Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

من چند وقتی میشه بازی رو تموم کردم هی میخوام بیام اینجا پست بدم یه اتفاقی میافته که نمیشه. هرچند که دیره دیگه. :d
متن زیر شامل نکاتی در مورد جریان بازی و همچنین پایان آن میباشد.
البته یه اسپویل کوچیک هم در مورد Prison Break داره که فکر نکنم کسی ندونتش. :d
خوب بازی فراتر از اون چیزی بود که انتظارشو داشتم. گیم پلی پیشرفت خوبی داشت و قابلیت های جدیدی که بهش اضافه شده بودن بازی رو متنوع تر کرده بود. اما مهمترین پیشرفت بازی (به نظر من) که مربوط به موسیقی و همچنین داستان بازی بخصوص در مورد شخصیت پردازیش بود. موسیقی که دیگه نیازی به توضیح نداره و در یک کلمه شاهکاره. اما شخصیت پردازی که نسبت به دو شماره قبلی پیشرفت فوق العاده ای داشت. به قدری این شخصیت پردازی خوب بود که من که تو شماره قبل از میراندا و جیکوب متنفر بودم در این شماره ازشون خوشم میومد. برای مثال : حتی با دیدن گرانت (در ME2 ازش خوشم نمیومد) که بدنش خونی بود و تو صحنه قبل فکر میکردم مرده خیلی خوشحال شدم. از مردن موردین هم خیلی ناراحت شده بودم.
یک نکته دیگر پرداخت بهتر شخصیت و احساسات شپرد مذکر بود. توی ME2 برادرم با شپرد مونث بازی میکرد. منم بعضی وقتا میشستم و بازی کردنشو نگاه میکردم. میدیدم همون دیالوگی رو که من قبلا با شپرد مرد زده بودم رو شپرد زن بسیار طبیعی تر و با احساس تر میگفت. ولی برعکس تو این شماره شپرد مرد بسیار جدی تر و با احساس تر بود. که این هم در کنار شخصیت پردازیش پیشرفت خوبی بود.
اما پایان بازی که یکی از مسخره ترین پایان ها تو کل عمرم بود. این صحنه رو این عکسی که آریا گذاشته بود به خوبی میتونه نشون بده. :d دقیق دقیق. از بس پایانش مسخره بود که یک هفته افسردگی داشتم. (تو عمرم دوبار از پایان یه چیزی به این شدت افسرده شده بودم اولی Prison Break و دومی این. اولی از شدت ناراحتی و دومی از شدت مسخرگی و مات موندن !!! :|:|:|) البته ناراحتیم از این نبود که شپرد مرد چون چند ماه پیش از ریلیز بازی که خبری اومده بود و گفته بودن ممکنه پایان بازی ناراحت کننده باشه شپرد رو مرده گذاشته بودمش. بلکه از دلیل و کلا مسخره بازی احمقانه پایانش حرصم گرفته بودم. الان دیگه سعی میکنم پایانشو فراموش بکنم. ME3 برای من در صحنه ای که شپرد و اندرسون نشسته بودن و زمین رو تماشا میکردن تموم شد.
راستی یه تشکری هم خواستم از آریا بابت مقاله ای که در مورد دنیای ME قبل ریلیز بازی نوشته بود بکنم. به هر حال باعث شد چیزایی که نمیدونستم رو بفهمم و ME3 رو با تسلط بیشتر (بر روی داستان) شروعش بکنم. :d

نمی دونم باس خوشحال بود یا ناراحت!:-/
Lance Henriksen Is Recording Dialogue For New ME3 Ending

تموم نکردین باز نکنین !
شاید یه صحنه ای هست که مثلآ Hackett جلوی هم تیمی هامون ایستاده و در مورد رشادت های Shepard صحبت میکنه ! :دی البته شاید هم نباشه ، چون 2،3 تا از هم تیمی ها که توی یه سیاره ناشناخته پیاده شدن و بقیه هم توی زمین هستن.
شاید هم اون لحظه ای که آخرین بار Hackett به Shepard میگه کار نکرد و دیگه صداش قطع میشه (همون جا آخرین ارتباطشون بود دیگه ؟! ماشالله به این حافظه ! :دی یعنی بدون اغراق اون تیکه آخر رو شاید 10،11 بار رفتم ولی باز یادم رفته !!!) ، از اونجا به بعد از زاویه دید Hackett می بینیم که چه اتفاقی می افته !
در هر حال من یکی که دیگه از جو بازی خارج شدم و وقتی چند ماه بعد از تموم کردنش تازه میخوان یه پایان درست حسابی نشون بدن ، زیاد به دلم نمیشینه.

آخرین ویرایش:
دوستان اینجا مشکل چی میتونه باشه:
اون اوایل بازی یجا هست که باید مقامت کرد وسنگر رو حفظ کرد تا یه هواپیما فرود بیاد و باهاش بری یه دمو نشون میده که مال من بیصدا میشه بعد از 2-3 دقیقه که دمو نشون داده شد البته بی صدا روی تصویر پایین هنگ میکنه و ثابت میمونه!
دیسک رایت 100% هست کامل پچ شده و برنر مکس رایت شده
دستگاه lt3
اسلیم
ممکنه از چی باشه؟
2012_05_25_069.jpg

دوستان اینجا مشکل چی میتونه باشه:
اون اوایل بازی یجا هست که باید مقامت کرد وسنگر رو حفظ کرد تا یه هواپیما فرود بیاد و باهاش بری یه دمو نشون میده که مال من بیصدا میشه بعد از 2-3 دقیقه که دمو نشون داده شد البته بی صدا روی تصویر پایین هنگ میکنه و ثابت میمونه!
دیسک رایت 100% هست کامل پچ شده و برنر مکس رایت شده
دستگاه lt3
اسلیم
ممکنه از چی باشه؟
2012_05_25_069.jpg

حتما دیسکت خش افتاده

اهان مرسي پس برا مولتيه!
ايشالا با پي سي چون xbox امو جيتگ كردم رفت
امروز دوباره تمومش كردم ems ام 2800 بود!!(خوب بود؟)
گثارو با كواريان ها متحد كردم كلي ems داد!
بعد دوباره شپرد مرد ولي كسايي كه زنده موندن جوكر و ليارا(باهاش رومنس داشتم و خيلي ازش تو معموريتها استفاده ميكردم) و جاويك!!!(اونم بعد از ريختن دي ال سي ازش تو همه مرحله ها استفاده شد)
ايندفعه ميخوام رو insanity برم
ems چقدر باشه خوبه؟

سلام
آقا من همین اول بازی گیر کردم
من اصلا سریهای این بازی رو بازی نکردم
حالا بعد از اون مرحله اول بدون تجهیزات وارد سفینه میشم و بعد از این سفینه به سفینه دیگه میرم
اصلا نمیدونم جریان از چه قراره
یکی میشه یه کمکی به من بکنه
الان باید چکار کنم
همون جایی هستم که RS رو فشارمیدم نقشه 3 سفینه میاد
من باید الا چکار کنم
توی این 3 نقشه ویلونم و نمیدونم چی کنم

با سلام
امیدوارم دوستان خونمو نریزن!
این حرکت دوربینش خیلی solid هستش یعنی وقتی می دویی دیگه اطرافو بد می بینی یعنی دوربین یهو میره تو (حرکتش زیاذه). کلا حرکت و پرش و دویدنش و پناه گرفتنش به گرد گیرز هم نمی رسه مخصوصا حرکت دوربینش هنگام انجام این اعمال!!!(به نظر خودم) حالا می خواستم ببینم که مثلا توی setting یا جای دیگری میشه این نوع جرکت دوربین و ... رو عوض کرد یا کلا این مدلیه؟!!

سلام دوستان
این بازی مثل Mass Effect 2 جایی نیاز داره که بین یارات صلح برقرار کنی که نیاز به paragon یا اون یکی داشته باشه؟ (مثل دعوای جک و میراندا)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or