Mass Effect 2 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خب به سلامتی من هم رسيدم به اینجا :دی ( تذکر : تمام آپگريد های مربوط به سفينه رو انجام دادم بجز اونی که مربوط ميشه به Power cells ها که 3000 تا Element zero لازم داره ، Element zero از کجا گير بيارم؟ )
رفتم به امگا 4 ريلی و کلی با نيروهای کالکتور ها درگير شدم ، اما بعد از اینکه يکی از سفينه های بزرگ کالکتورهارو نابود کرديم ، موتور های نورماندی از کار افتاد و روی يکی از همون سفينه های بزرگ کالکتور ها سقوط کرديم! ميخوام ببينم اگر اون آپگريدی که مال سفينه بود که انجام ندادم ، اگر انجام بدم بازم این اتفاق ميوفته يا نه؟ چون مثلا اون سفينه بزرگ کالکتورهارو با Toxin canon که آپگريد کرده بودم زديم! آيا تاثيری داره؟
بعد همه دوره هم جمع شديم تا پست هارو مشخص کنيم ، برای هر پستی چه کسی رو بهتره قرار بدم؟ ميدونم ممکنه تو اسپويلر های قبلی جواب این سوال رو داده باشين اما ميترسم بازشون کنم چون هنوز بازيرو تمام نکردم و ميترسم چيزی زودتر برام لو بره!! چه کسانی رو بهتره با خودم همراه کنم؟ من معمولا لژيون و ميراندا رو بر ميداشتم!
راستی من الان با ميراندا جوره جور شدم و رفتيم باهم تو کارش! :دی
نميشه همزمان با چند نفر همين رابطرو ایجاد کرد؟ ( ميفهمين منظورمو که :دی ) مثلا با تالی يا Samara
اونو توي آخراي يكي از ماموريتا كه زحمي شده بود پرت كرديم توي سفينه ولي حالا نميدونم كجاست
4.gif
بورو به طبقه سوم ( همونجايی که ميراندا و گروس و دکتر جان هستن! )
بورو به قسمت پزشکی ، جای دکتره ، اون ته اتاق يک در هست که AI core اسمشه . همونو بری تو , لژيون تو صورتته :دی

با سلام به عزیزان.........:smile:
اچیومنت گاید این بازی توسط بنده نوشته شده که علاوه بر راهنمایی گرفتن اچیومنت توضیحات و نکات مهم بازی رو هم دربرمیگیره ..اگر مایل بودید سری به Mass Effect 2 Achievement Guide بزنید و نظراتت خودتون رو درباره این نوشته بفرمایید.
ممنونم.

• Like
Reactions: BROXIGAR
خب به سلامتی من هم رسيدم به اینجا :دی ( تذکر : تمام آپگريد های مربوط به سفينه رو انجام دادم بجز اونی که مربوط ميشه به Power cells ها که 3000 تا Element zero لازم داره ، Element zero از کجا گير بيارم؟ )
رفتم به امگا 4 ريلی و کلی با نيروهای کالکتور ها درگير شدم ، اما بعد از اینکه يکی از سفينه های بزرگ کالکتورهارو نابود کرديم ، موتور های نورماندی از کار افتاد و روی يکی از همون سفينه های بزرگ کالکتور ها سقوط کرديم! ميخوام ببينم اگر اون آپگريدی که مال سفينه بود که انجام ندادم ، اگر انجام بدم بازم این اتفاق ميوفته يا نه؟ چون مثلا اون سفينه بزرگ کالکتورهارو با Toxin canon که آپگريد کرده بودم زديم! آيا تاثيری داره؟
بعد همه دوره هم جمع شديم تا پست هارو مشخص کنيم ، برای هر پستی چه کسی رو بهتره قرار بدم؟ ميدونم ممکنه تو اسپويلر های قبلی جواب این سوال رو داده باشين اما ميترسم بازشون کنم چون هنوز بازيرو تمام نکردم و ميترسم چيزی زودتر برام لو بره!! چه کسانی رو بهتره با خودم همراه کنم؟ من معمولا لژيون و ميراندا رو بر ميداشتم!
راستی من الان با ميراندا جوره جور شدم و رفتيم باهم تو کارش! :دی
نميشه همزمان با چند نفر همين رابطرو ایجاد کرد؟ ( ميفهمين منظورمو که :دی ) مثلا با تالی يا Samara

بورو به طبقه سوم ( همونجايی که ميراندا و گروس و دکتر جان هستن! )
بورو به قسمت پزشکی ، جای دکتره ، اون ته اتاق يک در هست که AI core اسمشه . همونو بری تو , لژيون تو صورتته :دی
من که خودم فقط با تالی:love: رابطه داشتم و واسه میراندا هم تلاشهام بی فایده بود(البته دلم راضی نبود با دو نفر باهم و زیاد زور نزدم!:biggrin1:)
من Toxin canon رو آپگرید نکردم ولی اونو زدم.
در ضمن برای انتخاب پست ها خودش میگه چه جور آدمی لازمه.
فک کنم اولی کسی رو میخواست که یکم مهارت انجینیر داشته باشه.
:biggrin1:

بالاخره کالکتورا رو ترکوندم :cool: تلی مردن تنی لژیون جک مردن .. باورم نمیشد فقط 5 نفر مردن

یه سوال.. بازی تموم کرد هنوزم به میراندا که میگم میخام باهات صحبت کنم میگه یه وقت دیگه اون سامارا

خولم که همش میگه الان دارم مدیتیت میکنم هیچ راهی نداره این دوتا با ما ردیف بشن ؟؟؟؟

چرا وقتي ماموريت شخصي samara رو انجام ميدم loyal نميشه؟؟؟ مال tali هم همين طور بود....ربانم هم بد نيست ولي نميدونم چرا اين طوري ميشه...
اگه ميشه راهنمايي كنيد...

چرا وقتي ماموريت شخصي samara رو انجام ميدم loyal نميشه؟؟؟ مال tali هم همين طور بود....ربانم هم بد نيست ولي نميدونم چرا اين طوري ميشه...
اگه ميشه راهنمايي كنيد...

برای سامارا باید توی VIP دنبال مورینث که دختر ساماراس بگردی و وقتی پیداش کردی موقع حرف زدن حواستو جمع کنی و راضیش کنی که ببردت خونش اگه موقع حرف زدن سوتی بدی فرار میکنه و ماموریت تموم میشه و سامارام لویال نمیشه
در مورد تالی حتی اگه نتونی آدمیرالا رو قانعم بکنی و تبعید شه بازم لویال میشه تنها حالت لویال نشدنش وقتیه که از مدارکی استفاده کنی که با اینکه تالی رو تبرعه میکنه باباشو بدنام میکنه ... اگه اینکارو بکنی میگه که تو بهش خیانت کردی و لویال نمیشه

هيچکی نيست به ما بگه Element zero از کجا گير بيارم و اون آپگريد مربوط به سفينه ( Power cells ) به چه دردی ميخوره؟

