Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

تو این 1.5 ماهه که اسکریپت های بازی لیک شده یه دو تا چیز خوندم که کاشکی چشمم بشون نمیفتاد ! :| فقط بدونید داستان قراره بترکونه ! :d

یه ماموریتش اینکه که ... آم....اِ.... چیز ... I'm out ! :d:|

بهروز داستان بازی رو اسپویل کنی من میدونم و تو !!! :دی خودم شخصا بنت میکنم :دی

بین اشلی و Kaiden بود .:d اگه منظورت انتخاب بین اسکوادمون هست که آره باهات موافقم همچین چیزی تو ME2 نبود . ولی اگه انتخابای کلی منظورته ME2 دست کمی از ME نداشت . مثل قضیه کشتن Geth ها . البته قبول دارم ME تو این زمینه خیلی بهتر عمل کرد .

WoW ! منم دقیقا همینو میخوام . مخصوصا نابودی یک سیاره مثل Thessia !!:d ولی با توجه به اینکه نتیجه همه کارامونو آخر بازی میبینیم فکر نمیکنم با کوچکترین اشتباه همه چی خراب بشه . Krogan هم که به خاطر جریان Genophage احتمالش خیلی کمه که بلایی سرشون بیاد .

ولی قبلا گفتم بازم میگم ، آخر ME3 اتفاقایی میفته که دهان همه باز می مونه . هیچکی به ذهنش نمیرسه .:d

اتفاقا منم دقیقا همین رو میخوام ، تصمیم های سخت جوری که فکر کردن بهشون مو به تنت سیخ کنه :دی

دوست دارم بازی سخت باشه ، داستانش پیچیده باشه به قول خارجی ها اگه اشتباهی کردی آخرش Back Fire بشه برای خودت :دی

از همه مهمتر فرق بین تصمیم خوب و بد این همه واضح نباشه ، یعنی طوری باشه که حتی وقتی تصمیم خوبی میگیری دوباره عذاب وجدان داشته باشی

پ.ن : راستی این رو یادم رفت بازی مگه قرار نیست مارچ بیاد ؟! پس میشه 3 ماه دیگه نه دو ماه که کوروش جان اشتباهی گفت ;)

تو این 1.5 ماهه که اسکریپت های بازی لیک شده یه دو تا چیز خوندم که کاشکی چشمم بشون نمیفتاد ! :| فقط بدونید داستان قراره بترکونه ! :d

یه ماموریتش اینکه که ... آم....اِ.... چیز ... I'm out ! :d:|

بهروز تو اسپویل بگو ببینم همون چیزایی که فکر میکنمه !!:biggrin1:

اتفاقا منم دقیقا همین رو میخوام ، تصمیم های سخت جوری که فکر کردن بهشون مو به تنت سیخ کنه :دی

دوست دارم بازی سخت باشه ، داستانش پیچیده باشه به قول خارجی ها اگه اشتباهی کردی آخرش Back Fire بشه برای خودت :دی

از همه مهمتر فرق بین تصمیم خوب و بد این همه واضح نباشه ، یعنی طوری باشه که حتی وقتی تصمیم خوبی میگیری دوباره عذاب وجدان داشته باشی

پ.ن : راستی این رو یادم رفت بازی مگه قرار نیست مارچ بیاد ؟! پس میشه 3 ماه دیگه نه دو ماه که کوروش جان اشتباهی گفت ;)

بازی 6 March میاد که میشه 2 ماه و 4 5 روز دیگه .:d

دوستان یکی خلاصه ای از جریان جنوفیج و پروفین و گفها میگه.ارتباط اینا با هم چیه؟

Genophage یک بیماری ژنتیکی مخصوص Krogan هست که توسط Salarian ها ساخته شده و از زاد و ولد زیاد Krogan جلوگیری میکنه .

Geth هم یک نژاد ماشینی هست که Quarian ها ساختنشون که بر علیهشون شورش میکنن و از خونشون بیرونشون میکنن . همونایی که تو ME باهاشون میجنگیدیم .

Genophage و Geth هیچ ربطی به همدیگه ندارن . پروفین هم نفهمیدم منظورت چیه .

