Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان به نظر شما این واقعیت داره یا نه؟
آخه اصلا شبیه آهنگ‌های ME نیست

اونجا هم Thane, Garrus, Mordin, Grunt, Joker و Ashely رو میشه دید. بقیه رو مطمئن نیستم.
Miranda و برو بچه Cerberus سرو کلشون پیدا نیست. به گمانم شپرد دوباره به Alliance میره.

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال داشتم
من مس افکت 2 رو که تموم کردم یه سیو ازش بیشتر نداشتم
یه خریتی کردم دوباره رو همون سیوم بازی رو دوباره شروع کردم (یعنی شخصیت نسخه ی دوم رو import کردم)
الان دیگه نمی شه این سیوم رو import کنم؟
البته می دونم بازی نکردید مس افکت 3 رو:d
هویجوری پرسیدم گفتم شاید کسی بدونه:d
-------------------------------------------
اما این illusive man.من به این فرد اعتماد کامل داشتم:dولی وقتی تکنولوژی ریپر ها رو در اختیارش گذاشتم، اخر بازی، وقتی به تصویر collector ship نگاه می کرد، یه لبخند عجیبی می زد، کلا یه حسی بهش پیدا کردم، ولی هنوزم ازش خوشم میاد شخصیت با ابهتی داره!
تو این شماره garrus و thane باشن (و البته بقیه به wrex هم علاقه خاصی دارن!) کافیه!یه چند تا دیگه هم بیارن!
من کلا هدف Cerberus ترجیح می دم...
پ.ن:می گم مگه thane قرار نبود بمیره؟یعنی ممکنه تو این شماره نباشه؟(یا ناقص باشه)

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال داشتم
من مس افکت 2 رو که تموم کردم یه سیو ازش بیشتر نداشتم
یه خریتی کردم دوباره رو همون سیوم بازی رو دوباره شروع کردم (یعنی شخصیت نسخه ی دوم رو import کردم)
الان دیگه نمی شه این سیوم رو import کنم؟
البته می دونم بازی نکردید مس افکت 3 رو:d
هویجوری پرسیدم گفتم شاید کسی بدونه:d
منظورت رو قشنگ نفهمیدم :دی اما اگه روی سیوت بازی کردی دیگه کردی دیگه.سیو قبلیت رو نمیتونی به ME3 انتقال بدی اما سیو جدیدت رو میتونی Import کنی

اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده :دی

با تشکر از آریا عزیز بابت ترجمه

خب مجله دست ملت رسیده و یه نفر بخش هایی از اون رو توی Neogaf گذاشته که خیلی خوندنیه !
این هایی که مینویسم ممکنه یه سری چیزها رو برای اونایی که هنوز ME1,2 و البته DLC های ME2 رو تموم نکردن لو بده ! پس دقت کنین و اگه دوست ندارین نخونین !!

بازی با حضور Shepard روی کره زمین شروع میشه !
دادگاه محاکمه Shepard به خاطر اتفاقات DLC Arrival در حال برگزاری هست و در همین لحظه Reaper ها بالاخره هجوم خودشون رو آغاز میکنن !! Shepard به سمت Normandy فرار میکنه و در این راه با نیروهای Reaper ها (Husk ها در طعم های مختلف :دی) مبارزه میکنه.

هم تیمی هایی که تآیید شدن :
Liara
Ashley یا Kaiden (نسبت به انتخاب بازیکن توی نسخه اول)
Garrus (اگه توی ME2 زنده مونده باشه)
James Sanders (معلوم نیست کیه !)
در مورد Ashley طرف گفته که توی یکی از عکسها دیده میشه و خیلی hot هست ! :دی

افرادی که توی بازی حضور دارن ولی معلوم نیست توی تیم ما هم باشن :
Wrex
Mordin
Legion
Anderson

در بازی گزینه ای به نام Previously on Mass Effect وجود داره که یک کامیک هست برای اونایی که دو نسخه قبلی رو بازی نکردن و میخوان انتخاب های خودشون رو انجام بدن.

Illusive Man نقش پر رنگی رو ایفا میکنه ! از همه جالب تر اینکه Cerberus قصد کشتن Shepard رو داره !!! دلیلش هم معلوم نیست !

المان های RPG قوی تر شدن. البته به اندازه ME1 نیستن ولی از ME2 جلوتر هستن. مهارت ها بیشتر و عمیق تر هستن. اسلحه ها تقریبآ به سبک ME2 هستن ولی میشه به اونهایی چیزهایی مثل Barrel , Scope و ... اضافه کرد که باعث تغییر قدرت و ظاهر اسلحه میشه.

همه Class ها میتونن همه اسلحه ها رو تجربه کنن ولی تعداد اسلحه های قابل حمل محدود هست و فقط Soldier ها میتونن همه اسلحه ها رو با هم حمل کنن.

بازی دارای پایان های زیادی هست که شامل پایان های خوب و همچنین بد میشن. افرادی که توی تیم شما هستن و متحدان شما هم توی این خوب یا بد بودن پایان ها تآثیر گذار هستن.

خبر خوش هم اینکه هیچ خبری از بخش Multiplayer نیست !!!

'' نقش پر رنگی رو ایفا میکنه ! از همه جالب تر اینکه Cerberus قصد کشتن Shepard رو داره ''
با توجه به پایان شماره ی دو دیگه ؟
من فک نمیکنم بستگی به پایان 2 داشته باشه به نظرم در هر صورت میخواد بکشتت چون نوشته دلیلش مشخص نیست اگه بود مینوشت با توجه به پایان 2

اگه اینطوریه پس اخرین انتخابمون الکی بود ؟
اخه نگاکن اگه قرار باشه اینطوری تاثیر بذاره بخش عظیمی از داستان شماره 3 تغییر باید بکنه که من فک نمیکنم (شاید هم این کارو کردن:d شماره اخره معلوم نیس چی می خوان بکنن ) ولی نظر من اینه که ایلوسیومن که ریپر ها رو مقدم بر همه چی میدونه حتی اگه بش ندیم اونو دلیلی نداره که بکشتمون تازه اگه بکشتمون دیگه امیدی نمی مونه خودشم تو 2 میگه که تنها امیدمو شپرده مگه اینکه واقعا داشته تظاهر میکرده و هدفه دیگه ی داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or