Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

اول بازی 3تا انتخاب میده action , role playing , Story آیا فرقی هم تو روال بازی میکنه مثلا من Action رو انتخاب کردم نزدیک 1 ساعت بازی کردم ولی تا حالا انتخاب دیالوگ نداده.
Action انتخاب دیالوگ نداره، وRpg,story دارن. بین Storyو Rpg فقط درجه سختی فرق داره

[FONT=&quot]دوستان راهی نیست که میراندا رو زنده نگه داریم؟ من 2 بار هم باهاش ملاقات کردم و فکر کنم راجب این یارو کونگ لونگ اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم بهش هم هشدار دادم.[/FONT]

[FONT=&quot]و من تمام مرحل رو رفتم و فقط اون مرحله مونده که بعد از اون باید رفت زمین ولی تعداد نیروهام فقط 3600 تا شدن نمیشه بدون لایو بازی کردن تعداد رو از این بالاتر برد؟[/FONT]

دوستان راهی نیست که میراندا رو زنده نگه داریم؟ من 2 بار هم باهاش ملاقات کردم و فکر کنم راجب این یارو کونگ لونگ اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم بهش هم هشدار دادم.

و من تمام مرحل رو رفتم و فقط اون مرحله مونده که بعد از اون باید رفت زمین ولی تعداد نیروهام فقط 3600 تا شدن نمیشه بدون لایو بازی کردن تعداد رو از این بالاتر برد؟

کسی جواب این سوال رو نمیدونست

با سلام
من امروز بازی رو گرفتم یه خو بازی کردم. نمیشه این دیالوگ هاشو حذف کرد؟! لامسبا کلی حرف مفت می زنن!!! بعد اینکه حدودا چقدر طول میکشه که کلش تموم شه؟!

با سلام
من امروز بازی رو گرفتم یه خو بازی کردم. نمیشه این دیالوگ هاشو حذف کرد؟! لامسبا کلی حرف مفت می زنن!!! بعد اینکه حدودا چقدر طول میکشه که کلش تموم شه؟!

اگه دگمه X رو بزنی دیالوگ ها رد میشه.
اگه می خوای دیالوگ هم انتخاب نکنی اول بازی Action رو انتخاب کن.

یه سوال در مورد یکی از مراحل
وقتی که اون reaper رو میکشی ، بهتره که آدم آهنیه کد ها رو آپلود کنه و دختره خودشو بندازه تو آب یا بهتره کد ها رو آپلود نکنی و آدم آهنیه رو بکشی ؟
البته من جفتش رو رفتم .
اگر آدم آهنیه کد ها رو آپلود کنه 50 تا military strange بیشتر میده اما میگم نکنه بهم بعدا خیانتی چیزی بکنه چون دفعه ی دوم که نذاشتم کد ها رو آپلود کنه بهم حمله کرد و کشتمش
با تشکر

آخرین ویرایش:
من بازیو رو حالت action میرم ، میخواستم بدونم :
1.این امتیاز که میگن باید به 2000 برسه تا پایان خوبی داشته باشی چی هست و از کجا باید چکش کنم؟؟؟
2. تو حالت Action که انتخاب دیالوگ نداره تو انتخاب رمانس اراده ای دارم میتونم خودم انتخاب کنم؟؟؟
3. برای آپگرید بیشتر برای شپرد باید چیکار کنم هر دفه که ریست میکنم فقط 25 تا میتنم آپ کنم.
4.این شماره مس افکت مثل مس افکت 2 ماموریت رویال داره واسه افرادت انجام بدی؟؟؟؟

درود..
من دارم از MS1 & 2 شروع میکنم.. MS3 رو تو بدترین حالت پایان تموم کردم ولی حالا میخوام از اول شروع کنم..

میخواستم بدونم کدوم تصمیما تو MS3 خیلی تاثیر داره؟! تا اینجا تو MS1 ، ملکه Richini رو آزاد کردم و Wrex هم اشلی کُشت.. Kaiden هم جا گذاشتم و بجاش اشلی رو بُردم.. مرسی اگه کمک کنید و تصمیماتِ خوب و مهمُ بگید

درود..
من دارم از MS1 & 2 شروع میکنم.. MS3 رو تو بدترین حالت پایان تموم کردم ولی حالا میخوام از اول شروع کنم..

میخواستم بدونم کدوم تصمیما تو MS3 خیلی تاثیر داره؟! تا اینجا تو MS1 ، ملکه Richini رو آزاد کردم و Wrex هم اشلی کُشت.. Kaiden هم جا گذاشتم و بجاش اشلی رو بُردم.. مرسی اگه کمک کنید و تصمیماتِ خوب و مهمُ بگید
تصمیم‌های ME1 زیاد مهم نیستن تو3 . فقط سعی کن تو Me2 همهٔ اعضا گروه روloyal کنی‌ بعدا ماموریت آخر هم همرو زنده نگه داری

آخرین ویرایش:
تصمیم‌های ME1 زیاد مهم نیستن تو3 . فقط سعی کن تو Me2 همهٔ اعضا گروه روRoyal کنی‌ بعدا ماموریت آخر هم همرو زنده نگه داری
آخه تا همینجا 2تا تغییر نسبت به چیزی که رفتم داشتم.. Wrex و Kaiden دیگه نیستن!! گفتم شاید بازم از این تصمیما باشه.. رویال هم نمیدونم چیه :دی

آخه تا همینجا 2تا تغییر نسبت به چیزی که رفتم داشتم.. Wrex و Kaiden دیگه نیستن!! گفتم شاید بازم از این تصمیما باشه.. رویال هم نمیدونم چیه :دی
خوب نباشن :دی Kaiden رو که تو خود ME 3 هم میشد اولش تایید کرد که باشه یاWrex.Ashley هم تو کلیّت بازی زیاد اثر نمیذاره. Loyal هم یعنی‌ وفادار،(اشتباه تایپی داشت اون پیام قبلیم :دی) تو ME 2 یه سری ماموریت‌ها هست که واسه هم تیمی‌هات میری بهت وفادار میشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or