Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

من هنوز تموم نکردم و فکر کنم هنوزم خیلی باشه ولی military sterenghام تا ته پر شد نمیدونم اون دوستمون چطور میگفت من زور زدم رسیدم به 2500.
خو برار رمز موفقیتت رو بگو ما هم بدونیم :d
من تا الان(حدود وسطای باری) کلا 2700 تا جمع کردم که ضرب در نیم یه چیزی حدود 1300 تا نیروی مفید دارم.دیگه دارم تک تک سیاره ها رو می گردم دنبال نیرو!!

خدا وکیلی خیلی نامردیه ،ما که لایو نداریم نباید بتونیم اون درصد رو ببریم بالای 50؟

درود ...

آقا بنده یک مشکل که با ME2 داشتم این بود که نمیدونستم باید چیکار کنم :| میدونم مسخره به نظر میاد ولی بعد 2 ساعت بازی کردن نمیدونستم چه Mission ـی باید برم و کلا چیکار کنم به خاطر همین ولش کردم ...

میخواستم بدونم تو این نسخه که میتونی انتخاب کنی میخوای اکشن بری یا نه ، تفاوتش فقط تو دیالوگ ها و حرف زدن و انتخاب کردنه یا Mission ها هم Straightforward میشن ؟ چون دلم میخواد انتخاب های بازی دست خودم باشه ولی بدونم باید کجا برم :-/ ... کلا RPG به من نساخته :| .

درود ...

آقا بنده یک مشکل که با ME2 داشتم این بود که نمیدونستم باید چیکار کنم :| میدونم مسخره به نظر میاد ولی بعد 2 ساعت بازی کردن نمیدونستم چه Mission ـی باید برم و کلا چیکار کنم به خاطر همین ولش کردم ...

میخواستم بدونم تو این نسخه که میتونی انتخاب کنی میخوای اکشن بری یا نه ، تفاوتش فقط تو دیالوگ ها و حرف زدن و انتخاب کردنه یا Mission ها هم Straightforward میشن ؟ چون دلم میخواد انتخاب های بازی دست خودم باشه ولی بدونم باید کجا برم :-/ ... کلا RPG به من نساخته :| .
مرحله های اصلی به صورت نورانی توی نقشه هست که راحت میتونی انجامش بدی این که دیگه مشکلی نداره .

درود ...

اکشن کردن بازی فقط دیالوگ هارو تحت تاثیر قرار میده. با درجه سختی.

ماموریت‌ها اتفاقا اسون تر شدن :دی الان توGalaxy map جایی‌ که باید بری رو نشونه گذاری می‌کنه خود بازی. البته بعضی‌ از ماموریت هارو بازم باید خودت بگردی،ولی‌ ماموریت‌های اصلی‌ رو خود بازی میگه.

اینجا رو برای داوود و اون دوستمون که اسمشو یادم نیست نوشتم مشکلی نیست هرکی خواست بخونه :
plot hole :دی
اما درمورد داستان بازی اگه تموم نکردین نخونین:
خیلی مضخرف تموم شد کلا! الا سوی های شماره 2 رو ایمپورت کرم و از شانس گندم جک و thane رو از دست دادم:(
نکات جالبی که تو 2ـش داشت این بود که protheane ا در اصل کلکتور شده بودند و به بردگی اونها در اومده بودند و prothean vi م خیلی شکل اونا بود اگه دقت میکردین
حالا از کجا میتونم سامارا و جندتا دیگه از یارامو پیدا کنم؟ من آخر بازی کلکتور بیس رو به مرد گمراه کننده:دی ندادم حالا میتونم آخر بازی اون گزینه ها رو انتخاب کنم؟
چجوری میتونم سیاره آساری ها رو نجات بدم؟
و اینکه بار اول که تموم کردمش برا من فقط یه مسیر بود به این شکل : وقتی با کاتالیست حرف میزدم یهویی یه صحنه جلو چشم شپرد اومد که میره سمت یه چیز کانتینر مانند و اونو میترکونه
وقتی حرفاشون تموم شد منم رفتم بالای یک سطح شیب دار و همون کارو کردم و هیچ راه دیگه ای رو ندیدم! جریان چی بود؟ ems چیه چجوری بگیرمش؟ MS رو چجوری بگیرم؟

