه دار در آب و هوای برفی بودیم که تیکه‌ای از زره N7 را پیدا کرد. این شخصیت از نژاد Asari است و شباهت زیادی به Liara دارد. مایکل گمبل، کارگردان پروژه‌های Bioware، با انتشار توییتی به طرفداران گفته است که رازهای زیادی در این تیزر نهفته است و باید به آن با دقت گوش بدهند ادامه...

تیزر معرفی :

آخرین ویرایش:

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
ywwp_img_20210108_122300.png

فقط Thane
تین بیچاره خیلی غمناک بود

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

• Like
Reactions: just_p30

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
توی این پست یک تئوری:D دادم که احتمالا با استفاده از Super Mass Relay میشه بین 2 کهکشان راه شیری و آندرومدا جابجا شد. همون اول تیزر جدید هم هر 2 کهکشان رو نشون داد که بیش از پیش این نظریه رو تایید میکنه. صدای ریپر ها هم که میومد که احتمالا شاهد بازگشت ریپر ها باشیم. از طرفی حرف از New Contact Protocol بود که فکر میکنم منظورش اولین برخورد با نژاد Remnant ها توی آندرومدا باشه. اون آخریه هم 100% لیارا بود که الان باید 750 سالش باشه حدودا.
در مورد صدای ریپر ها، کلا اگه دقت کنی از ابتدای تریلر به نوعی تو چند جمله تاریخچه بشر در کهکشان رو گفت.
اولش گفت یه زمانی مارو مشاهده میکردن بقیه.
بعد از پروتکل اولین contact صحبت کرد(مربوط به first contact war) و بعدشم چند تا جمله دیگه تا اومد رسید به صدای ریپر که به سه گانه و اون جنگ ربط داشت.
خیلی خیلی خیلی بعیده ریپر ها برگردن.

ولی راجب اینکه همزمان ادامه مس افکت ۳ و اندرومدا باشه، ممکنه. اتفاقا دو سه ماه پیش یه شایعه پخش شد که مس افکت بعدی همزمان ادامه هر دو شونه. من کلا امیدوارم اندرومدا رو فراموش نکنن چون خیلی فرصت های خفنی برا اینده فرنچایز میتونه خلق کنه.

اگه واقعا ادامه هر دو باشه طبیعیه لیارا اونقدر سن داشته باشه ولی خب اون تیکه آرمور N7 واقعا جز شپرد متعلق به کی میتونه باشه؟؟؟
به نظرم رفته دنبال شپرد ولی خب ینی ۶۰۰ سال بعد از مرگش؟

شایدم کلا به اندرومدا ربط نداره و مدت کوتاهی بعد پایان ۳ قراره ادامه داشته باشه.

و اینکه اون مس ریلی نابود شده با EXTENDED CUT مس افکت ۳ در تضاد نیست؟
اونجا نابود نشدن مس ریلی ها. اسیب دیدن فقط
با این فرض که پایان Canon رو همون destruction گرفتن که به نظر میاد همینه.

Ps:
دیدم بحث شخصیت ها شد. اشلی رو خیلی به عنوان love interest دوست داشتم. به مراااتب بیشتر از میراندا. :-":D
ولی خب کلا ۳ شخصیت thane و گروس و لیارا از همه بهتر بودن.
تالی یه جاهایی رفتارش رو مخ میرفت ولی از طرفی به خاطر حس گناه شدیدی که به خاطر تصمیمم در ارتباط با نژادش تو اولین پلی‌ترو بهم دست داد کلا اینم برام موندگار شد.

ولی آقا به طور عمومی بهترین نژاد= کروگن ها :D

حتی تو اندرومدا هم کروگن ها معرکه بودن

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
در مورد صدای ریپر ها، کلا اگه دقت کنی از ابتدای تریلر به نوعی تو چند جمله تاریخچه بشر در کهکشان رو گفت.
اولش گفت یه زمانی مارو مشاهده میکردن بقیه.
بعد از پروتکل اولین contact صحبت کرد(مربوط به first contact war) و بعدشم چند تا جمله دیگه تا اومد رسید به صدای ریپر که به سه گانه و اون جنگ ربط داشت.
خیلی خیلی خیلی بعیده ریپر ها برگردن.

