Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,189
نمیدونم مراسم رو دیدین یا نه,ولی به جرات میگم اگه در طول مراسم تریلر ME3 رو ببینین قشنگ میرین فضا!!:D مخصوصا اگه با این پیش زمینه نگاه کنین که نمیدونین چه بازی ای هست.چون در حالت عادی تا قبل از اینکه اون یارو بگه "If shepard doesn't bring help soon..."نمیدونین چیه و یهو آدرنالینتون میزنه بالا از شدت هیجان!!:D
پ.ن:حالا اگه یکی شپردش تو ME2 مُرد تکلیفش چیه!!؟:d
اتفاقا اونجایی که سربازه با اسنایپر کالکتوره رو میزنه و بعدش اون خنک کننده هه از تو تفنگ میپره بیرون تابلو میشه:D

ولی بدون شک بهترین تریلر مراسم بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اتفاقا اونجایی که سربازه با اسنایپر کالکتوره رو میزنه و بعدش اون خنک کننده هه از تو تفنگ میپره بیرون تابلو میشه:D

هر آدم عادی ای فکر میکنه اون سربازه داره پوکه ی گلوله رو میندازه بیرون.:)حالا شاید تو عادی نیستی که فهمیدی اون چیه!!:d
انصافا اگه از قبل ندونی تا اون موقعی که اونو میگه نمیفهمی!:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,189
هر آدم عادی ای فکر میکنه اون سربازه داره پوکه ی گلوله رو میندازه بیرون.:)حالا شاید تو عادی نیستی که فهمیدی اون چیه!!:d
انصافا اگه از قبل ندونی تا اون موقعی که اونو میگه نمیفهمی!:D
بابا قشنگ دود کرد:D پوکه که دود نمیکنه:|
اگه ME باز واقعی باشی میفهمی اون اسنایپر فقط تو ME بوده:|:D

ولی من فکر می کردم Reaper ها گنده تر از این حرفا باشن:D این یه چیزی در حد برج ایفل بودن...:D تو ME1 که یکیش رو پدرشون دراومد بکشن، وای به حال این بار که همشون رَم کردن...:D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
حتما ME1,2 رو بازی کن.اما وقتی داری ME1 رو بازی میکنی مراقب باش عصبی نشی بزنی 360 رو بشکونی :D ME1 یه آسانسورهای معروفی داره که خیلی آدم رو اذیت میکنه.اما ارزش داره تحمل کنی.

البته در اون حدی که شما میگی نیست . فقط یکم رو اغصابه که زیاد به چشم نمیاد .

البته من تو کالکتور بودنش شک دارم .

=======================================

منم از همونجایی که خنک کننده پرید بیرون فهمیدم که ME هست !:d

بقول بابک باید فن ME بازی تا بفهمی .:biggrin1:

ولی من فکر می کردم Reaper ها گنده تر از این حرفا باشن:biggrin1: این یه چیزی در حد برج ایفل بودن...:biggrin1: تو ME1 که یکیش رو پدرشون دراومد بکشن، وای به حال این بار که همشون رَم کردن...:biggrin1:

نه بابا . خیلی بزرگتر از ایفل هستن . حداقل دو برابرش هست . ایفل 3 برابر بیگ بن هست . :d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

ولی من فکر می کردم Reaper ها گنده تر از این حرفا باشن:D این یه چیزی در حد برج ایفل بودن...:D تو ME1 که یکیش رو پدرشون دراومد بکشن، وای به حال این بار که همشون رَم کردن...:D
27mlygflnuumauqgluv6.gif

اتفاقا داغ باشه خیلی خوب هم دود میکنه.:|
اون اسناپر تو N تا بازی دیگه هم بوده.:d
وقتی من میگم قبل اون جمله نمیشد بفهمی چیه بگو چشم.:|:d

حتما اینا بچه ریپر هستن!:D
ولی یه حسی بهم میگه سالم نگه داشتن یا نابود کردن اون تکنولوژی کالکتورها(که آخر ME2 تصمیم میگیری نگهش داری یا نابودش کنی)میتونه تاثیر زیادی تو گیم پلی این قسمت داشته باشه.مثلا اگه نگهش داشته باشی بتونی ازش به عنوان یه اسلحه استفاده کنی یا ...
باید یه دور دیگه ME2 رو تموم کنم این بار نابودش نکنم...:d
پ.ن:یعنی میشه Wrex دوباره بیاد تو گروه!!!؟:(

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
حتما اینا بچه ریپر هستن!:biggrin1:
ولی یه حسی بهم میگه سالم نگه داشتن یا نابود کردن اون تکنولوژی کالکتورها(که آخر ME2 تصمیم میگیری نگهش داری یا نابودش کنی)میتونه تاثیر زیادی تو گیم پلی این قسمت داشته باشه.مثلا اگه نگهش داشته باشی بتونی ازش به عنوان یه اسلحه استفاده کنی یا ...

مطمئن باش 100% تاثیر داره . هر تصمیمی که از اول شماره 1 تا اخر 2 گرفتی تاثیر داره . :)

Wrex ؟ :d احتمال میدم این ارزو رو به گور ببری . :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مطمئن باش 100% تاثیر داره . هر تصمیمی که از اول شماره 1 تا اخر 2 گرفتی تاثیر داره . :)

Wrex ؟ :d احتمال میدم این ارزو رو به گور ببری . :d
باید اون تاثیری که من میگم رو داشته باشه!:D
اُمیدوارم Thane با توجه به بیماری ای که داشت تو این قسمت گور به گور شده باشه:|

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
باید اون تاثیری که من میگم رو داشته باشه!:D
اُمیدوارم Thane با توجه به بیماری ای که داشت تو این قسمت گور به گور شده باشه:|

خا باشه !:d

Thane تا وقتی نسل Reaper هارو منقرض نکنه جایی نمیره . مرگ شرافتمندانه میخواد !:>

===================================================

پ.ن:حالا اگه یکی شپردش تو ME2 مُرد تکلیفش چیه!!؟:d

اگه شپرد مرده باشه نمیتونی سیوهای ME2 رو به 3 ایمپورت کنی .:)

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Thane تا وقتی نسل Reaper هارو منقرض نکنه جایی نمیره . مرگ شرافتمندانه میخواد !:>
Wrex هم همینطور:) بهش توهین نکن.:dهنوز اشکهاشو بعد از اولین ملاقاتش با شپرد فراموش نکردم.:d
اینو الان توجه کردم!:D اون که از راه رفتنش تابلو بود کالکتوره!از اون گنده هاشون بود که خیلی سگ بودن!:D
اگه ME باز واقعی باشی میفهمی اون اسنایپر فقط تو ME بوده:|:biggrin1:
اینم تازه متوجه شدم!:D
آقای ME باز واقعی,:dپس چرا وقتی این عکس اومد نفهمیدی این ME3 هست!!؟:d
biowareegame.jpg

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
Wrex هم همینطور:) بهش توهین نکن.:dهنوز اشکهاشو بعد از اولین ملاقاتش با شپرد فراموش نکردم.:d
اینو الان توجه کردم!:D اون که از راه رفتنش تابلو بود کالکتوره!از اون گنده هاشون بود که خیلی سگ بودن!:D
اینم تازه متوجه شدم!:D

من به رکس توهین کردم ؟!! فقط گفتم تو 3 عمرا Teammate تمون نمیشه !:)

اگه به سرش توجه کنی انقدر مطمئن نمیگفتی !:d من که خیلی شک دارم .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق

گنده تر!!بابا همینا 2 کیلومتر طول/قدشونه!:d

Sovereign توی یک واقعا خر جون بود!بعضی وقتا فکر میکنم نگه داشتن سفینه Destiny Ascension اصلا ارزششو نداشت،این همه سرباز جون خودشون از دست دادن بعد این مجلسه **** )xهنوز فک میکنه Sovereign سفینه Geth هاست!
ولی کاری نداره که از اون توپایی بود که garrus نصب کرد رو SSV Normandy2 بیان از اینا نصب کنن رو همه سفینه ها،تمومه:d.به شخصه خیلی دوست دارم Rachni Queen به قولش عمل کنه و بیاد کمکمون.

حتما اینا بچه ریپر هستن!:D
ولی به نظر من اون دشمنی که اسنایپ شد،یه Geth بود،نمیدونم حالا کالکترها که نیست شدن،Geth های به قول لیجن "کافر" هم که حالا بر اساس هر انتخابی که کردیم حالا چه ویروس چه کشتنشون دیگه نباید مشکلی برامون پیش بیارن...ممکن هم هست یه دشمن جدید باشه، از این ریپرا هر چی بگی برمیاد.
به نظر من استفاده از تکنولوژی کالکترها فقط به نفع ایلوسیو من هست!من که هر چی تو گوشم خوند تو کتم نرفت،میرندا هم استعفا داد،خدا بهم رحم کنه!#:-s

من به رکس توهین کردم ؟!!فقط گفتم تو 3 عمرا Teammate تمون نمیشه !:)

حالا بده دو تا کروگن باشه تو تیم!؟:dولی به شخصه دوس دارم اون سربازی که توی تریلر بود هم بیاد کمک:x

در نهایت:

You have failed. We will find another way. RELEASING CONTROL

>:)

پیدا هم کردن:-s

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من به رکس توهین کردم ؟!! فقط گفتم تو 3 عمرا Teammate تمون نمیشه !:)

:arrowd:
Wrex ؟ :d
بهم بگو تُسکِل(:D) ولی اونجوری نگو رکس!!!:|توهین نابخشودنی ایه!:D
توام اگه به پشتش(که شبیه کوهان شتر هست:D)دقت کنی با اطمینان نمیگفتی:)
ولی به نظر من اون دشمنی که اسنایپ شد،یه Geth بود،نمیدونم حالا کالکترها که نیست شدن،Geth های به قول لیجن "کافر" هم که حالا بر اساس هر انتخابی که کردیم حالا چه ویروس چه کشتنشون دیگه نباید مشکلی برامون پیش بیارن...ممکن هم هست یه دشمن جدید باشه، از این ریپرا هر چی بگی برمیاد.
به نظر من استفاده از تکنولوژی کالکترها فقط به نفع ایلوسیو من هست!من که هر چی تو گوشم خوند تو کتم نرفت،میرندا هم استعفا داد،خدا بهم رحم کنه!#:-s

بابا کوهانش(:D)تابلو بود کالکتوره!! :D
البته نیت Illusive man هم هنوز مشخص نیست!داستان ME هم کلا تاریک تر از اینه که بخواد سیاه و سفید مطلق باشه.شاید اون چیزی که به نفع IM هست به طور کلی بد باشه ولی تنها راه نجات باشه.
الان خیلی زوده ولی کلا واسه ME یه پایان تراژیک رو خیلی بیشتر میپسندم تا چیزه دیگه.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی

اون که 100% تابلوهه کالکتور هستش! سهیل چجور فنی هستی که شک داری؟!:d
.........
به نظر منم اونجا که خنک کننده میپره تابلو میشه ME هستش! من که جز Mass Effect 2 بازی دیگه ایی یادم نیست این مدلی خنک کننده داشته باشه!:d
Garrus باشه Wrex نبود مهم نیست!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر