Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

پک خوبی بود،فقط قیمتش مشخص نشده هنوز؟
سهیل کمیک بوک Dark Horseمربوط یه Liara میشه؟کلا داستانش در مورد چیه؟

چرا . قیمتش 79.99$ هست .:d

Dark Horse اسم کامیک بوک نیست . ناشرش هست . اسم کمیک بوکش Invasion هست . اونی هم که دیدی Liara نیست ، Aria T'Loak هست . داستانش بین Omega و Cerberus هست . یک موجوداتی بنام Adjutants تمام پایگاه های Cerberus تو اونور Omega 4 Relay رو تسخیر میکنن و با استفاده از کشتی های سربروس از Omega 4 رد میشن و به Omega حمله میکنن . سربروس نیروی کمکی برای Aria میفرسته تا بتونه این دشمنای جدیدو دفع کنه . ولی Illusive Man یک هدف شوم دیگه داره که تو کمیک مییخونیم . البته 2 شماره ازش منتشر شده و تو نت موجوده ولی چون لو نره داستان نمیگم دیگه .:d

• Like
Reactions: Cj_sa
این همون رئیس Omega بود نه؟عکس اوتار تو هم همینه بازم نه؟
بعد قرار توی پک تمام کمیک بوک های Invasion باشند،تا اخر داستان؟ارزش داره زودتر دنشون کنم بخونم؟

این همون رئیس Omega بود نه؟عکس اوتار تو هم همینه بازم نه؟
بعد قرار توی پک تمام کمیک بوک های Invasion باشند،تا اخر داستان؟ارزش داره زودتر دنشون کنم بخونم؟

آره . آره . قشنگه .:d این موجودی که تو امضام هست هم همون Adjutants هست .:d

آره. تا الان 2 قسمتش اومده . قسمت 2 3 روز پیش اومد .:d کلا 4 تا هست که اخرینش 12 ژانویه میاد . آره بگیر مطمئنا ارزش داره .

این تریلر VGA خیلی فوق العاده بود یعنی از الان نشون داد نامزد گوتی سال دیگه هست هرکی هرشکی و شبهه ای داشت الان دیگه از بین رفته چون واقعا فوق العاده بود نمایشش
اون تیکه آخر خیلی جالب بود مثل آریا فکر نمیکردم همچین اتفاقی بیفته اخر بازی عمرا بشه حدس زد :d
من نسخه یک رو بازی نکردم به نظرتون می صرفه بخرمش ؟چقدر با دوش فرق میکنه از نظر سیستم مبارزات و گرافیک؟

به نظرم بخری خیلی بهتره و قبل از اینکه 3 بیاد یک سیو تپل ازش بزنی بهتره از نسخه اول شروع کنی تا قسمت دوم سیو بازی هم حفظ کنی
نسخه اول یکم فرق داره گرافیکش که خب پایین تره دیگه :d سیستم مبارزاتی شبیه دو هست ولی اکشنش کمتره و یک چیز بدی هم داره فکر کنم نکته منفی بازی نقشه اش بود که میگفتند ممکنه زیاد گم بشی
کلا پیشنهاد میشه

این تریلر VGA خیلی فوق العاده بود یعنی از الان نشون داد نامزد گوتی سال دیگه هست هرکی هرشکی و شبهه ای داشت الان دیگه از بین رفته چون واقعا فوق العاده بود نمایشش
اون تیکه آخر خیلی جالب بود مثل آریا فکر نمیکردم همچین اتفاقی بیفته اخر بازی عمرا بشه حدس زد :d

به نظرم بخری خیلی بهتره و قبل از اینکه 3 بیاد یک سیو تپل ازش بزنی بهتره از نسخه اول شروع کنی تا قسمت دوم سیو بازی هم حفظ کنی
نسخه اول یکم فرق داره گرافیکش که خب پایین تره دیگه :d سیستم مبارزاتی شبیه دو هست ولی اکشنش کمتره و یک چیز بدی هم داره فکر کنم نکته منفی بازی نقشه اش بود که میگفتند ممکنه زیاد گم بشی
کلا پیشنهاد میشه

ممنون از پاسخت.پس حتما می گیرمش.با دوش که خیلی حال کردم دوبار تمومش کردم ولی بعضی از شخصیتاش که تو یکش بود رو نمیشناختم مجبورم بعد از یکش یه دور دیگه برمش تا سه بیاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or