Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

خوب ریخت میتونه زیبا یا زشت یاشه دیگه :دی
منم به دوست دخترم میگم ریختـِت چقدر ماهه :دی ریخت ، همون چهرست !

آخرین ویرایش:
البته شپرد قبلا صورت تالی رو تو ME2 دیده (یعنی با توجه تصمیم شما اون آخرا (:دی) میتونسته ببینه).

gmbotgwtz9vt8x9kar1c.jpg

اما خودمون ندیدیم و Bioware هم گفته فعلا دارن برای نشون دادن یا ندادن صورتش تصمیم میگیرن. فن آرت هم قبلا زیاد واسش ساخته شده. مثلا:
3j7xjn64ym4cntqxefmy.jpg

شوخی کردم:دی
ag47xeh7yfhtdn57aul.jpg

uzv6suqfq43fc65v1qk2.jpg

2xw38z0ps0t11rc88ry.jpg

البته شپرد قبلا صورت تالی رو تو ME2 دیده (یعنی با توجه تصمیم شما اون آخرا (:دی) میتونسته ببینه).

gmbotgwtz9vt8x9kar1c.jpg

اما خودمون ندیدیم و Bioware هم گفته فعلا دارن برای نشون دادن یا ندادن صورتش تصمیم میگیرن. فن آرت هم قبلا زیاد واسش ساخته شده. مثلا:
3j7xjn64ym4cntqxefmy.jpg

ag47xeh7yfhtdn57aul.jpg

uzv6suqfq43fc65v1qk2.jpg

2xw38z0ps0t11rc88ry.jpg
عکس اولیه خیلی باحاله!=))

دوباره دارم 2 رو از اول میرم. باره سومه :d چندتا سوال داشتم. باید توی تاپیک 2 بپرسم ولی یک پست انحرافی که چیزی نیست :d
وقتی یه دفعه میگه LT رو بزنید به paragon اضافه میکنه. اگر lt رو اون لحظه نزنیم به renegade اضافه میشه؟ چی گفتم خودمم نفهمیدم :))
راهنمایی هست برای اینکه مثلاً paragon رو تا آخر پر کنیم؟ این درسته که معمولاً انتخاب جمله های بالایی سمت راست بیشتر محبت آمیز و جمله های پایین سمت راست بیشتر خشونت آمیزه؟

ME1 رو با کنسول اولم بازی کردم و ME2 رو با کنسول سومم ! :دی این وسط هارد 20 گیگم با یدونه 120 عوض شد و سیوها رو با یه مموری ریختم روی جدیده و احتمالآ برای همون بوده که کار نکرده ! دفعه دوم دوباره از اول رفتم و این بار روی هارد 120 !
البته مجبور نیستی توضیح بدیا(:دی) ولی این الان چیزی رو حل نکرد!:دی
نمیخوای برو با همو اشلی جونت تو هم :d در مورد این نظر فضایی نده بابا :d اگه میراندا یه مشکل داره ، اشلی سر تا پاش اشکاله :d
6l4s51y22moqamxw85m.gif

حالا مگه من گفتم اشلی بدون مشکله!؟:d خودم حالم از اشلی به هم میخورد فقط الان کمی قابل تحمل شده!:دی

gmbotgwtz9vt8x9kar1c.jpg

3j7xjn64ym4cntqxefmy.jpg

ag47xeh7yfhtdn57aul.jpg

uzv6suqfq43fc65v1qk2.jpg

2xw38z0ps0t11rc88ry.jpg

آره !! من باهاش ارتباط برقرار کردم ... !!:d
ولی شپرد فقط قیافشو دیده ما ندیدیم !!:|:d