لیست سیاره های المنت زیرو دار ... یکی از بچه ها تو تاپیک PC زحمتشو کشیده بود

Omega Nebula - Batalla - Thunawanuro 7,500

Omega Nebula - Batalla Cluster - Planet Nearog

Hourglass Nebula - Osun Cluster - Planet Erinie

Hourglass Nebula - Ploitari Cluster - Planet Thegan

Hourglass Nebula - Faryar - Daratar 6,000

Rosetta Nebula - Alpha Draconis - Aeia 5,000

Rosetta Nebula - Enoch - Mizraim 2,000

Rosetta Nebula - Enoch - Laban 3,000

Rosetta Nebula - Enoch - Joab 5,000

Far Rim - Dholen - Gotha 5,000

The Phoenix Massing - Salahiel - Ekuna 4,000

Hades Nexus - Hekate - Bothros - 2,000

Hades Nexus - Pamyat - Dobrovolski 5,000

Hades Nexus - Sheol - Gei Hinnom 5,500

Nubian Expanse - Kalabsha - Yamm 3,000

Caleston Rift - Balor - Caleston 5,000

Hawking Eta - Schwarzschild - Etamis 5,000

Pylos Nebula - Dirada - Siano 5,000

Pylos Nebula - Satent - Boro 6,500

Pylos Nebula - Satent - Raisaris - 7,000

Eagle Nebula - Relic Cluster - Planet Preying Mouth

Eagle Nebula - Amun Cluster - Planet Anhur

Eagle Nebula - Amun Cluster - Planet Sekhmet

Crescent Nebula - Lusarn Cluster - Planet Tarith

Crescent Nebula - Zelene Cluster - Planet Helyme

Titan Nebula - Haskins Cluster - Planet Capek

Valhallan Threshhold - Micah Cluster - Planet Farlas

Valhallan Threshhold - Micah Cluster - Planet Israfil

Valhallan Threshhold - Micah Cluster - Planet Kakabel

The Shrike Abyssal - Urla Rast Cluster - Planet Talis Fia

The Shrike Abyssal - Xe Cha Cluster - Planet Tosal Nym

The Shrike Abyssal - Xe Cha Cluster - Planet Zada Ban

Sigurd's Cradle - Decoris Cluster - Planet Sanctum

Sigurd's Cradle - Skepsis Cluster - Planet Watson

Krogan DMZ - Nith Cluster - Planet Mantun

Minos Wasteland - Caestus Cluster - Planet Invictus

Caleston Rift - Aysur Cluster - Planet Arvuna

خولم که همش میگه الان دارم مدیتیت میکنم هیچ راهی نداره این دوتا با ما ردیف بشن ؟؟؟؟[/I]

در مورد سامارا خودتو خسته نکن تا جایی که میدونم را نداره
در مورد اینم که میراندا حرف نمیزنه برو یه ماموریت جانبی انجام بده و دوباره برگرد تو سفینه ببین دیالوگ جدید میگه یا نه ...

ممنونم بابت ليست سياره ها
-----------------------------------
مهم مهم ، فوری فوری
بچه ها من اینجا گير کردم :
تو سفينه کالکتورها بعد از اینکه اون غول آهنی گنده که شبيه انسان هست رو نابود ميکنيم ، ایلوسيو من مياد ميگه که اینجا بمون تا بتونيم از تکنولوژيشون بر عليه خودشون استفاده کنيم و نابودش نکن! ( که فکر ميکنم در این حالت يک تعدادی از افراد بميرن ) من تاحالا فقط جک رو از دست دادم ( فرستادمش با يسری از بچه ها که پيدا کرديم برگرده سفينه که از خود گذشتگی کرد و ... :(( )
من تصميم گرفتم که سفينه رو نابود نکنيم تا تکنولوژيشون رو بدست بياريم ، بعد 15 تا Renegade گرفتم که اصلا دلم نميخواست :( ، حالا پشيمونم، نميدونم چکار کنم ، پيشنهادتون چيه؟ بعد از گرفتن هر تصميم چه اتفاقی ميوفته؟ ( لطفا از داستان چيزيرو نگين ، فقط بگين تصميمم ( نابود کردن سفينه کالکتورها يا برداشتن تکنولوژيشون ) چه اثری رو تيم و مبارزه با ريپر ها داره؟ )
:confused:

ممنونم بابت ليست سياره ها
-----------------------------------
مهم مهم ، فوری فوری
بچه ها من اینجا گير کردم :
تو سفينه کالکتورها بعد از اینکه اون غول آهنی گنده که شبيه انسان هست رو نابود ميکنيم ، ایلوسيو من مياد ميگه که اینجا بمون تا بتونيم از تکنولوژيشون بر عليه خودشون استفاده کنيم و نابودش نکن! ( که فکر ميکنم در این حالت يک تعدادی از افراد بميرن ) من تاحالا فقط جک رو از دست دادم ( فرستادمش با يسری از بچه ها که پيدا کرديم برگرده سفينه که از خود گذشتگی کرد و ... :(( )
من تصميم گرفتم که سفينه رو نابود نکنيم تا تکنولوژيشون رو بدست بياريم ، بعد 15 تا Renegade گرفتم که اصلا دلم نميخواست :( ، حالا پشيمونم، نميدونم چکار کنم ، پيشنهادتون چيه؟ بعد از گرفتن هر تصميم چه اتفاقی ميوفته؟ ( لطفا از داستان چيزيرو نگين ، فقط بگين تصميمم ( نابود کردن سفينه کالکتورها يا برداشتن تکنولوژيشون ) چه اثری رو تيم و مبارزه با ريپر ها داره؟ )
:confused:

اگه جک اون تیکه از خودگذشتگی کرده یعنی یا ماموریتشو انجام ندادی یا موقع دعوا با میراندا طرف میراندا رو گرفتیو بعدا نرفتی از دل جک دربیاری ... بنظرم بعدا این تیکه رو دوباره برو کاراکتر باحالیه حیفه بمیره
اون تقریبا تصمیم نهایی حساب میشه مثل شماره قبل که میتونستی کنسولو نجات بدی یا بذاری نابود بشه ... البته یه تصمیم کوچولوی دیگم داره در مورد این قضیه که با سربروس همکاری تو ادامه بدی یا کلا ازشون جدا بشی که این یکی خیلی محسوس نیست ...
در مورد اون تصمیم خوب هر جور که خودت راحتی دیگه ولی اگه بعد از تموم شدن داستان بری با اعضای تیم حرف بزنی تقریبا همشون نگرانن از اینکه یه همچین چیزیو گذاشتی برای سربروس ... که شاید تو شماره 3 این قضیه شر بشه ...

یه سوال:
من بعد از اینکه بازی رو تموم کردم لژیون رو عضو گروهم کردم:biggrin1:
این که مشکلی نداره؟

نه روابطت با افراد تیم بعد از تموم کردن بازی فرقی نداره با قبلش ... میخوای برو باهاش حرف یزن که ماموریت لویالتیشم بده که اچیومنت اونم بگیری

سلام دوستان من چند تا سوال درباره ي اين بازي دارم
اگه كمكم كنيد ممنون مي شم
1-كجا بايد خودم ويارانم را اپگريد كنم
2-ايا سياره هايي كه anomalyهستند وتوشون مرحله هايي است اون مرحله ها جزو مراحل داستاني هستند يا مراحل فرعي
3-از كجاميشه فهميد مرحله داستاني در كدوم سياره ها است

من بازی رو تموم کردم.
یک سوال فنی داشتم من الان هرچی میرم پیش میراندا میگه شاید بعدا صحبت کنیم شپرد، چرا ؟ :-" چند صفحه پیش یکی پرسیده بود فکر کنم جواب دادید ولی هرچی گشتم نبود.

فوق العاده بود ، خيلی زيبا تمام شد ( وای که چقدر من این نورماندی رو دوست دارم :love: )
همه ی يارام زنده موندن به جز جک ، اونم به خاطر این بود که برای دعوا با ميراندا ، طرف ميراندا رو گرفتم و بعدشم اونقدر پاراگون نداشتم که بتونم آرومش کنم. اونم جونش رو برای نجات خدمه سفينه فدا کرد.!
-كجا بايد خودم ويارانم را اپگريد كنم
2-ايا سياره هايي كه anomalyهستند وتوشون مرحله هايي است اون مرحله ها جزو مراحل داستاني هستند يا مراحل فرعي
3-از كجاميشه فهميد مرحله داستاني در كدوم سياره ها است
1- در قسمت Tech-lab ( از سمت چپ در آسانسور وارد بشين ، در قسمت Research upgrade کليک کنيد )
2- خير ، اون مرحله ها فرعی هستند
3- به جورنال نگاه کنيد ، در گالاکسی مپ ، روی هر سياره ای که اسمی نوشته شده وارد بشين

من بازی رو تموم کردم.
یک سوال فنی داشتم من الان هرچی میرم پیش میراندا میگه شاید بعدا صحبت کنیم شپرد، چرا ؟ :-" چند صفحه پیش یکی پرسیده بود فکر کنم جواب دادید ولی هرچی گشتم نبود.

والا تعداد دیالوگا محدوده ... این که میگی دو حالت داره یا رسیده به آخرین دیالوگش که مخش زده شده و باید تا سفر به پایگاه کولکتورا صبر کنی ... یا این مکث بین مکالمه هاشه که باید بری یه ماموریتی چیزی انجام بدی و برگردی تا یه سری جدید با هم صحبت کنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or