ولی راجب اینکه همزمان ادامه مس افکت ۳ و اندرومدا باشه، ممکنه. اتفاقا دو سه ماه پیش یه شایعه پخش شد که مس افکت بعدی همزمان ادامه هر دو شونه. من کلا امیدوارم اندرومدا رو فراموش نکنن چون خیلی فرصت های خفنی برا اینده فرنچایز میتونه خلق کنه.

اگه واقعا ادامه هر دو باشه طبیعیه لیارا اونقدر سن داشته باشه ولی خب اون تیکه آرمور N7 واقعا جز شپرد متعلق به کی میتونه باشه؟؟؟
به نظرم رفته دنبال شپرد ولی خب ینی ۶۰۰ سال بعد از مرگش؟

شایدم کلا به اندرومدا ربط نداره و مدت کوتاهی بعد پایان ۳ قراره ادامه داشته باشه.

و اینکه اون مس ریلی نابود شده با EXTENDED CUT مس افکت ۳ در تضاد نیست؟
اونجا نابود نشدن مس ریلی ها. اسیب دیدن فقط
با این فرض که پایان Canon رو همون destruction گرفتن که به نظر میاد همینه.

Ps:
دیدم بحث شخصیت ها شد. اشلی رو خیلی به عنوان love interest دوست داشتم. به مراااتب بیشتر از میراندا. :-":D
ولی خب کلا ۳ شخصیت thane و گروس و لیارا از همه بهتر بودن.
تالی یه جاهایی رفتارش رو مخ میرفت ولی از طرفی به خاطر حس گناه شدیدی که به خاطر تصمیمم در ارتباط با نژادش تو اولین پلی‌ترو بهم دست داد کلا اینم برام موندگار شد.

ولی آقا به طور عمومی بهترین نژاد= کروگن ها :D

حتی تو اندرومدا هم کروگن ها معرکه بودن
لیارا که 100% سنش بالاست توی تریلر چروکهای دور چشمش قشنگ معلومه خیلی گذشته از مس افکت 3، احتمال اینکه ریپرها برگردن کمه ولی شاید گروهی بیدارشون کنه یا حتی شاید تهدید جدید از آندرومدا باشه و پایان کنترل رو هم Canon کرده باشن و ریپرها اینطوری برگردن. اگرچه خودم پایان Destroy رو منطقی ترین پایان میدونم.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
لیارا که 100% سنش بالاست توی تریلر چروکهای دور چشمش قشنگ معلومه خیلی گذشته از مس افکت 3، احتمال اینکه ریپرها برگردن کمه ولی شاید گروهی بیدارشون کنه یا حتی شاید تهدید جدید از آندرومدا باشه و پایان کنترل رو هم Canon کرده باشن و ریپرها اینطوری برگردن. اگرچه خودم پایان Destroy رو منطقی ترین پایان میدونم.
قطعا destroy رو canon کردن چون اخرش لیارا داره رو جنازه یه ریپر میره بالا و در پس زمینه هم به طور مشخصی جنازه یه ریپر دیده میشه و از طرفی تو کنترل مس ریلی ها توسط خود ریپر ها کاملا تعمیر میشن.

و اینکه دیگه بدترین چیز بازگشت ریپر ها میتونه باشه. کل فداکاری های ۳گانه رو به هیچ بگیرن و باز دوباره از اول بریم تو کار ریپر ها.
خیلی بعیده کلا ریپر ها باز انمی باشن.

آره لیارا احتمالا سنش زیاده ولی ینی چند صد سال بعد مس افکت ۳ باز قراره بره دنبال شپرد؟
چون اون آرمور N7 جز شپرد برا هیچ کس دیگه نمیتونه باشه. ینی منطقی نیست تو تریلر معرفی تیکه ارمور N7 یه رندوم گای رو نشون بدن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

Henry Cavill Reads Mass Effect, Suggests a Secret Project | gamepressure.com

It's all thanks one of our colleagues, who, using the right program (Focus Magic), got rid of the annoying blur from the photo, enabling us to deciphere the text. The result is surprising to say the least, as we can make out words like "Cerberus", "Reaper", "Geth" or "Tali'Zorah". Those who are more observant probably already know what it's about, so I won't keep the rest of you in suspense - Cavill is holding in his hand a text connected with the Mass Effect series.

Our little investigation suggests that it's a script, or at least a preliminary draft for a film or TV series project connected with this popular BioWare brand. This time, however, another member of the editorial staff was perceptive, as he noticed that Cavill was probably reading a text copied from the English Wikipedia entry about Mass Effect 3. Here are its contents:

SPOILER ALERT
Spoilers from the Mass Effect series follow, beware.
"Following the events on Tuchanka and a failed coup by Cerberus to take over the Citadel, the quarians offer their support to the Alliance if Shepard helps them reclaim their homeworld, Rannoch, from the geth. Assisted by a quarian, either Tali'Zorah or Admiral Daro'Xen, Shepard boards a geth dreadnought and rescues a captive geth unit, either Legion or a facsimile occupied by a geth virtual intelligence (VI), then disables the Reaper control signal over the geth."

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
آرت رسمی جدید به مناسبت N7 Day :

View attachment 231076
766B1B08-36F4-45FA-9B53-DB84570421D9.jpeg
پ.ن:
یکی به یک نکته ی جالبی توی عکس اشاره کرده ... بقایای یک geth

B96CA93B-6698-4EC2-AFB7-3F361A7F9DD9.jpeg
پ.ن٢: از اونجایی که دیدم کسی اشاره نکرد بگم که روی سفینه ی توی تصویر حروف SFX نوشته شده که درواقع اسم رمز مس افکت بوده قبل از اینکه این سری ساخته بشه که کوتاه شده ی عبارت science fiction x هست.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
بچه‌ها من هنوز زنده‌ام 😬
تاپیک اندرومدا و اون هایپ عجیب و غریب و بعدش عملکرد بازی باعث شد یه مدت دپرس باشم (بعدش خدمت سربازی و...) کلا ولی به زودی میام کلی تئوری رو باهام مرور کنیم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
که فکر کنم برای همین عکس پورتره!!! ازشون گذاشتی:))
خب اره دیگه :D .
در رابطه با گث ها تو بازی میشه گفت که برای مث افکت ۴ احتمال میدن پایان destroy رقم خورده باشه که نتیجتا به از بین رفتن تمام synthetic ها از جمله geth ها و ریپرها ختم میشه. ولی از طرفی خب بازی بدون synthetic ها دور از تصوره. توی تریلر اصلی بازی هم بقایای ریپرها رو میتونستیم ببینیم و لیارا و اون گروه بنظر میرسید در جستجوی کسی و یا چیزی هستن. حالا من احساس میکنم توی این تصویر اینها بدنبال geth ها هستن یا حداقل یکی از geth های بخصوص رو میخوان دوباره احیا کنن.

• Like
Reactions: Vesemir

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ظاهرا Bioware تیزر تریلر رسمی که از بازی داده رو از تمام کانالهای رسمی خودش و بازی حذف کرده، فک کنم بازی رو کنسل شده باید بدونیم. فک کنم EA دوباره یه سری Brilliant Idea زده به سرش.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
ظاهرا Bioware تیزر تریلر رسمی که از بازی داده رو از تمام کانالهای رسمی خودش و بازی حذف کرده، فک کنم بازی رو کنسل شده باید بدونیم. فک کنم EA دوباره یه سری Brilliant Idea زده به سرش.
نه قطعا یه دلیل دیگه داشته، بعد از موفقیت ریمستر قطعا مس افکت ادامه پیدا میکنه، یه مدت پیش هم تایید کردن دراگون ایج لایو سرویس نیست در نتیجه Brilliant Idea های EA فعلا تموم شده خداروشکر.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
رفتم کامنتهارو خوندم احتمال میدن برای مشکلات لایسنس اون بخش اولیه تیزر که صدای شخصیتهای حقیقی بوده باشه و یوتوب زده حذفش کرده.
یکجورایی درست هم میگن چون اون تیزر اصلا چیزی نشون ندادن که بخوان با تغییر ایده ها یا روند ساخت منافات خاصی داشته باشه.

تیزر هنوز در توییتر هست

• Like
Reactions: m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر