Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
اگه حوصله داری میتونی بری صفحات قبل رو بخونی.دقیق و مفصل درباره اش بحث شده‌.اگه حوصله نداری باید صبر کنی کاوه بیاد برات بصورته فشرده توضیح میده برات همه ی پایان ها رو .اون سربروس نیست.Ilusive Man هستش.
اومدم درستش کنم زودتر پست دادی:d
من دمو انتخاب سمت راست رو دیدم شپرد میمیره و MR از بین میره و یه نور قرمز همه ریپرها رو نابود میکنه و از سفینه Liara & Joke & garrus میان بیرون و فقط وقتی اون مرده داره ای بچه داستان تعریف میکنه کی هست؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه حوصله داری میتونی بری صفحات قبل رو بخونی.دقیق و مفصل درباره اش بحث شده‌.اگه حوصله نداری باید صبر کنی کاوه بیاد برات بصورته فشرده توضیح میده برات همه ی پایان ها رو .اون سربروس نیست.Ilusive Man هستش.
:d
اومدم درستش کنم زودتر پست دادی:d
من دمو انتخاب سمت راست رو دیدم شپرد میمیره و MR از بین میره و یه نور قرمز همه ریپرها رو نابود میکنه و از سفینه Liara & Joke & garrus میان بیرون و فقط وقتی اون مرده داره ای بچه داستان تعریف میکنه کی هست؟
ممنون
Contains Ending spoilers
سمت چپی‌ رو بری یه نیرو میاد ریپر هارو جمع می‌کنه میبره به Dark space (جایی‌ که اومدن) زنده موندن تیم و نابود شدن یا نشدن زمین مربوط می‌شه به Shepard,EMS میمیره

وسطی رو بری یه نیرو میاد ریپر هارو از کار میندازه رو synthetic DNA باDNA موجودات زنده مخلوط می‌کنه موجودات جدیدی به وجود میاد که نصف موجود زنده هستن نصف ربات، زنده موندن تیم و نابود شدن یا نشدن زمین مربوط می‌شه بهShepard,EMS میمیره.

اون مرد آخری هم یه یارو‌ای هست :D چند میلیون سال بعد اتفاقت ME 3 رو داره تعریف می‌کنه :D

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
:d

Contains Ending spoilers
سمت چپی‌ رو بری یه نیرو میاد ریپر هارو جمع می‌کنه میبره به Dark space (جایی‌ که اومدن) زنده موندن تیم و نابود شدن یا نشدن زمین مربوط می‌شه به Shepard,EMS میمیره

وسطی رو بری یه نیرو میاد ریپر هارو از کار میندازه رو synthetic DNA باDNA موجودات زنده مخلوط می‌کنه موجودات جدیدی به وجود میاد که نصف موجود زنده هستن نصف ربات، زنده موندن تیم و نابود شدن یا نشدن زمین مربوط می‌شه بهShepard,EMS میمیره.

اون مرد آخری هم یه یارو‌ای هست :D چند میلیون سال بعد اتفاقت ME 3 رو داره تعریف می‌کنه :D

ممنون
صدای اون مرد شبیه Ilusive Man نیست؟یا من توهم زدم؟!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان واسه Romance با میراندا
من میرم توی آپارتمانش و باهاش مکالمه رو میکنم !! آخرین قسمتش که باید گزینه Kiss Me رو انتخاب کنم همچین گزینه ای نمیاد :| چرا ؟! :D
حیفه آخریشه :D
کمک

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
من هم برای آنلاین این بازی 800 پوینت بی زبون رو حروم کردم . اصلا آنلاینش به درد نمیخوره و تنوع نداره کاشکی اون 800 پوینت رو برای fifa میدادم حالا برای این که پولم حروم نشه یه خورده بازی میکنم اینم گیمرتکم salar009 هرکی بازی میکنه بیاد با من هماهنگ کنه .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من هم برای آنلاین این بازی 800 پوینت بی زبون رو حروم کردم . اصلا آنلاینش به درد نمیخوره و تنوع نداره کاشکی اون 800 پوینت رو برای fifa میدادم حالا برای این که پولم حروم نشه یه خورده بازی میکنم اینم گیمرتکم salar009 هرکی بازی میکنه بیاد با من هماهنگ کنه .

چرا حروم کردی ؟ خوبه که اتفاقا حال میده ...
پس با این حساب الن شدیم 4 نفر ( البته 4 نفر که من میشناسم )
ادد کنید دور هم یه حالی بکنیم با انلاینش

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک سوال دارم اونم اینکه من میخوام این بازی را با تشخیص صدای کینکت بازی کنم ولی یک مشکلی که اینه که من داشبوردم ورژن 13 هست و با تحقیقاتی که انجام دادم ورژن 14 تشخیص صدا خیلی بهتره اما چون نمیخوام قابلیت نصب روی هارد را از دست بدم میخ.استم بدونم کسی تست کرده که اگر افلاین به آخرین داشبوورد اپدیت کنیم مشکلی در نصب بازی پیش میاد یا نه و اینکه آیا تخیص صدا خیلی بهتر شده نسبت به قبل

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
اگه دوست داشتین من رو هم اد کنید واسه آنلاین Sir MK 1981
راستی قرار Mass Effect 3: Extended Cut هم بیاد واسه توضیح پایان که رایگانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر