Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

این مگه به رحمت خدا نرفت؟:d
بیماری لاعلاج داشت که!:d

زبونتو گاز بگیر .:d

بیماری داشت ولی خیلی سرسخته تا وقتی کارشو تموم نکنه از دنیا نمیره !:x :d

تا Garrus هست نیازی به Thane نیست :دی

Garrus هم خوبه اما Thane یه چیزه دیگست .:d

Wrex هم خیلی دوست داره تو Squad مون باشه !:d

این Tali رو خیلی حال میکردم باهاش , زیادی خل وضع بود ! :d
بار آخر که بازی رو تموم کردم , 15 ساعت وقت گذاشتم تا از اول باهاش رفیق بشم که قیافشو بالاخره ببینیم , اما اخرش نقابشو که برمیداره زاویه ی دوربین عوض میشه ! :d کلی ضدحال بود ...
امیدوارم تو این یکی قیافشو نشون بده اخه هی میگه قیافم خیلی زشته !

این Tali رو خیلی حال میکردم باهاش , زیادی خل وضع بود ! :d
بار آخر که بازی رو تموم کردم , 15 ساعت وقت گذاشتم تا از اول باهاش رفیق بشم که قیافشو بالاخره ببینیم , اما اخرش نقابشو که برمیداره زاویه ی دوربین عوض میشه ! :d کلی ضدحال بود ...
امیدوارم تو این یکی قیافشو نشون بده اخه هی میگه قیافم خیلی زشته !

شخصیت جابی داشت !:d

من که بعید میدونم قیافشو نشون بده . اگه میخواست نشون بده تو 2 بهترین موقعیت بود .

Wrex که اگه من سیو ME 1,2 رو انتقال بدم مرده!:( آخرم نفهمیدم چجوری باید زنده نگهش دارم! :دی

:d

باید با استفاده از Charming مخشو بزنی !:d

Wrex که اگه من سیو ME 1,2 رو انتقال بدم مرده!:( آخرم نفهمیدم چجوری باید زنده نگهش دارم! :دی
ببین تو سیاره Virmire اون قسمتی هست که با wrex بحثمون میشه باید قانع کنی Wrex رو راجع به هدفمون و اینکه Saren هدفش کمک به نژاد Krogan نیست و این چیزا! دقیق یادم نیست ولی اونجا Wrex عصبی میشه باید قانعش کنی!:d نذار Ashley هم بکشتش! بعد خودش قانع میشه میگه حق با تو هست شپرد به هدفت احترام میذارم!:x خیلی خوشم میاد از Wrex:x

Ign یه مقاله راجع به ME3 نوشته که توضیحاتی راجع به گیم پلی بازی میده .

شپرد بهمراه Garrus و Liara میره به محل سکونت Salarian که سیاره ای هست بنام Sur'Kesh . ماموریتشون تو این سیاره اینه که یک Krogan Princess رو از این سیاره خارج کنن . اما در اصل ماموریتشون اینه که اعضای Cerberus رو از ایستگاه علمی بیرون کنن . دشمنای اصلیشونم Cerberus هستن .

از مواردی که به گیم پلی اضافه شده میشه به موارد زیر اشاره کرد :

• انواع Grenade از قبیل Actual - Round - Conventional Grenade
  • Heavy Melee Kill که با نگه داشتن B یا دایره مشه انجامش داد و برای هر کلاس متفاوت هست
  • برای کلاس Soldier یک Tech - Blade هست که با یک ضربه دشمنو نابود میکنه ( تو باکش شات هم عکسش بود )

مرسی سهیل بابت اطلاعات جدید!:d
انواع Grenade از قبیل Actual - Round - Conventional Grenade

خیلی خوبه! ME1 که سیستم نارنجک انداختنش زیاد جالب نبود! امیدوارم تو این نسخه بهتر بشه!
برای کلاس Soldier یک Tech - Blade هست که با یک ضربه دشمنو نابود میکنه ( تو باکش شات هم عکسش بود )
کلا کلاس های مورد علا قه ی من یکی این هست یکی Adept ! عاشق قدرت های Biotic هستم!
یعنی اصلا مهم نبود که ماموریتش رو انجام بدیم ؟!
کدوم ماموریت؟ همون که تو Virmire باید کارخونه ی کروگان ها رو خراب کنیم؟ اگر منظورت اینه که باید بگم این ماموریت خیلی مهمی بود و باید انجامش میدادیم. جزو ماموریت های اصلی بود.

کدوم ماموریت؟ همون که تو Virmire باید کارخونه ی کروگان ها رو خراب کنیم؟ اگر منظورت اینه که باید بگم این ماموریت خیلی مهمی بود و باید انجامش میدادیم. جزو ماموریت های اصلی بود.

نه .
اگه درست یادم باشه میگفت یک Armor از نیاکانش (!) داره که گم شده . و میخواست اونو پیدا کنه .

برادر BROXIGAR صفحه ترکید:biggrin1: حداقل تو اسپویلر بزار ترکیب صفحه بهم نخوره:biggrin1:

/:) :d

کنفرانس مایکرو که همونی بود که Ign نقد کرده بود و چیزه جدیدی نداشت . :d نمیدونم چرا اینقدر از Krogan Princess خوشم اومده !:d

اما کنفرانس EA فوق العاده بود . یه Reaper که از تو زمین در میاد و هیچی بهش کارگر نیست .:d البته اونجا Cerberus هم حضور داشت . بنظر من Cerberus با Reaper به احتمال خیلی زیاد همدستن . Legion رو هم که نشون داد . فقط میمونه Thane !:d

گرافیک بازی هم در یک کلام فوق العادست . وقتی که Reaper شپرد رو دنبال میکنه افکت دودش محشره . نورپردازیشم مثل همیشه عالیه . اهنگاشم که دیگه حرف نزنم بهتره .یکی از یکی بهتر .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or