Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان یه راهنمایی می خواستم.من تا حالا ME بازی نکردم.فردا دارم می رم ME2 را بگیرم.می خواستم بدونم که اینکه نسخه ی اول را بازی نکردم خیلی باعث کج فهمیم می شه؟می تونید یه مقدمه ای از داستان را برام بگید یا یه لینکی چیزی نشون بدید؟

همونطور که دوستمون گفت ( البته نه به این شدت ! ) بهتره که اول شماره ی 1 رو بازی کنی .
ولی حتی اگه 1 رو هم بازی نکردی باز هم همه چیز رو متوجه میشی .

وسط امتحانات هست.بعد از امتحانات هم کلی بازی جدید میاد(یعنی می خوام کینکت بگیرم)منتها به هر حال نباید بازیی که به تو VGA دومین بازی بوده و خیلی جاها GOTY انتخابش کردند را از دستش بدم.البته بیشتر از تریلر نسخه ی سوم خوشم اومد,برای همین می خوام 2 را برم.پس مشکلی پیش نمیاد؟می شه یه مقدمه از داستان نسخه ی اول لینک بدید؟

حیفه این تاپیک خاک بخوره !
داشتم برای سومین بار ME2 رو بازی میکردم , بعد یادم افتاد برم کامیکهاش رو بخونم. چند تا داره که معروف ترینشون Redemption هست در چهار جلد. ولی کامیکی که بیشتر از همه دوست داشتم بخونم Evolution بود که بالاخره دو روز پیش منتشر شد. این کامیک در مورد عجیب ترین شخصیت دنیای بازی در سال 2010 هست :دی درست حدس زدین ! Illusive Man .
الآن دارم دانلودش میکنم و به زودی نظرم رو میگم ولی برای همه دوستانی که با ME2 حال کردن , خوندن این کامیک واجبه ! قسمت دوم هم ماه بعد میاد و کلآ قراره یه سری از اسرار Illusive Man رو فاش کنه.
Code:
http://rapidshare.com/files/443582282/MEEC01.cbz
Mass_Effect_Evolution_art.jpg

• Like
Reactions: Frobary
حیفه این تاپیک خاک بخوره !
داشتم برای سومین بار ME2 رو بازی میکردم , بعد یادم افتاد برم کامیکهاش رو بخونم. چند تا داره که معروف ترینشون Redemption هست در چهار جلد. ولی کامیکی که بیشتر از همه دوست داشتم بخونم Evolution بود که بالاخره دو روز پیش منتشر شد. این کامیک در مورد عجیب ترین شخصیت دنیای بازی در سال 2010 هست :دی درست حدس زدین ! Illusive Man .
الآن دارم دانلودش میکنم و به زودی نظرم رو میگم ولی برای همه دوستانی که با ME2 حال کردن , خوندن این کامیک واجبه ! قسمت دوم هم ماه بعد میاد و کلآ قراره یه سری از اسرار Illusive Man رو فاش کنه.
Code:
http://rapidshare.com/files/443582282/MEEC01.cbz
Mass_Effect_Evolution_art.jpg

دستت دردنکنه آریا جان خدا انشالله عوضت کنه ( لــــــــــول :دی )

واقعا حیف این تاپیک بخوابه ، به نظر من که دوستان بیان در مورد ابهامات نسخه های قبلی با همدیگه بحث کنیم خیلی جالب میشه و اطلاعاتمون هم بالا میره مثلا همین Illusive Man خودش دنیایی از رمز و راز بود :دی

عالیه من که بی صبرانه منتظرم
شماره 2 محشر بود
یادمه اوایل از بازیش خوشم نیومد بعد یک روز یک چند مرحله رد کردم وارد داستانش شدم دیدم عجب چیزیه تا بیام به خودم بجنبم معتادش شده بودم :d

کلاً 4 تا بازی رو 3بار تموم کردم! یکیش ME 2 بود! بقیه اش هم Halo reach و MOH و Modern Warfare 1 بودن.
اما ME از همه اعتیاد آورتر بود. آدم اصلاً دوست نداشت ازش دل بکنه. تنها چیزیشو که اصلاً دوست نداشتم این بود که توی سیاره ها باید دنبال چیز میزای با ارزش میگشتی! اینکه هر سیاره رو 5دقیقه باید میچرخوندیو اسکن میکردی مضخرف به تمام معنا بود! خدا کنه توی این نسخهء جدید ازین مسخره بازی ها نداشته باشه!!!
اینکه EDI هم هست خیلی خوبه. دیگه بهش عادت کردیم :d

تنها چیزیشو که اصلاً دوست نداشتم این بود که توی سیاره ها باید دنبال چیز میزای با ارزش میگشتی! اینکه هر سیاره رو 5دقیقه باید میچرخوندیو اسکن میکردی مضخرف به تمام معنا بود! خدا کنه توی این نسخهء جدید ازین مسخره بازی ها نداشته باشه!!!

هر چند که توی همه ی نقد ها هم گفتن خسته کننده اس ولی من خوشم میومد ! و لازم نبود هر سیاره رو 5 دقیقه اسکن میکردی ! 1 دقیقه هم اسکن میکردی به همه چی میرسیدی !
ولی منم فکر کنم برش دارن .

خوب EDI هم تو 3 بر می گرده با توجه به صحبت هایvoicer). Tricia Helfer این هوش مصنوعی).
پس همچنان رو مخ Joker پیاده روی خواهد کرد:d.

خيلي صداي Helfer را دوست دارم كساني كه BSG را هم ديدن حتما بامن موافق هستن كه بازي در نقش caprica 6 فوق العاده بود دوستاني هم كه سريال Battlestar Galactica را نديدن حتما توصيه ميشه چون بي شباهت به بازي ME نيست.

qpjfi1n76w08s5js3da8.jpg

• Like
Reactions: darth revan
Spoiler ولی خوب حتما متوجه شدید :
حیف Normandy SR-2 اهم ز بین میره ( به احتمال زیاد آخر همین DLC که 2 - 3 روز دیگه میاد ) اما EDI هنوز هست چون Tricia گفته اولین قسمت ضبط دایالوگ هاشو یک هفته پیش تموم کرده و راضی بوده ...:d Old New Im afraid
Concept Art های زیبا ( اگر قبلا بوده ندیدم Srry )
Mass-Effect-3-Garrus.jpeg

Mass-Effect-3-Shepard.jpeg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or