آخرین ویرایش:
بهروز تو اسپویل بگو ببینم همون چیزایی که فکر میکنمه !!:biggrin1:

دوستان لطفا احتیاط کنید ! :d

ماموریت شپرد و میرندا، دارن میرن که Illusive Manـو بگیرن، دقیقا میرن همونجا که رو صندلی نشسته ! :d اما نامرد غیبش زده ! :d تقریبا دارن مطمئن میشم که جنگ اصلی به ریپرها ختم نمیشه و جنگ اصلی بین Illusive Man و sheperd ـه ! :d
حالا منظورت همین بود یا درباره ی Artifact بود ؟ :d

یکی دیگه هم خوندم که مربوط میشه به Than که دارن میرن...اگه بخوای میگم ؟ :d

دوستان لطفا احتیاط کنید ! :d

ماموریت شپرد و میرندا، دارن میرن که Illusive Manـو بگیرن، دقیقا میرن همونجا که رو صندلی نشسته ! :d اما نامرد غیبش زده ! :d تقریبا دارن مطمئن میشم که جنگ اصلی به ریپرها ختم نمیشه و جنگ اصلی بین Illusive Man و sheperd ـه ! :d
حالا منظورت همین بود یا درباره ی Artifact بود ؟ :d

یکی دیگه هم خوندم که مربوط میشه به Than که دارن میرن...اگه بخوای میگم ؟ :d

نه همچین چیزیو نمیدونستم .:d

Thane ؟ یا خدا . آره بگو .:d

پروفین هم نفهمیدم منظورت چیه .

یحتمل منظور رفیقمون Prothean ها باید باشه:دی
-------
تو شماره دوم مشخص میشه که ریپرها با دستکاری ژنتیکی این ها، نژاد Collector رو برای کمک کردن به خودشون به وجود اوردن!
------
به شخصه دوست دارم یکی دیگه از عواملی که بهش پرداخته بشه همین رابطه ی پروتین ها و کالکتر ها و یا جنگ بین این ها با ریپرها باشه:دی

@BROXIGAR

سهیل ولش کن، اینجوری دیگه بازی جذابیت نداره ! :d تا دو ماه دیگه که میترکونیم ! :d

--------------------

درباره ی اشلی :

این Armor ـه جدیدشه :

83516876414486209753.jpg

اینم برای مقایسه با مدل قبلیش ( نمی دونم بهتر شده یا بدتر ؟ کسی از این مدل جدیده خوشش اومده ؟! :d)

jZaDZNZxlL9d9.jpg

اینم یه سری عکس جدید (اگه باز نشد از هیلتر شکن استفاده کنید )

یحتمل منظور رفیقمون Prothean ها باید باشه
biggrin1.gif

-------
به شخصه دوست دارم یکی دیگه از عواملی که بهش پرداخته بشه همین رابطه ی پروتین ها و کالکتر ها و یا جنگ بین این ها با ریپرها باشه

آها آره !:d

@BROXIGAR

سهیل ولش کن، اینجوری دیگه بازی جذابیت نداره ! :d تا دو ماه دیگه که میترکونیم ! :d

--------------------

درباره ی اشلی :

این Armor ـه جدیدشه :

اینم برای مقایسه با مدل قبلیش ( نمی دونم بهتر شده یا بدتر ؟ کسی از این مدل جدیده خوشش اومده ؟! :d)

jZaDZNZxlL9d9.jpg

اینم یه سری عکس جدید (اگه باز نشد از هیلتر شکن استفاده کنید )

آخه دست رو نقطه حساسی گذاشتی ! فعلا تا جایی که میتونم جلومو میگیرم !:d

من کلا از اشلی خوشم نمیاد با این حال بنظرم جدیده بهتره . قبلیه یکجورایی پیر میزد . موهاش ، چشاش ، یکم هم گونه . :d ولی در کل هیچی Liara ی خودمون نمیشه .

