Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ببین اینا دو تا موضوع متفاوته
هر کاراکتر رو میشه تا لول 20 آپگرید کرد , اما شما برای GamerTag خودت (یعنی همه کاراکترها) یه n7 Ranking داری
وقتی میخوای join بدی , اونجا که 4 نفر هستن و میشه سلاح ها رو انتخاب کرد و آماده شد برای داخل رفتن . جلوی اسمت یه عدد هست که اگه اولین دور بازیت باشه عدد 1 هست
حالا هرچی بازی میکنی این عدد میره بالا . اما برای من بعد از 80 خیلی سخت بالا میره . میخوام ببینم بر چه مبنایی بالا میره
تو قسمت Leaderboards هم بری زده که رنکینگت چنده
دیگه بهتر از این نمیشه توضیح داد ;)
حالا فهمیدم !
اون کلا دو حالت برای زیاد ریاد شدنش هست :
1. با هر کلاس لول اپ شی . هر یک لول یک N7 هم بهت مییده . پس مسلما فرق داره وقتی ار لول 1 میری 2 با اینکه از لول 19 بری 20 !
2. با هر کلاس که به لول 20 رصسیدی promote کنی .
و اینکه از 80 به بالا دیرتر زیاد میشه درست نیست .

برای اینکه هرسه انتخاب رو برای پایان بازی داشته باشید, باید Militray Asset رو به بالای 2000 تا برسونید که راهش تموم کردن ماموریت های جانبی و گشتن سیاره های دیگس
شپرد من زن بود و به ترتیب از مس افکت 1 و 2 انتقالش دادم تا 3 . . . . . . . و یه رابطه خفن هم با لیارا داشتم ( اون دختر آبیه ) :x

حالا فهمیدم !
اون کلا دو حالت برای زیاد ریاد شدنش هست :
1. با هر کلاس لول اپ شی . هر یک لول یک N7 هم بهت مییده . پس مسلما فرق داره وقتی ار لول 1 میری 2 با اینکه از لول 19 بری 20 !
2. با هر کلاس که به لول 20 رصسیدی promote کنی .
و اینکه از 80 به بالا دیرتر زیاد میشه درست نیست .
اين دوستمون كامل توضيح داد ديگه
ولي براي لول اپ زودتر به نظر من كروگان برداريد با claymore shutgun و m37 falcon زود به ٢٠ ميرسيد promote ميكنيد

اين دوستمون كامل توضيح داد ديگه
ولي براي لول اپ زودتر به نظر من كروگان برداريد با claymore shutgun و m37 falcon زود به ٢٠ ميرسيد promote ميكنيد

کلا اونکه از اخر همه ی Xp ها رو جمع میکنه !
ولی کلا قوی ترین کلاس بازی infiltrator ه . و البته با نژاد salarian ! و مسلما با یک sniper rifle قوی نابود میکنه دشمنا رو !

لول اون کلاس میشه 1 . و 10 تا n7 میده .

آهان همینه >:d<
خدا خیرت بده . من بیشترشون رو 20 کرده بودم منتها گزینه Promote ندیده بودم :d
الان که نت زاییده...این درست شه برم بدنبالش
راستی وقتی رنک 80 شدم توی Store یه باکس 99000 تایی باز شد . اگه لولم بالاتر بره مبلغ این باکس ها بیشتر میشه ؟
درضمن نمیدونم آپگرید Snipre تو کدوم یکی از این باکس ها درمیاد

اون Box ربطی به لول نداره بعضی اوقات برای یه مدتی یه باکس علاوه بر سه باکس اصلی می ذارن بعد ورش می دارن.من الان لول 54 ام دو بار باکسشو خریدم.
ایتم ها هم کاملا شانسی باز می شن, مشخص نیست از قبل چی در میاد توش.
من خودم از اون دو بسته اساری ادپت, graal shotgun و black widow رو گرفتم.(این Black Widow شاهکاره)
برای Promote کردن هم توی PC این طوریه که توی لیست شخصیت ها روی کلاسی که به لول 20 رسوندین دو بار کلیک می کنید.برای 360 احتمالا دکمه ی مخصوص داره.

درضمن نمیدونم آپگرید Snipre تو کدوم یکی از این باکس ها درمیاد
البته چند وقته بازی نکردم ولی اگه یادم باشه 5000 تاییه از همه بهتره برای اپگرید .
ولی اره دیگه فقط شانس !

ببخشید خواستم ببینم من هوز اولای بازی هستم از کجا میتونم وارد ماموریت های اصلی شم؟چون من فقط Galaxy map میرم از کجا باید وارد مراحل اصلی شم؟! بعد از همون اولای بازی میشه رابطه داشت با اونا:دی چون فقط چند تا گزینه داره وقتی صحبت میکونی

ببخشید خواستم ببینم من هوز اولای بازی هستم از کجا میتونم وارد ماموریت های اصلی شم؟چون من فقط Galaxy map میرم از کجا باید وارد مراحل اصلی شم؟! بعد از همون اولای بازی میشه رابطه داشت با اونا:دی چون فقط چند تا گزینه داره وقتی صحبت میکونی
Pause>Journal ماموریت‌های اصلی‌ تو قسمتJournal به اسم Priority هستن.

نه نمی‌شه :دی باید با یکیشون دوست بشی آخرش یه کارایی می‌کنه.:biggrin1:

Pause>Journal ماموریت‌های اصلی‌ تو قسمتJournal به اسم Priority هستن.

نه نمی‌شه :دی باید با یکیشون دوست بشی آخرش یه کارایی می‌کنه.:biggrin1:

تو قسمت jurnal 3 تا گزینه داره mission sumry -codex-codex summry کدومش ؟تو misiion summry دیدم ولی چه جوری میتونی ماموریتو انتخاب کنی؟چون فقط توضیح داره

آخرین ویرایش:
این بازی ذوش خاصی داره ؟
بعد گشتن این ور و اونور یک جایی میرسیم که یک سفینه است و کلا توش باید دنبال شماره ها بری و یک جا هست یک دستگاهه توش میزنی چیزای کوچیکی توش هست و نمیدونم باید چیکار کرد اونجا رو باید چطوری رد کرد؟

امروز یه پچ برای مولتی اومد که 164MB بود .
2 تا مپ اضافه شده و چند تا اسلحه
نمیدونم چون اولشه این مپ ها سخته برامون یا واقعا سختن .
تو یکیش که قشنگ از هر چهارطرف بهت دید داره دشمن :( ولی خب همین سختیش هم خوبه

این بازی ذوش خاصی داره ؟
بعد گشتن این ور و اونور یک جایی میرسیم که یک سفینه است و کلا توش باید دنبال شماره ها بری و یک جا هست یک دستگاهه توش میزنی چیزای کوچیکی توش هست و نمیدونم باید چیکار کرد اونجا رو باید چطوری رد کرد؟

ROFL !

:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or