Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
ولی به نظر من اون دشمنی که اسنایپ شد،یه Geth بود،نمیدونم حالا کالکترها که نیست شدن،Geth های به قول لیجن "کافر" هم که حالا بر اساس هر انتخابی که کردیم حالا چه ویروس چه کشتنشون دیگه نباید مشکلی برامون پیش بیارن...ممکن هم هست یه دشمن جدید باشه، از این ریپرا هر چی بگی برمیاد.
به نظر من استفاده از تکنولوژی کالکترها فقط به نفع ایلوسیو من هست!من که هر چی تو گوشم خوند تو کتم نرفت،میرندا هم استعفا داد،خدا بهم رحم کنه!#:-s

حالا بده دو تا کروگن باشه تو تیم!؟:dولی به شخصه دوس دارم اون سربازی که توی تریلر بود هم بیاد کمک:x

در نهایت:

You have failed. We will find another way. RELEASING CONTROL

>:)

پیدا هم کردن:-s

نه بابا Geth چیه ؟:d من میگم یک نوع دشمن جدید هست .

مگه یکدونش تایید شده که 2تا بخواد باشه ؟!!:d من از Wrex بدم نمیاد بلکه تو شماره 1 خوشمم میومد ازش ولی Wrex الان دیگه رهبری هست واسه خودش و کار و زندگی داره . بیکار نیست بیاد تو تیم شپرد که !:d البته احتمال میدم تو شماره 3 ببینیمش که برای کمک به شپرد بیاد ولی تو تیم بودن رو بعید میدونم .:)

:arrowd:
بهم بگو تُسکِل(:D) ولی اونجوری نگو رکس!!!:|توهین نابخشودنی ایه!:D
توام اگه به پشتش(که شبیه کوهان شتر هست:D)دقت کنی با اطمینان نمیگفتی:)

بابا کوهانش(:D)تابلو بود کالکتوره!! :D
البته نیت Illusive man هم هنوز مشخص نیست!داستان ME هم کلا تاریک تر از اینه که بخواد سیاه و سفید مطلق باشه.شاید اون چیزی که به نفع IM هست به طور کلی بد باشه ولی تنها راه نجات باشه.
الان خیلی زوده ولی کلا واسه ME یه پایان تراژیک رو خیلی بیشتر میپسندم تا چیزه دیگه.

البته توسکیل هست درست تلفظ کن !!!:d

حالت خوبه ؟ من کی با اطمینان گفتم ؟!!:| تو هردوتا پستم گفتم که من شک دارم که نباشه ولی بودنشو ردنکردم .:)

اون که 100% تابلوهه کالکتور هستش! سهیل چجور فنی هستی که شک داری؟!:d
.........
به نظر منم اونجا که خنک کننده میپره تابلو میشه ME هستش! من که جز Mass Effect 2 بازی دیگه ایی یادم نیست این مدلی خنک کننده داشته باشه!:d
Garrus باشه Wrex نبود مهم نیست!:d

بابا یکبار دیگه قشنگ به سرش توجه کن . بنظرم نمیتونه سر یک کالکتور باشه . :|

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
ولی یه حسی بهم میگه سالم نگه داشتن یا نابود کردن اون تکنولوژی کالکتورها(که آخر ME2 تصمیم میگیری نگهش داری یا نابودش کنی)میتونه تاثیر زیادی تو گیم پلی این قسمت داشته باشه.مثلا اگه نگهش داشته باشی بتونی ازش به عنوان یه اسلحه استفاده کنی یا ...
باید یه دور دیگه ME2 رو تموم کنم این بار نابودش نکنم...:d
پ.ن:یعنی میشه Wrex دوباره بیاد تو گروه!!!؟:(

به هیچ وجه تاثیر نداره !!!
باور کن !
من وقتی بار دوم بازی رو تموم کردم هر دو تا گزینه رو زدم ! اما در هر صورت از اخر شپرد اونو نابود میکرد !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به نظر منم اونجا که خنک کننده میپره تابلو میشه ME هستش! من که جز Mass Effect 2 بازی دیگه ایی یادم نیست این مدلی خنک کننده داشته باشه!:d
Garrus باشه Wrex نبود مهم نیست!:d
:|
چی شد!؟تا دیروز "اشلی باشه...نبود مهم نیست" بود حالا شد Garrus!!؟:d
نه بابا Geth چیه ؟:d من میگم یک نوع دشمن جدید هست .
کالکتوره.از نحوه ی دوییدنش هم مشخصه.:d
مگه یکدونش تایید شده که 2تا بخواد باشه ؟!!:d من از Wrex بدم نمیاد بلکه تو شماره 1 خوشمم میومد ازش ولی Wrex الان دیگه رهبری هست واسه خودش و کار و زندگی داره . بیکار نیست بیاد تو تیم شپرد که !:d البته احتمال میدم تو شماره 3 ببینیمش که برای کمک به شپرد بیاد ولی تو تیم بودن رو بعید میدونم .:)
خُب دیگه اتفاقا با این وضعیت بحرانی به یه کله گنده مثل رکس بیشتر احتیاج هست تا یه بچه کروگن!:D کمک که 100% موافقم.میاد کمک میکنه ولی خدا کنه باشه تو تیم!:(حداقل بیشتر ببینیمش.
البته توسکیل هست درست تلفظ کن !!!:d
:|/:)
حالت خوبه ؟ من کی با اطمینان گفتم ؟!!:| تو هردوتا پستم گفتم که من شک دارم که نباشه ولی بودنشو ردنکردم .:)
خو با این اطمینان نمیگفتی که شک دارم.خوبه!؟:d

