Mass Effect 2 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
واای پسر این Legion چقده باحاله! :دی
xdantex جان دستم به دامنت دوباره :دی
من خيلی با این يارو صحبت کردم ، تا جايی که تونستم باهاش حرف زدم تا بيشتر بفهمم! خيلی جالب بود برام. اما ازت ميخوام که حرفای بين ما و اون رو کامل برام توضيح بدی اگر وقت داری. خيلی خيلی ممنونت ميشم ، خيلی واجبه چون فکر ميکنم يسری چيزای مهم رو نفهميدم!

خب لژیون یه پلتفورم گث خیلی خاصه با اینکه هر پلتفورم دیگه ای میزبانیه حدود 100 تا گث دیگه رو تو خودش میگنه لژیون داخل خودش 1,183 تا برنامه نصب شده گث داره که بخاطر همین میتونه به صورت انفرادی عمل کنه یا حرف بزنه بعد از اینکه شپرد ساورن رو نابود کرد (گث ها بهش میگفتن نازار) لژیونو فرستادن دنبال شپرد تا پیداش کنه که حتی تا باقی مونده سفینه شپرد ردشو میگیره ولی نمیتونه پیداش کنه زخمای لژیونم توی همین گشتنش به دنبال شپرد توی ایدن پرایم به وجود اومده وقتی که آدما بهش حمله کردن ... بعدا لژیون وقتی تو بازمانده های نورماندی یه تیکه از زره شپردو پیدا میکنه از اون برای پوشوندن یه قسمتی از آسیبش استفاده میکنه جالب ترین قسمت اینه که وقتی شپرد اصرار میکنه که چرا لژیون به طور خاص از زره شپرد استفاده کرده لژیون بعد از چند ثانیه مکث میگه no data available
توی ماموریت ویژه لژیون متوجه میشی که گث ها در اصل دو دسته شدن و اون دسته ای که به ریپرها کمک میکنن از نظر گث های دیگه "مرتد" (heretic) هستن توی ماموریت لژیون این پیشنهادو میده که با حمله به ایستگاه اصلی مرتدها یا همه اونها رو نابود کنن یا اینکه با ویروسی که لژیون ساخته اونا رو از اول برنامه ریزی کنن تا دیگه ریپر ها رو نپرستن ... که البته این انتخاب شپرده که بنظرم تو نسخه 3 تاثیر زیادی داشته باشه

بله کسی ميدونه ، منم دقيقا همين سوال رو پرسيدم. ولی اگر يکم به خودت زحمت بدی دقيقا پست بالای این صفحه رو بخونی به جوابت ميرسی.
نشستين زيره باد کولر ، يک چايی هم دستتون فرت و فرت اینجا پست ول ميکنين!!
شما که داستان اون تیکه رو اسپویل کردین:mad:
ترسیدم جواب های دیگه رو بخونم بازم از اینی که هست بیشتر اسپویل بشه
تو زمستون هم کولر روشن نمیکنن:laughing:

جالب ترین قسمت اینه که وقتی شپرد اصرار میکنه که چرا لژیون به طور خاص از زره شپرد استفاده کرده لژیون بعد از چند ثانیه مکث میگه no data available
وای پسر ديگه نميدونم چطوری ازت تشکر کنم! خيلی زحمت ميکشی
اما در این مورد چيزی نفهميدم! يعنی چی؟ منظور چيه؟

وای پسر ديگه نميدونم چطوری ازت تشکر کنم! خيلی زحمت ميکشی
اما در این مورد چيزی نفهميدم! يعنی چی؟ منظور چيه؟

نکتش اینه که تو شماره 1 و تو همین شماره تاکید شده بود که گث ها فاقد روح و احساسن وقتیم از میراندا در مورد این تیکه زره سوال میکنیم و نظرشو میپرسیم میگه که نظری نمیتونه بده چون استفاده از زره شپرد یه کار از روی احساسه و اگه دلیلم پشتش باشه فقط برای تعمیر کردن بوده ... ولی بعدش وقتی از خود لژیون بپرسی چرا از زره شپرد استفاده کرده مگه چیز دیگه ای برای تعمیر کردن خودش نبوده نمیگه که برای تعمیر خودش بوده میگه جوابی نداره (no data available) حالا معلوم نیست دقیقا که این یه نشونه از بروز احساس توی این گث خاص هست یا نه

با سلام . دوستان میخواست بدونم بعد از اون مرحله ای که اون دکتره اومد به مقر ما بدش کجا باید برم .الان 4 تا partner دارم .

باید از منظومه با استفاده از mass relay خارج بشی و بری تو منظومه هایی که دو نفر دیگه رو باید پیدا کنی ... توی نقشه بالای اون منظومه ها نوشته که توش کیو پیدا میکنی

تو مرحله اخر بهترین گزینه برای هر ماموریت کیه ؟؟

اون کسی که باید از توی تونل بره تالی یا لژیون
رهبر گروه دوم میراندا
کسی که باید سپرو نگه داره جک یا سامارا
رهبر گروهی که باید طعمه بشه گرس یا بازم میراندا
کسی که باید خدمه رو تا سفینه اسکرت کنه هر کسی باشه ایراد نداره ولی ظاهرا مورین بره بهتره چون اگه موردین اون آخر دم در برای معطل کردن کلکتورا بمونه تو اکثر مواقع میمیره (فک کنم یه ربطی به لولش داره)

باید از منظومه با استفاده از mass relay خارج بشی و بری تو منظومه هایی که دو نفر دیگه رو باید پیدا کنی ... توی نقشه بالای اون منظومه ها نوشته که توش کیو پیدا میکنی

1- راستش خیلی هارو دیدم ولی فقط توی omega و اون یکی میشه رفت که jack رو ازش اوردیم .نمیدونم کجا برم . اسم سیاره ای که افراد جدید توشن چیه بعد این دکتره ؟
2- یه سوال دیگه هم داشتم اینکه نمیشه قدرت های خاص یارای خودمونو با قدرت های خودم عوض کنم ؟

بعد از دعوا میراندا با جک من طرف میراندا گرفتم ... حالا جک با من حرف نمیزنه راهی هست این کچل بچه پرو دوباره با من حرف بزنه ؟؟

آقا من هر كاري ميكنم نميدونم لژيون كجاست
4.gif

اونو توي آخراي يكي از ماموريتا كه زحمي شده بود پرت كرديم توي سفينه ولي حالا نميدونم كجاست
4.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or