دوباره دارم 2 رو از اول میرم. باره سومه :d چندتا سوال داشتم. باید توی تاپیک 2 بپرسم ولی یک پست انحرافی که چیزی نیست :d
وقتی یه دفعه میگه LT رو بزنید به paragon اضافه میکنه. اگر lt رو اون لحظه نزنیم به renegade اضافه میشه؟ چی گفتم خودمم نفهمیدم :))
راهنمایی هست برای اینکه مثلاً paragon رو تا آخر پر کنیم؟ این درسته که معمولاً انتخاب جمله های بالایی سمت راست بیشتر محبت آمیز و جمله های پایین سمت راست بیشتر خشونت آمیزه؟
فک کنم اگه lt رو نزنی فقط اون شانسو از دست میدی. چیزی ازت کم نمیشه.
برای پر کردن paragon بدون دردسر یه راه هست.
باید تو اون ماموریت سامرا که میفرستت دنبال دخترش، وقتی کار دخترشو تموم کردی، بری پیشش بگی : how are you یا یه همچین چیزی(درست یادم نمیاد) کلا احوالشو جویا بشی(با گزینه های محبت آمیز) بعد بهت از این امتیاز میده. بعد وقتی پرسید بریم یا نه بگو نه. یه دور تو خونه بزن دوباره بیا باهاش صحبت کن مثل قبل همون حالشو بپرس باز بهت امتیاز میده.باز دوباره یه دور بزن بیا دوباره احوالشو بپرس! همینجوری ادامه بده... این روش رو دوستان ظاهرا ابداع کردن و شنیدم که جواب میده.
ولی اگه بخواین همه گزینه ها رو خوب جواب بدین، معمولا گزینه های سمت چپ کلاً اطلاعاتیه، تو گزینه های سمت راست هم اونایی که بالا هستن محبت آمیز تر هستن.

آخرین ویرایش:

1. نه دیگه . هیچی بهت نمیده .
2. اره توی ماموریت سامرا یک گلیچی هست میشه پاراگون رو پر کرد . راستی شما که گفتی بار سومته . سیو قبلیت رو import کن راحت پاراگونت پر میشه . بله درسته .

gmbotgwtz9vt8x9kar1c.jpg

3j7xjn64ym4cntqxefmy.jpg

ag47xeh7yfhtdn57aul.jpg

uzv6suqfq43fc65v1qk2.jpg

2xw38z0ps0t11rc88ry.jpg
عکس آخر که ماله دراگون ایجه صورت اون زنه:دی رو انداختن رو تالی=))
ولی چون بازیش مولتی شده نمراتش پاین میش=))
به پیشدبستانی بازیسنتر خوش آمدید=))
ولی انصافا آخرته بازیه بی انصاف:دی کاش زود تر بیاد:((

جدا چقدر دوستان زحمت میکشن ( کسایی که این عکسا رو میسازن )!
یه سرچ توی نت زدم وحشت کردم !

afb0a74752.jpg

tali-AHNULD-predator.png

harbingertali.png

خدا رو شکر حداقل این اخریه بهتره !

Tali-Zorah-Portrait-Mass-Effect-3.jpg

• Like
Reactions: DRIVER
تالی صداش خیلی خوبه :دی ! فکر نمیکنم قیافش هم چیز زشتی ازآب دربیاد ، بایوویر احمق نیست ... :دی
ماموریت لویالتی تالی اون زنه که رئیسشون بود صدا گذترش شهره آغداشلو ئه :دی ! lol

اقا :-s
اینا چیه میزارین یکم رحم داشته باشین
نا سلامتی شپرد جلوش نشست بعدشم...:dبعد از اونم...:d
یه سری عکس های خوب خوب بزارین
مثه این

0eikzf60oj09ua37o4az.jpg

نصفش بهتر از هیچیه:|

یا این:d
7h6qe8o8glkrepz27pj.jpg

جدا چقدر دوستان زحمت میکشن ( کسایی که این عکسا رو میسازن )!
یه سرچ توی نت زدم وحشت کردم !

=))=))
دمت گرم دومیه خدا بود

1. نه دیگه . هیچی بهت نمیده .
نه بابا زیاد میشه :دی من برعکسشو امتحان نکردم ولی هروقت RT اومده روی صفحه و نزدمش به پاراگونم اضافه شده !
این گلیچه سامارا هم نمیودنم چرا برای من چواب نداد :دی ولی کلا بهترین روش برای پر کردن اون پاراگون و رینگید اینه که سریع اولین کار اون قدرت یکی مونده به اخر شپرد که الان هرچی فک میکنم اسمش یادم نمیاد رو پر کنید کنید بعدم اخرش بین این که خونش بیشتر بشه یا قدرت اسلحش خونش رو فک کنم انتخاب کنید که اون طوری هرچی پاراگون رینگید بگیرید 2 برابر میشه...
....................
راستی اریا جیکوب هم تو شماره 3 هست :دی خواستی بزنی بکشیش میتونی :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or