اینجا رو برای داوود و اون دوستمون که اسمشو یادم نیست نوشتم مشکلی نیست هرکی خواست بخونه :
خیلی مضخرف تموم شد کلا! الا سوی های شماره 2 رو ایمپورت کرم و از شانس گندم جک و thane رو از دست دادم:(
نکات جالبی که تو 2ـش داشت این بود که protheane ا در اصل کلکتور شده بودند و به بردگی اونها در اومده بودند و prothean vi م خیلی شکل اونا بود اگه دقت میکردین
حالا از کجا میتونم سامارا و جندتا دیگه از یارامو پیدا کنم؟ من آخر بازی کلکتور بیس رو به مرد گمراه کننده:دی ندادم حالا میتونم آخر بازی اون گزینه ها رو انتخاب کنم؟
و اینکه بار اول که تموم کردمش برا من فقط یه مسیر بود به این شکل : وقتی با کاتالیست حرف میزدم یهویی یه صحنه جلو چشم شپرد اومد که میره سمت یه چیز کانتینر مانند و اونو میترکونه
وقتی حرفاشون تموم شد منم رفتم بالای یک سطح شیب دار و همون کارو کردم و هیچ راه دیگه ای رو ندیدم! جریان چی بود؟ ems چیه چجوری بگیرمش؟ MS رو چجوری بگیرم؟
در مورد اون گزینه‌های آخر illusive man در طول بازی هر بار که Illusive man رو دیدی باید از گزینه Paragon/Renegade استفاده کنی‌ تا آخرش باز شه.
Samara اگه از شماره قبلی‌ زنده مونده باشه تو Ardat yakshi Monastery هست.
Thessiaرو نمی‌شه نجات داد
اون گزینه‌های Ending دیگه دقیقاً EMS بالا میخوان تا باز شن :دی
تو War room (همون اتاقی‌ که با Admiral hackett حرف میزنی‌) یه کامپیوتر داره که نشون میده نیرو هاتو،EMS همون نیرو‌ها هستن :دی واسه بالا بردن باید ماموریت‌های مختلف رو بری، سیاره اسکن کنی‌ و این کارا.

خو برار رمز موفقیتت رو بگو ما هم بدونیم :d
من تا الان(حدود وسطای باری) کلا 2700 تا جمع کردم که ضرب در نیم یه چیزی حدود 1300 تا نیروی مفید دارم.دیگه دارم تک تک سیاره ها رو می گردم دنبال نیرو!!

خدا وکیلی خیلی نامردیه ،ما که لایو نداریم نباید بتونیم اون درصد رو ببریم بالای 50؟

کار خاصی نکردم فقط زیاد تو سیتادل گشتم هر چی گیرم اومد گرفتم:d.اگه ماموریتهای جانبی تو سیتادل رو برین خیلی تاثیر میزاره.فقط باید وقت بزارین.

شروین من بودم هی میگفتم :دی داوود راضی نمیشد برای همین مجبورم میکرد همش از این کلمه استفاده کنم :دی

این بازی چشه؟!‌:|
نصبش که میکنم میرم تو بازی هی قرچ قرچ صدا میده درایو! بعد ارور میده Failed To Authorize Disc! فقطم همین اینجوریه!
تازه DLC گرفته بودم میخواستم بازی کنما!‌:|

توی Citidel که اشلی رو یکی از همرزم ها میکشه دیگه زنده نمیشه ما باهاش Romance ـمون رو بکنیم !؟ :دی
نوشته بود Trigger رو فشار بده من فشار ندادم همرزم EDI یه تیر زد بهش :| :((

توی Citidel که اشلی رو یکی از همرزم ها میکشه دیگه زنده نمیشه ما باهاش Romance ـمون رو بکنیم !؟ :دی

باید Trigger رو میزدی تا اشلی زنده بمونه. اشتباه بزرگی رو انجام دادی.

دیالوگ‌های Paragon /renegadeرو انتخاب میکردی زنده میموند:d

Plot Hole

@jaki و Dante Never Cry

:d من کلا نفهمیدم این علی کجای قیافه اش به ME می خوره. برو همون FF XIII-2 رو بازی کن و به بازی بزرگترها کار نداشته باش.:d
علی توجه کردی که:
هر دو تای این ME و FF جفتشون پایان مضخرفی داشتن. من هنوز نتونستم پایان این دو تا و زمانی که براشون گذاشتم رو هضم کنم.:d تو هر دو تاشون دنیا ترکید.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or