یحتمل منظور رفیقمون Prothean ها باید باشه:دی
-------
تو شماره دوم مشخص میشه که ریپرها با دستکاری ژنتیکی این ها، نژاد Collector رو برای کمک کردن به خودشون به وجود اوردن!
------
به شخصه دوست دارم یکی دیگه از عواملی که بهش پرداخته بشه همین رابطه ی پروتین ها و کالکتر ها و یا جنگ بین این ها با ریپرها باشه:دی

اره منظورم prothean ها هست توی یکش یه چیزی درباره ی اینا و ارتباطشون با ریپرها میگه که درست متوجه نشدم چی میگه.اصلا نقش اینا توی یکش چیه؟

توی پروفایل داشتیم با بهروز بحث میکردیم ، نظرم رو در مورد الوسیو من و دلیل همکاریش با Reaper ها رو گفتم ، دیدیم موضوعی بدی نیست و میشه توی تاپیک در موردش بحث کرد :دی :
به نظرم الوسیو من هم مثل Saren فریب Reaper ها رو خورده و بهش قول دادن اگه کمکشون بکنه انسان ها رو نابود نمیکنند

من کلا از اشلی خوشم نمیاد با این حال بنظرم جدیده بهتره . قبلیه یکجورایی پیر میزد . موهاش ، چشاش ، یکم هم گونه . :d ولی در کل هیچی Liara ی خودمون نمیشه .
سهیل نداشتیما :دی
چطور دلت میاد یه همچین حرفی بزنی ، من توی Mass Effect 2 بخاطر نبود اشلی Romance رو تحریم کردم اونوقت میگی پیر بود !!! :دی

آخرین ویرایش:
اره منظورم prothean ها هست توی یکش یه چیزی درباره ی اینا و ارتباطشون با ریپرها میگه که درست متوجه نشدم چی میگه.اصلا نقش اینا توی یکش چیه؟

Prothean ها نژاد قبل از انسان ها بودن که توی شماره اول بازی تصور میشد که citadel و mass relay ها ساخته ی اون هاست (که البته جلوتر مشخص میشه که اینطور نیست)
یک نژاد فوقالعاده قدیمی و هوشمند بودن توی کل کهکشان هم اجزا و artifact های اونها پیدا میشد که حالا با این وسایل با شپرد ارتباط برقرار میکنن اونو از حمله ی دوباره ی ریپرها با خبر میکنن.
طبق سنتی که ریپرها دارن، برای نابودی اونها میان و همشون رو همونطور که گفتم یا نابود میکنن یا به اسارت میگیرن و به کالکتور ها تبدیلشون میکنن

------------------

به نظرم الوسیو من هم مثل Saren فریب Reaper ها رو خورده و بهش قول دادن اگه کمکشون بکنه انسان ها رو نابود نمیکنند

همچین بعید هم نیست :دی
البته به الوسیومن میاد که بیشتر دنبال تکنلوژی ریپرها باشه تا کمک به انسان ها:دی

پ.ن:اشلی تو این عکسا عین میت افتاده:|:دی

توی پروفایل داشتیم با بهروز بحث میکردیم ، نظرم رو در مورد الوسیو من و دلیل همکاریش با Reaper ها رو گفتم ، دیدیم موضوعی بدی نیست و میشه توی تاپیک در موردش بحث کرد :دی :

سهیل نداشتیما :دی
چطور دلت میاد یه همچین حرفی بزنی ، من توی Mass Effect 2 بخاطر نبود اشلی Romance رو تحریم کردم اونوقت میگی پیر بود !!! :دی

Saren رو Reapers کنترل میکردن . هر حرکتی که انجام میداد زیر نظر Reapers بود . ولی Illusive Man اینجوری نیست . به این سادگی ها طعمه Reapers نمیشه . از اون طرف هم دیگه IM از اون سطح گذشته که بخواد نجات انسان هارو به خواسته های خودش ارجعیت بده . در ضمن IM اینقدر احمق نیست که ندونه بعد اینکه Reapers کارشون با همه تموم شد میان سراغشون . بنظرم یک مساله خیلی بزرگ پشت این همکاری هست ولی هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیاد .

================================

نمیدونم چرا نمیتونم با کاراکترش رابطه برقرار کنم . از پدرش بیشتر از این خوشم میاد .:d یک چیز دیگه هم هست اینه که Liara اینقدر شخصیت باحالی داره که نمیتونم سمت کسه دیگه ای برم . البته از یک Drell Female استقبال میشه !!!:d

Saren رو Reapers کنترل میکردن . هر حرکتی که انجام میداد زیر نظر Reapers بود . ولی Illusive Man اینجوری نیست . به این سادگی ها طعمه Reapers نمیشه . از اون طرف هم دیگه IM از اون سطح گذشته که بخواد نجات انسان هارو به خواسته های خودش ارجعیت بده . در ضمن IM اینقدر احمق نیست که ندونه بعد اینکه Reapers کارشون با همه تموم شد میان سراغشون . بنظرم یک مساله خیلی بزرگ پشت این همکاری هست ولی هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیاد .

نمیدونم چرا نمیتونم با کاراکترش رابطه برقرار کنم . از پدرش بیشتر از این خوشم میاد .:d یک چیز دیگه هم هست اینه که Liara اینقدر شخصیت باحالی داره که نمیتونم سمت کسه دیگه ای برم . البته از یک Drell Female استقبال میشه !!!:d

پس اینطور که به نظر میاد دست های دیگه ایی پشت پرده است :دی الان واقعا برای من همین سوال برانگیز شد این موضوع !!! IM چرا داره با Reaper ها همکاری میکنه ؟!

اشلی که توی قلب شپرد من یه جای خاصی داره اصلا هر سری حرف میزنه این شپرد من همینطوری جذب شده بهش و حواسش به هیچ چیز دیگه ایی نیست :دی

البته ناگفته نماند که من خودم از تالی و لیارا هم خیلی خوشم میاد :دی (مخصوصا تالی :دی ) ولی اصولا اهل ریسک نیستم :دی یه وقت دیدی بچه ام عقب مونده از آب در اومد :دی =))

بحث تالی شد ، به نظرتون توی این نسخه میتونیم مشکل Quarian ها رو حل کنیم تا دیگه مجبور نباشن همیشه این ماسکای مسخره رو به صورتشون بزنند ؟! اصلا میتونیم توی این نسخه قیافه واقعی Tali رو ببینیم ؟!

پس اینطور که به نظر میاد دست های دیگه ایی پشت پرده است :دی الان واقعا برای من همین سوال برانگیز شد این موضوع !!! IM چرا داره با Reaper ها همکاری میکنه ؟!

اشلی که توی قلب شپرد من یه جای خاصی داره اصلا هر سری حرف میزنه این شپرد من همینطوری جذب شده بهش و حواسش به هیچ چیز دیگه ایی نیست :دی

البته ناگفته نماند که من خودم از تالی و لیارا هم خیلی خوشم میاد :دی (مخصوصا تالی :دی ) ولی اصولا اهل ریسک نیستم :دی یه وقت دیدی بچه ام عقب مونده از آب در اومد :دی =))

بحث تالی شد ، به نظرتون توی این نسخه میتونیم مشکل Quarian ها رو حل کنیم تا دیگه مجبور نباشن همیشه این ماسکای مسخره رو به صورتشون بزنند ؟! اصلا میتونیم توی این نسخه قیافه واقعی Tali رو ببینیم ؟!

باز بیا بگو داستانش سر راسته و راحت میشه حدس زد .:d

اگه از همون شماره 1 بهش میدون نمیدادی و میکشتیش اینطوری نمیشد . :d

بنظر من Quarian به خونشون برمیگردن و با Geth صلح میکنن . ولی قیافشونو شک دارم نشون بده . اصلا نمیشه تصور کرد قیافشون چه شکلیه .

باز بیا بگو داستانش سر راسته و راحت میشه حدس زد .:d

اگه از همون شماره 1 بهش میدون نمیدادی و میکشتیش اینطوری نمیشد . :d

بنظر من Quarian به خونشون برمیگردن و با Geth صلح میکنن . ولی قیافشونو شک دارم نشون بده . اصلا نمیشه تصور کرد قیافشون چه شکلیه .

خب داستان اصلی به نظرم خیلی ساده میومد و به کل Genophage و مشکل Quarian ها رو فراموش کرده بودم ( IM هم بهش اضافه کن :دی ) ، الان دارم هایپ میشم :دی

اتفاقا من خیلی دوست دارم قیافه شون رو ببینم ، به نظرم باید خیلی خوشگل باشن :دی

راستی یه ذره عجیب نیست ، بازی دو ماه دیگه میاد ولی هنوز هیچ تریلر و اطلاعات رسمی ایی در مورد داستان بازی نداریم ( به جز اونایی که ناخواسته لو رفته ، که اونم شنیدم Bioware گفته اون اطلاعات قدیمی بوده و بازی خیلی نسبت به اون موقع تغییر کرده ) ، در صورتی که توی Mass Effect 2 تا قبل از انتشار بازی کلی اطلاعات داستانی از اون منتشر شده بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or