Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ای بابا. هرباری که بحث این شخصیتا میشه من هی شیطون گولم میزنه دوباره بازی کنم :d فقط اصلاً حال و حوصلهء سِرچ کردن سیاره هارو ندارم و یاد اون کار مضخرف که میوفتم از تصمیمم صرف نظر میکنم :d

من که باز رفتم تو جو ME و تصمیم گرفتم برای بار چهارم (یا پنجم ؟!) بازی کنم و این دفعه با شپرد مونث ! :دی کل دو تا بازی رو هم خبیثانه جلو برم ببینم چی میشه ! این طوری دو تا save کاملآ متفاوت برای ME3 جور میشه. مرد کاملآ مهربون و زن کاملآ عصبی ! :دی

آلزایمر میدونی چیه ؟! :دی جدآ یادم نیست ! :دی
هه!:دی راستی تو که کلا رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!چه فرقی به حاله تو میکنه!؟:دی
من از همون اول هم از میراندا بدم میومد . نمیدونم اینو از کجات دراوردی !:d از Jack بیشتر از این خوشم میاد !:d
آخه سره چاک گفتم چطوره گفتی اوفففف!!!:دی :دی
خو شما برو سراغ جک جونت،خوبه!؟:دی
به میراندا توهین نکنین:|:d بیچاره فقط یه ذره صورتش مثل نون تافتون بود وگرنه از نظر Boob و هیکل عالی بود:d
باو نصف مشکل ما هم با همون Bo0b و تاقچه اشه دیگه!:دی

آخرین ویرایش:
به میراندا توهین نکنین:|:d بیچاره فقط یه ذره صورتش مثل نون تافتون بود وگرنه از نظر Boob و هیکل عالی بود:d
ضمنا خبری از سلطان خمودان استاد Thane نیست؟:(
باو نصف مشکل ما هم با همون Bo0b و تاقچه اشه دیگه!:biggrin1:
دیگه اون بیچاره باید چیکار کنه که شماها ازش خوشتون بیاد؟:d:-/

آخرین ویرایش:
من که نسخه 1و2 رو روی ویندوز انجام دادم. الان نسخه 3 رو فقط رو X360 میتونم بزنم. حالا موندم منی که نسخه 2 رو با استفاده از سیو نسخه 1 انجام دادم, نسخه 3 رو چجوری با سیو نسخه دو رو یاکس باکس انجام بدم؟!:دی

الان هم سیو نسخه 1 رو دارم و هم 2 ولی فقط رو ویندوز.... نسخه سوم سیستمم مطمئنا نمیکشه پس باید رو کنسول انجام بدم. حالا باید چیکار کنم!؟:( برم ME رو که 4سال از تاریخ ریلیزش میگذره بخرم دوباره از اول برم... بعد دوباره برم ME2 رو بخرم و با سیو نسخه 1 نسخه 2 رو تموم کنم؟؟:دی

من که باز رفتم تو جو ME و تصمیم گرفتم برای بار چهارم (یا پنجم ؟!) بازی کنم و این دفعه با شپرد مونث ! :دی کل دو تا بازی رو هم خبیثانه جلو برم ببینم چی میشه ! این طوری دو تا save کاملآ متفاوت برای ME3 جور میشه. مرد کاملآ مهربون و زن کاملآ عصبی ! :دی
میگم یه بار بیا واسه مارو برو!:دی

خوش به حالت آریا... چقدر Free Time داری...خداییش وقت نمیکنیم بازیهای دیگه رو بریم! اصلا وقت واسه سر خاروندن نداریم هنوز L.A Noire و AC:B و کلی دیگه بازی سرم ریخته هنوز وقت نکردم انجامشون بدم!

کلا باید قید ME رو بزنم تا نسخه سوم بیاد...:|

هه!:biggrin1: راستی تو که کلا رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!چه فرقی به حاله تو میکنه!؟:biggrin1:
من نجات دادم. سیوش هم دارم ولی حیف چه فایده که نمیتونم از سیوم استفاده کنم! :(

کلا دخترای Mass Effect فِـیس ندارن :دی دعوا نداره که ...
اینم یه کازپلی خفن جک :دی
500x_untitled-1_01.jpg

من سريالشو گفتم نه قيافه شخصيتشو !:|

اگه فهميده باشي كه مطمئنا فهميدي ولي خودتو ميزني به اون راه يك مثال بود !:d

کلا دخترای Mass Effect فِـیس ندارن :دی دعوا نداره که ...
اینم یه کازپلی خفن جک :دی
500x_untitled-1_01.jpg

Jack رو كه كلا جزء دخترا حساب نميكنن !:d

بهترين دختر Tali هست كه قيافش معلوم نيست !:d

چطور شد یه دفعه ایی همه یاد ME افتادید ؟ :دی

نبینم کسی به عزیزای دل من ( اشلی و میراندا ) چیزی بگه :دی

نوشته شده توسط Dinosaur
من که باز رفتم تو جو ME و تصمیم گرفتم برای بار چهارم (یا پنجم ؟!) بازی کنم و این دفعه با شپرد مونث ! :biggrin1: کل دو تا بازی رو هم خبیثانه جلو برم ببینم چی میشه ! این طوری دو تا save کاملآ متفاوت برای ME3 جور میشه. مرد کاملآ مهربون و زن کاملآ عصبی ! :biggrin1:
آریا تو که این همه حوصله داری قربون دستت یه دور هم برای من تموم کن :دی همه رو هم نجات بده با اشلی و مریندا هم روابط نامشروع راه بنداز :دی

من که نسخه 1و2 رو روی ویندوز انجام دادم. الان نسخه 3 رو فقط رو X360 میتونم بزنم. حالا موندم منی که نسخه 2 رو با استفاده از سیو نسخه 1 انجام دادم, نسخه 3 رو چجوری با سیو نسخه دو رو یاکس باکس انجام بدم؟!:biggrin1:

الان هم سیو نسخه 1 رو دارم و هم 2 ولی فقط رو ویندوز.... نسخه سوم سیستمم مطمئنا نمیکشه پس باید رو کنسول انجام بدم. حالا باید چیکار کنم!؟:( برم ME رو که 4سال از تاریخ ریلیزش میگذره بخرم دوباره از اول برم... بعد دوباره برم ME2 رو بخرم و با سیو نسخه 1 نسخه 2 رو تموم کنم؟؟:biggrin1:
دست رو دلم نذار که خونِ :(

منم دقیقا همین مشکل تورو دارم ولی الان که تابستون شده و کنکور هم گذشته وقت دارم یه بار دیگه هر دوتا رو بخرم و روی کنسول تمومشون کنم ولی حوصله ندارم :دی

آخرین ویرایش:
هه!:biggrin1: راستی تو که کلا رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!چه فرقی به حاله تو میکنه!؟:biggrin1:
الآن توهین کردی ؟!! :دی من هر سه باری که ME1 رو رفتم Wrex رو نگه داشتم ! :دی کلآ نمیدونم چطوری توی اون قسمت بعضی ها می کشنش ! فقط دفعه اول که ME2 رو بازی کردم چون به دلیل نامعلومی save بازی قبلی کار نمیکرد خودش پیش فرض گذاشت و Wrex مُرده بود ! :دی
به جاش هر سه دفعه اشلی رو کشتم و کیدن رو نگه داشتم ! :دی

خوش به حالت آریا... چقدر Free Time داری...خداییش وقت نمیکنیم بازیهای دیگه رو بریم! اصلا وقت واسه سر خاروندن نداریم هنوز L.A Noire و AC:B و کلی دیگه بازی سرم ریخته هنوز وقت نکردم انجامشون بدم!
وقت آزادم کجا بود ! :دی من هنوز اولین مآموریت دیسک دوم LA Noire رو هم تموم نکردم ! :دی چه برسه به DNF , Dirt 3 , Witcher 2 و ... ! :دی کلآ دو ماهی میشه که هفته ای بیشتر از 4,5 ساعت بازی نمیکنم ! :دی

وقت آزادم کجا بود ! :biggrin1: من هنوز اولین مآموریت دیسک دوم LA Noire رو هم تموم نکردم ! :biggrin1: چه برسه به DNF , Dirt 3 , Witcher 2 و ... ! :biggrin1: کلآ دو ماهی میشه که هفته ای بیشتر از 4,5 ساعت بازی نمیکنم ! :biggrin1:
نه مثه اینکه تقریبا وضعیت منو داری!:دی پس چجوری میخوای ME2 رو تموم کنی!؟:دی

