Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
و من بازی رو یه بار دیگه دارم میرم ولی تا الان چندین بار دیسک رو عوض کردم قبلاً که بازی کردم اصلاً اینطور نبود، کسی میدونه دلیلش چیه؟

بعضی از ماموریت ها تو دیسک دو هستن. البته ساید میشن ها هم بیشترشون تو دیسک دوم هست.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این کتاب، گل و شکلات و از این جور چیزا که واسه خرید هست به چه دردی میخورن؟
و همون اولای بازی تو بخش متور خونه ازم یه چیزی خواست که واسش بخرم این چیه؟
و من بازی رو یه بار دیگه دارم میرم ولی تا الان چندین بار دیسک رو عوض کردم قبلاً که بازی کردم اصلاً اینطور نبود، کسی میدونه دلیلش چیه؟
بعضی‌‌ها دکور هستن واسه کابین خودت. بعضی‌‌ها هم واسه موقع‌ای هستن که Kaiden/ashley بیمار هست :D

یه Thermal pipe خواسته، قسمت Bank تو Presidium commons می‌شه خرید

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
نه بابا شیوه خاص داره :D
eve که اصلا به خاطر تیر خوردن نمیمیره.
تو شماره دو دکتر موردین سولس ماموریت loyal کردنش میریم پیش شاگردش که روی کروگان ها یه سری آزمایشات خیلی وحشتناک انجام داده بود که خود موردین میخواد این data ها و تحقیقات رو نابود کنه. اگه شپرد راضیش کنه که اونا رو نگه داره تو شماره 3 خود موردین از اونا استفاده میکنه تا به کمکشون eve رو زنده نگه داره. البته اگر رکس رو زنده نگه نداشتید یه جوری برید که ایو هم ببمیره که موردین رو راحت بتونید راضی کنید که هم کروگان ها رو گول بزنید هم سالارین ها راضی بشن هم مورید نمیره هم خیلی رینیگیدش زیاد نشه :D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
درود
دوستان من نسخه های قبلی رو بازی نکردم و در مورد داستان بازی اطلاعی ندارم !
میشه یه توضیح در مورد داستان بازی بدید مرسی...
تازه بازی رو شروع کردم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
نه بابا شیوه خاص داره :D
eve که اصلا به خاطر تیر خوردن نمیمیره.
تو شماره دو دکتر موردین سولس ماموریت loyal کردنش میریم پیش شاگردش که روی کروگان ها یه سری آزمایشات خیلی وحشتناک انجام داده بود که خود موردین میخواد این data ها و تحقیقات رو نابود کنه. اگه شپرد راضیش کنه که اونا رو نگه داره تو شماره 3 خود موردین از اونا استفاده میکنه تا به کمکشون eve رو زنده نگه داره. البته اگر رکس رو زنده نگه نداشتید یه جوری برید که ایو هم ببمیره که موردین رو راحت بتونید راضی کنید که هم کروگان ها رو گول بزنید هم سالارین ها راضی بشن هم مورید نمیره هم خیلی رینیگیدش زیاد نشه :D

خوب من نسخه 2 رو بازی نکردم، پس در هر حال میمیره؟

یه سوال دیگه
تو یکی از مرحل دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی اون مرحله که داگ میمیره همون که اولش سقوط میکنیم پایین آخرش 2 تا گذینه میده که به ملکه(البته خوش گفت ملکه نیست) اون موجودات کمک کنیم و از بند رهاش کنیم یا همونجوری ولش کنیم کدوم یکی از این انتخابها بهتر اگه آزادش کنیم بعدن به دردمون میخوره یا نه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
درود
دوستان من نسخه های قبلی رو بازی نکردم و در مورد داستان بازی اطلاعی ندارم !
میشه یه توضیح در مورد داستان بازی بدید مرسی...
تازه بازی رو شروع کردم.

یه نگاه به اینجا بندازی همه چیز دستت میاد
بازی‌سنتر | مقالات | PC | Role-Playing | Mass Effect 3 | دنیایی به وسعت یک کهکشان

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب من نسخه 2 رو بازی نکردم، پس در هر حال میمیره؟

یه سوال دیگه
تو یکی از مرحل دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی اون مرحله که داگ میمیره همون که اولش سقوط میکنیم پایین آخرش 2 تا گذینه میده که به ملکه(البته خوش گفت ملکه نیست) اون موجودات کمک کنیم و از بند رهاش کنیم یا همونجوری ولش کنیم کدوم یکی از این انتخابها بهتر اگه آزادش کنیم بعدن به دردمون میخوره یا نه؟
اگه آزادش کنی کروگان ها از دستت دلخور میشن و افراد گروه گرانت می میرن(غیر خودش)، ولی همون حشره بزرگه میاد و رو پروژه crusible کمک می کنه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان قضیه این Geth VI چی بود؟
و
اگه میزاشتیم اونجا کد ریپر رو آپلود کنه بعدش چه اتفاقی میفتاد؟
یه Geth هست که‌Reaper ها روش اثر نمیذارن،و با استفاده ازSignal اون رو پخش می‌کنن. اگه Me 2 رو بازی کرده باشین اون تبدیل می‌شه بهLegion.

اگه بذارین آپلود کنه ارتشQuarian ،‌Geth ها رو نابود می‌کنن، و به جای‌Quarian ها Geths میان به طرفتون. البته اگه اون Legion باشه می‌شه صلح برقرار کرد

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اگه آزادش کنی کروگان ها از دستت دلخور میشن و افراد گروه گرانت می میرن(غیر خودش)، ولی همون حشره بزرگه میاد و رو پروژه crusible کمک می کنه.

ولی اگه شماره های قبلی رو بازی نکرده باشین بهتون خیانت میکنه

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
اول بازی 3تا انتخاب میده action , role playing , Story آیا فرقی هم تو روال بازی میکنه مثلا من Action رو انتخاب کردم نزدیک 1 ساعت بازی کردم ولی تا حالا انتخاب دیالوگ نداده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر