Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان من بازی رو تموم کردم ...
داف دافان ،شاسی بلند مجلس ، سامارا رو اصلا زیارت نکردم !!! FFFFFFFFUUUUUUUUUUU - .
جک رو هم به همین ترتیب ... :|
میراندا توی هورایزن مرد ! راهی هست نمی ره ؟
دکتر مردین توی توچانکا مرد ، این چطور ؟امکانش هست در حالت پاراگونیک زنده بمونه ؟
توی دو راهی انتهای بازی که داریم با (...) صحبت میکنیم برای من یه دوراهی اومد که رفتم سمت راست و پایانی که دیدم اصلا برام راضی کننده نبود ! سوای این که من کلا پایان هندی دوس دارم و مرگ شپرد بدجوری اعصابم رو به هم ریخت و آریا هم قبلا اسپویل کرده بود مرگش رو :|:|:دی ! ، برم توی سمت چپ هم همین اتفاق می افته ؟ اشکال نداره :دی ! کامل لو بدید چی میشه :دی !
یه توضیحی هم در مورد پایانهای دیگه بازی بدید .
آها راستی ، توی دیالوگ های پایانی بازی بین اندرسون و ایلوسیو من و شپرد زورم (پاراگونـم) به یکی از گزینه های سمت چپی (پاراگون/رنگیدی) نرسید و مجبور شدم اون آخر قبل از این که ایلوسیو من ما دو تا رو خلاص کنه خودم دخلش رو آوردم :| ! عمل پاراگونی این چی هست ؟
ممنون .

دوستان من بازی رو تموم کردم ...
داف دافان ،شاسی بلند مجلس ، سامارا رو اصلا زیارت نکردم !!! FFFFFFFFUUUUUUUUUUU - .
جک رو هم به همین ترتیب ... :|
میراندا توی هورایزن مرد ! راهی هست نمی ره ؟
دکتر مردین توی توچانکا مرد ، این چطور ؟امکانش هست در حالت پاراگونیک زنده بمونه ؟
توی دو راهی انتهای بازی که داریم با (...) صحبت میکنیم برای من یه دوراهی اومد که رفتم سمت راست و پایانی که دیدم اصلا برام راضی کننده نبود ! سوای این که من کلا پایان هندی دوس دارم و مرگ شپرد بدجوری اعصابم رو به هم ریخت و آریا هم قبلا اسپویل کرده بود مرگش رو :|:|:دی ! ، برم توی سمت چپ هم همین اتفاق می افته ؟ اشکال نداره :دی ! کامل لو بدید چی میشه :دی !
یه توضیحی هم در مورد پایانهای دیگه بازی بدید .
آها راستی ، توی دیالوگ های پایانی بازی بین اندرسون و ایلوسیو من و شپرد زورم (پاراگونـم) به یکی از گزینه های سمت چپی (پاراگون/رنگیدی) نرسید و مجبور شدم اون آخر قبل از این که ایلوسیو من ما دو تا رو خلاص کنه خودم دخلش رو آوردم :| ! عمل پاراگونی این چی هست ؟
ممنون .
Samara و Jack اتفاقآ حضورشون زیاد بود ! :دی چطوری ندیدیشون ؟!
Miranda هم راه داره و توی بازی من نمرد ولی نمیدونم چیکار کردم که نمرد ! شاید سر وقت باید بری سراغش و دیر کردی.
Mordin در هر صورت میمیره :(( اگه Renegade بزنی ، Shepard بهش تیر میزنه و بنده خدا مصدوم میشه و با آسانسور میره بالا و در حال خون دادن ، به سمت پنل میره ولی میمیره :((Paragon هم بزنی خیلی سوزناک آواز میخونه و شهید میشه ! :((
بابا سه راهیه !! چرا بعضی ها میگن دو راهی ؟! :دی
نباید Spoiler های من رو باز میکردی ! :| :| بعد هم اگه آنلاین بازی کنی و EMS و اینات بالا بره ، Shepard نمیمیره و آخرش 2 ثانیه نشون میده که داره تکون میخوره ! :دی
پایان های بازی 80% عین هم هستن ! یعنی همون چیزی که دیدی و انفجارها و نورها و ... ، فقط رنگشون توی بقیه پایان ها فرق میکنه. یه جا سبز هست ، یه جا آبی و یه جا قرمز . الآن دقیقآ یادم نیست ولی پایان وسط که سبز بود ، باعث میشه موجودات زنده و موجودات مصنوعی ترکیب بشن. یعنی مثلآ همه جک جونورها از جمله انسان ، یه حالت الکترونیکی هم پیدا میکنن ! :دی یا حتی برگ درخت ها هم توش کیت به وجود میاد ! کلآ خیلی خنده دار و مسخره هست این پایان ! :دی
پایان سمت راستی باعث مرگ Reaper ها و موجودات مصنوعی دیگه مثل Geth ها میشه. پایان سمت راستی هم که Shepard مثلآ Reaper ها رو کنترل میکنه.
اگه Paragon بزنی ، Illusive Man خودکشی میکنه ! :دی مثل Saren توی ME1

@ سینا : همون ! :دی درستش کردم ! :دی

آخرین ویرایش:
Mordin در هر صورت میمیره :(( اگه Paragon بزنی ، Shepard بهش تیر میزنه و بنده خدا مصدوم میشه و با آسانسور میره بالا و در حال خون دادن ، به سمت پنل میره ولی میمیره :((

Renegade:دی پاراگون بزنی که میره سمتش بهش امیدواری میده :دی
==========
در مورد میراندا، اگه میخوای زنده بمونه، باید اون موقعی که ازت برای یه سری اطلاعات دسترسی Specterـی(!) میخواد، بهش اجازه بدی.

تمامی این مشکلات به خاطر اینه که سیوم رو ایمپورت نکردم :دی !
ممنون ...
@ آریا :
قشنگ دوراهیه :|:دی ! شاید واسه ما که ایمپورت نکردیم دو راهیه ، واسه بقیه سه راهی ! لول :دی !

تمامی این مشکلات به خاطر اینه که سیوم رو ایمپورت نکردم :دی !
ممنون ...
@ آریا :
قشنگ دوراهیه :|:دی ! شاید واسه ما که ایمپورت نکردیم دو راهیه ، واسه بقیه سه راهی ! لول :دی !
نه :دی EMS بالاتر از 3000 باشه تبدیل می‌شه به سه راهی‌ :دی

Mordin در هر صورت میمیره :(( اگه Renegade بزنی ، Shepard بهش تیر میزنه و بنده خدا مصدوم میشه و با آسانسور میره بالا و در حال خون دادن ، به سمت پنل میره ولی میمیره :((Paragon هم بزنی خیلی سوزناک آواز میخونه و شهید میشه ! :((
Mordin در هر صورت نمیمیره
در حالتیکه تو شماره دو تحقیقاتو نابود کرده باشین و sabotage رو پیش بگیرین میتونین زنده نگهش دارین

آخرین ویرایش:
دوستان میشه بگید کلا چه کار هایی رو باید تو مس افکت 2 انجام داد؟
1-جلوگیری از تبعید Tali (تو دادگاه تالی آخرین گزینه ren/par باید باز بشه)
2-آوردن لژیون به تیم
3-زنده نگهداشتن تمام ده نفر تیم تو suicide mission
4-انتخاب Destroy Heretic انتهای لول loyal کردن لژیون
5-از بین بردن تحقیقات Mealon تو مرحله لویال کردن Mordin
6-خراب کردن یا نگه داشتن collector's base هم تا اونجایی که من میدونم تاثیر خاصی تو روند بازی نداره که مسخره ترین قضیه تو mass effect 3 بود واسه من

آخرین ویرایش:
دوستان من بازی رو تا اینجا رفتم اما گیر کردم همون اولاش رو حالت اکشن رفتم
همون اوایل که با همه مبارزه میکنی و یک بچه سوار سفینه میشه ........بعد کا اون مراحل میایی یک جایی که باید با همه صحبت کنیو یک زن هم تو یکی از ااتاقها دراز کشید و زخمی شده
هر کاری میکنم هر جایی رو میگردم نمیدون کجا باید برم

دوستان من بازی رو تا اینجا رفتم اما گیر کردم همون اولاش رو حالت اکشن رفتم
همون اوایل که با همه مبارزه میکنی و یک بچه سوار سفینه میشه ........بعد کا اون مراحل میایی یک جایی که باید با همه صحبت کنیو یک زن هم تو یکی از ااتاقها دراز کشید و زخمی شده
هر کاری میکنم هر جایی رو میگردم نمیدون کجا باید برم
باید بری بری طبقه Citadel Embassy و با نماینده کشورها صحبت کنی

فکر کنم یه جایی خوندم که توی تابستون قراره یه DLC مجانی به اسم Extended Cut بیاد که آخر بازی رو مشخص توضیح بده
چون همه از پایان بد بازی شاکی بودن ( من از پایان بازی شاکی نبودم , فقط ترجیح میدادم شپرد زنم با دوست دخترش به خوبی و خوشی زندگی کنن )

سلام به دوستان خوبم.من همون زمانی که بازی اومد رفتم سریع خریدمش ولی تا الان هنوز طرفشم نرفتم.آخه هم اولین تجربم هست از این بازی و هم زیاد از بازی های rpg خوشم نمیاد.یکی از دوستام هم این بازی و میخواد و میدونم اگر بهش بدم تا 2-3 ماه دیگه گیرم نمیاد.حالا از دوستانی که عاشق این بازی هستن بیان برام درباره بازی توضیح بدن که اگر توش صحبت کردن با این و اون کمه برم بازی کنم و اگر نه بدمش بره...:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or