اینم که بازیش 4ساعت گیم پلی نداره بگیم یه روزه تمومش میکنی!:دی

پ.ن: آف تاپیک نشه این چیه تو امضات گذاشتی؟! :دی تو هم مثه من زدی تو خط موزیک گیم ها...؟!:دی

من سريالشو گفتم نه قيافه شخصيتشو !:|

اگه فهميده باشي كه مطمئنا فهميدي ولي خودتو ميزني به اون راه يك مثال بود !:d
من گفتم میراندا(اسم خودش خو سخته!:دی) اینجا چطوریه،تو گفتی اووفففففف!!!:دی :دی
حالا بگذریم... :دی
الآن توهین کردی ؟!! :دی من هر سه باری که ME1 رو رفتم Wrex رو نگه داشتم ! :دی کلآ نمیدونم چطوری توی اون قسمت بعضی ها می کشنش ! فقط دفعه اول که ME2 رو بازی کردم چون به دلیل نامعلومی save بازی قبلی کار نمیکرد خودش پیش فرض گذاشت و Wrex مُرده بود ! :دی
به جاش هر سه دفعه اشلی رو کشتم و کیدن رو نگه داشتم ! :دی
آخرین باری که چک کردم،اون سکانس روبرو شدن رکس و شپرد رو ندیده بودی،این قضیه ی سیو و اینا رو یادم نبود فک کردم رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!:دی
ولی عجب سیوی بود که دفعه ی اول کار نکرد دفعه ی دوم کار کرد!!!:دی احتمالا سیوت هوشمند بوده!!:دی

خوب امروز 6 جولای 2011 از همین تریبون ?!؟ به همه اعلام میکنم که قراره قیافه تالی رو تو مس افکت 3 ببنید :دی این شماره 3 هستش و خوب اصولا باید نشونش بدن و .. هم نیست مساله 100 درصده :دی

نه مثه اینکه تقریبا وضعیت منو داری!:biggrin1: پس چجوری میخوای ME2 رو تموم کنی!؟:biggrin1:

اینم که بازیش 4ساعت گیم پلی نداره بگیم یه روزه تمومش میکنی!:biggrin1:
ME کلآ یه حسی داره که 30 بار هم بازی کنم تکراری نمیشه و بهم بیشتر از خیلی از بازیهای جدید حال میده ! :دی

آخرین باری که چک کردم،اون سکانس روبرو شدن رکس و شپرد رو ندیده بودی،این قضیه ی سیو و اینا رو یادم نبود فک کردم رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!:biggrin1:
ولی عجب سیوی بود که دفعه ی اول کار نکرد دفعه ی دوم کار کرد!!!:biggrin1: احتمالا سیوت هوشمند بوده!!:biggrin1:
ME1 رو با کنسول اولم بازی کردم و ME2 رو با کنسول سومم ! :دی این وسط هارد 20 گیگم با یدونه 120 عوض شد و سیوها رو با یه مموری ریختم روی جدیده و احتمالآ برای همون بوده که کار نکرده ! دفعه دوم دوباره از اول رفتم و این بار روی هارد 120 !

خوب امروز 6 جولای 2011 از همین تریبون ?!؟ به همه اعلام میکنم که قراره قیافه تالی رو تو مس افکت 3 ببنید :biggrin1: این شماره 3 هستش و خوب اصولا باید نشونش بدن و .. هم نیست مساله 100 درصده :biggrin1:
معلوم نیست ! :دی شایدم بذارن برای نسخه های بعدی ! با اینکه این تریلوژی تموم میشه ولی انقدر دنیای بازی بزرگه که میشه چند تا تریلوژی دیگه از توش درآورد ! :دی

هه!:دی راستی تو که کلا رکس رو تو ME1 نجات ندادی!!چه فرقی به حاله تو میکنه!؟:دی

باو نصف مشکل ما هم با همون Bo0b و تاقچه اشه دیگه!:دی

نمیخوای برو با همو اشلی جونت تو هم :d در مورد این نظر فضایی نده بابا :d اگه میراندا یه مشکل داره ، اشلی سر تا پاش اشکاله :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or