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
:|
چی شد!؟تا دیروز "اشلی باشه...نبود مهم نیست" بود حالا شد Garrus!!؟:d
:

خوب هنوزم میگم اشلی باشه خوبه!:d
کلا من از شخصیت اشلی خیلی خوشم میاد! مخصوصا تو شماره ی 2 که با وجود علاقه ایی که به شپرد داشت هدف و عقیده ی خودشو مهم تر دونست و به شپرد ملحق نشد! ( البته به نظرم حماقت کرد!:d)
.....
خوب سهیل اگه کالکتور نیست( که هست!) چی هست؟!
یه دشمن جدیده؟! گث که نمیتونه باشه چون اصلا شبیهشون نیست!
اون کوهانش داد میزنه کالکتوره!
به نظر من Illusive man خائنه میگی نه نگا کنین این میراندا هم الهی تو این یکی نباشه
به نظر من خائن نیست فقط از اون دسته ادمایی که حاضرن همه چی فدا شه ولی ماموریت اونطوری که اون میخواد پیش بره! :d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
به Thane توهین نکن میزنم شل و پلت میکنما :D

خداوکیل من تو کفم :D به نظر من Illusive man خائنه میگی نه نگا کنین :D این میراندا هم الهی تو این یکی نباشه :|

:d

Illusive Man اصلا هویتش مشخص نیست چه برسه به پیش بینی رفتارش . واقعا مرموزه .

با نبود Miranda هم موافقم !:d

خوب سهیل اگه کالکتور نیست( که هست!) چی هست؟!
یه دشمن جدیده؟! گث که نمیتونه باشه چون اصلا شبیهشون نیست!
اون کوهانش داد میزنه کالکتوره!

منم گفتم که Geth تابلوئه نیست . :) ilین الان یکچیزی به ذهنم خطور کرد .

Husk . خیلی شبیهشون هستن . بازم نمیدونم .

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به Thane توهین نکن میزنم شل و پلت میکنما :D

خداوکیل من تو کفم :D به نظر من Illusive man خائنه میگی نه نگا کنین :D این میراندا هم الهی تو این یکی نباشه :|
ببند باو.حالم از این مردک سبز بهم میخوره!:D
خوب هنوزم میگم اشلی باشه خوبه!:d
کلا من از شخصیت اشلی خیلی خوشم میاد! مخصوصا تو شماره ی 2 که با وجود علاقه ایی که به شپرد داشت هدف و عقیده ی خودشو مهم تر دونست و به شپرد ملحق نشد! ( البته به نظرم حماقت کرد!:d)
حالم از این بیشتر از Thane بهم میخوره!:-&:-&
خیلی خوشحالم که تو شماره اول هیچ رابطه ای باهاش برقرار نکردم!خیلی ناراحتم که چرا اون کیدن بدبخت رو به کشتن دادم به خاطر این!!واقعا از کارهایی که در گذشته کردم نادمم!:d
:d

Illusive Man اصلا هویتش مشخص نیست چه برسه به پیش بینی رفتارش . واقعا مرموزه .
برداشتی که من از شخصیتش داشتم اینه که کسیه که فقط نژاد انسانها براش مهمه و حاضره بقیه ی نژادهارو فدای انسانها بکنه.واسه همین احتمال خائن بودنش رو صفر میدونم.
به هر حال مجبوریم صبر کنیم فعلا تا معلوم شه:d
حالا چجوری میخواد معلوم بشه!؟:D
بعدا هم حتی هر نوع دشمنی رو نشون بدن معلوم نیست این همون باشه!:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
ببند باو.حالم از این مردک سبز بهم میخوره!:D

حالم از این بیشتر از Thane بهم میخوره!:-&:-&
خیلی خوشحالم که تو شماره اول هیچ رابطه ای باهاش برقرار نکردم!خیلی ناراحتم که چرا اون کیدن بدبخت رو به کشتن دادم به خاطر این!!واقعا از کارهایی که در گذشته کردم نادمم!:d
خونت حلال شد:D

71441905509807034698.jpg

:d:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
ببند باو.حالم از این مردک سبز بهم میخوره!:biggrin1:

/:)/:)

برداشتی که من از شخصیتش داشتم اینه که کسیه که فقط نژاد انسانها براش مهمه و حاضره بقیه ی نژادهارو فدای انسانها بکنه.واسه همین احتمال خائن بودنش رو صفر میدونم.

بنظرم انسانها هم اونقدرها براش مهم نیستن که برای رضای خدا کاری براشون کنه . 100% در ازاش یکچیزی ممیخواد .

• Like
Reactions: Dreadlord

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
همین غورباقه (:-w) رو IGN به عنوان بهترین شخصیت سال 2010 معرفی کرده.
http://bestof.ign.com/2010/xbox-360/best-character.html

البته منم Wrex رو بیشتر دوست دارم:D خداییه واسه خودش، ولی Thane هم شخصیت پردازیش شاهکار بود.
IGN از وقتی به Conviction داد 9.3 که اعتبارش پیش تو از بین رفت!:dچی شد حالا بهترین شخصیتش ملاک شده!!؟:d
این شد دو کلمه حرف حساب.حالا میشه از مواضع تند یکم عقب نشینی کرد:D Thane هم بد نبود!!:d
هنوز چیزی درباره وسعت کهکشانش نگفتن ؟
نه هنوز مشخص نیست.
..............
با اینکه اتفاقات اصلی تو زمین میاُفته ولی خودم فکر میکنم باز هم تو سیاره های دیگه بتونیم بچرخیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر