Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
کلی رو نمی دونستم دیگه!اگر یک بز ماده هم تو بازی میزاشتن،شما اونم راضی می کردین:d
سهیل یه راهنمایی بده این بار که خواستم بازی کنم می خوام برم تو نخ این و تالی:d

لیارا تو DLC حساب می شه؟:d
خیر نمیشه:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
راست دوستان از یک منبعی شنیدم که اگه شخصیتت زن هم باشه بازم میتونی با Kelly رابطی برقرار کنی . کسی میتونه تصدیقش کنه ؟!:d کیوان ؟!:d

سهیل یه راهنمایی بده این بار که خواستم بازی کنم می خوام برم تو نخ این و تالی:d

تالی رو هم بیخیال شدی اشکال نداره ولی حتما با Kelly رابطه داشته باش .:d ایشالا این سری .:d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
راست دوستان از یک منبعی شنیدم که اگه شخصیتت زن هم باشه بازم میتونی با Kelly رابطی برقرار کنی . کسی میتونه تصدیقش کنه ؟!:d کیوان ؟!:d
من تصدیق می کنم:d
فیلمش تو utube هست.تو صفحه ی Romance ویکی بازی هم گفته شده.به خودمم پیشنهاد داده بود:d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من برادر کوچکترم :d داشت با شخصیت Female میرفت گفت براش اتفاق افتاده این. هر چند میگه مسخره بازی میشه کلا. شپرد مونث مثل شپرد مذکر رفتار میکنه.=)) (انمیشن اونو اجرا میکنه.)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
شپرد زن با میرندا، شپرد زن با کلی، شپرد مرد با گریس، شپرد مرد با گرانت، شپرد زن با زن،مرد با مرد،اسکواد با اسکواد،اسکواد با شپرد، شپرد با اسکواد ! :d سه چرخه (نه این نمیشه ! :d) دو ... :d همه ی این ها میشه ! :d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
بیخیال این بحث چیپو !:|:d

کسی اینجا کتابای ME رو نمیخونه ؟ Deception تا 10 12 روزدیگه میاد و چیزه شاخی باید باشه . Gillian هم که توش هست .

hot shooter

کاربر سایت
May 2, 2011
16
من برای بار دوم که بازی کردم بعد از چندتا ماموریت دیگه آخر هر ماموریت امتیاز واسه آپگرید کردن بهم نمیده!
اگه کسی بدونه مشکل از کجا هست ممنون میشم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چه خبره اینجا!؟ همه افتادین دنبال خانوم من:| بکشین بیرون از Kellyـهاتون بابا. ماله خودمه:D
چه کاریه خوب سیوت رو ادیت کن دیگه. :d
منم کلی سعی کردم مخشو بزنم آخرم مردش. :|:d

Rolling out of the blue like a storm :d
ها!؟:-/
هادی جان این کارا به ما نیومده. معاف کن مارو:D
سینا اگه میخوای زنده نگهش داری باید سریعا بعد از اینکه گروه رو دزدیدن بری دنبالشون و هیچ ماموریت دیگه ایی نری
میدونم. دفعه ی قبل هم که داشتم میرفتم یه اشتباه باعث شد قبل از اینکه دو نفر رو لویال کنم رفتم دنبال IFF Reaper، دیگه بعد از بردن گروه، مجبور شدم برم دنبال لویال کردن اونا!:| کلی از دست رفت:D ولی این دفعه دیگه این اشتباه رو نمیکنم.:D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دموی بازی برای 14 February تایید شد
بله کاملا همین طوره.
البته این طور که من دیدم بخش Single برای همه 14 ام عرضه می شه.ولی در مورد بخش multiplayer تاریخ 14ام early Access هست.Open Demo ی بخش Multiplayer برای 17 ام تایید شده.اگه درست می گم دوستان تایید کنند.

There are two sections in the Mass Effect 3 demo, both included as part of a single download: The single player section includes 2 areas: the opening level featuring the Reaper attack on Earth, and a level further into the game where Shepard travels to an alien home world to seek their assistance in the war effort. This will be approximately 1 to 2 hours of content.The co-op multiplayer section includes 2 maps: Slum and Noveria. This section will be open to players who have qualified for the early multiplayer access as of Feb 14, and will then open up to all players on Feb 17

دموی بازی شامل دو بخش هست ولی گفته شده این دو بخش در یک فایل قرار دارند و لازم نیست دو فایل متفاوت رو دانلود کرد.بخش تکنفره ی بازی شامل دو مرحله ی حمله ی ریپر ها به زمین و سفر شپرد به مقر اصلی یکی از نژاد ها برای گرفتن کمک های جنگی ازشون می شه.گفته شده این بخش 1 تا 2 ساعت طول خواهد کشید.بخش دوم این دمو co-op multiplaye هست که می شه در دو Map ذکر شده Slum و Noveria بازی کرد.گفته شده این بخش برای کسانی که بازی BF3 رو خریدن و کد انلاین اون رو وارد کردن در تاریخ 14 فبریه قابل بازی هست و سایرین تا قبل از 17 فبریه دسترسی ندارن به این بخش.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همین الان تریلر مربوط به کینکت رو دیدم و ... ، خیلی باحال بود ، کار کردن با کینکت فقط به دستور دادن به هم تیمی هاتون خلاصه نمیشه ، شما میتونید تقریبا همه کار ها رو با صداتون انجام بدید

مثلا میخواید Bypass کنید ، الان دوتا راه دارید یا اینکه با دسته دکمه رو بزنید یا فقط بگید Bypass

مثلا یه گوشه گیر افتادید و بد طور داره بهتون تیر اندازی میشه و میخواید برید به یه کاور دیگه اونموقع فقط کافیه بگید Cover Me تا هم تیمی هاتون شروع کنند به تیر اندازی و شما بتونید به دشمن نزدیک بشید

میخواید هم تیمیتون حرکت کنید ، فقط کافیه بگید مثلا Liara Move

در کل بنظرم تجربه خیلی جالبیه و میتونه خیلی به واقعی تر شدن بازی کمک کنه

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

بله کاملا همین طوره.
البته این طور که من دیدم بخش Single برای همه 14 ام عرضه می شه.ولی در مورد بخش multiplayer تاریخ 14ام early Access هست.Open Demo ی بخش Multiplayer برای 17 ام تایید شده.اگه درست می گم دوستان تایید کنند.
در این مورد اطلاعی ندارم پوریا جان

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بله کاملا همین طوره.

14 ام Early Access ـه برای اونایی که آنلاین پس بتلفید 3 رو دارند، تا 17 ام که دیگه پابلیک ذمو میشه.دمو هم یه مرحله از سینگل پلیر و هم مالتی پلیر رو شامل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر