Mass Effect 2 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوباره سلام :دی
خب دوستان من اون قسمت مربوط به سفينه کالکتورها رو تمام کردم ( که تله بود ! ) ، بعدشم با "ایلوسيو من" کلی جروبحث کردم که چرا از قبل به ما نگفت و مارو فرستاد تويه تله ( مرتيکه احمق :دی ، تفلکی جوکر قلبش داشت ميامد تو دهنش ، نميخواست دوباره نورمندی جون رو از دست بده :دی :love: )
خب به دليل پيچيدگی داستان در این قسمت من خيلی گيج شدم!! خواهش ميکنم کل این قسمت رو با تمام جزييات برام بگيد ، مثل اینکه دارين برای کسی که هيچی از داستان نميدونه و از انگليسی هم هيچی حاليش نيست تعريف ميکنين، دستم به دامنتون جبران ميکنم :دی

راستش خیلی عجیب و غریب پیچیده نبودش ... اونجا ایلوسیو من بهت میگه که سربروس یه پیغام مخابره شده از یه سفینه تورین دریافت کرده که با یکی از سفینه های کلکتورا برخورد داشته و تونسته از کار بندازتش ولی خودش به فنا رفته ... نکته اینه که این پیغاما دارای یه جور کد امنیتی هستن که میشه از روی اون تقلبی بودن پیغامو تشخیص داد و ایلوسیو من با دونستن این قضیه که این احتمالا یه تلس شپردو فرستاد داخل سفینه کلکتورا ... چون بنظرش خیلی حیاتی بوده که یه راهی برای عبور از امگا 4 ریلی پیدا کنن ... تیم شپرد داخل اون سفینه دوتا نکته رو میفهمن یکیش همون قضیه که کلکتورا در اصل همون پروثین ها هستن که ریپرا بعد از اسیر کردنشون روشون اصلاح ژنتیکی انجام دادن که اینو چنتا پست قبل کامل توضیح دادم یکی دیگم اینکه برای عبور از امگا 4 اونا احتیاج به یه Reaper IFF دارن که یه جورایی سیستم تشخیص دوست و دشمن حساب میشه و بدون داشتن این نمیتون زنده به اونو امگا 4 برسن ... که بعدش ایلوسیو من بهت میگه که یکی از تیمای سربروس در حال کار روی یه ریپر متروکه بودن که ارتباط باهاشون قطع شده و برای بدست اوردن Reaper IFF باید یه سری به اونجا بزنی

با سلام
یه سوال داشتم آخر بازی من 4 تا از اعضای تیمم را از دست دادم jack Miranda legion Samara. می خواستم ببینم واسه همه اینطوری بوده یعنی 4 نفر حتما باید از بین برن یا میشه کاری کرد که تلفات کمتر بشه ؟!!

با سلام
یه سوال داشتم آخر بازی من 4 تا از اعضای تیمم را از دست دادم jack Miranda legion Samara. می خواستم ببینم واسه همه اینطوری بوده یعنی 4 نفر حتما باید از بین برن یا میشه کاری کرد که تلفات کمتر بشه ؟!!

خوب من تو این چن صفحه آخر در مورد پایان بازی شونصد بار توضیح دادم اینم خدایی بار آخره دیگه ترکیدم :biggrin1:
همه افراد تیم زنده میمونن به چنتا شرط
ماموریت ویژه همشونو انجام بدی و با موفقیتم ماموریتشونو تموم کنی
سیستم دفاعی سفینه و تسلیحات سفینه رو تا آخر آپگرید کنی
برای قسمت آخر بازی برای هر وظیفه آدم درستو انتخاب بکنی
اگه میخوای اون افراد تیم که کلکتورام دزدیدن نجات بدی باید به محض برگشتن به سفینه ماموریت آخرو انجام بدی اگه بری الکی بچرخی اکثرشون کشته میشن

دوستان من مس افکت یک روی کنسول قبلیم که ریجنش ntsc j بود تمومش کرده کردم. حالا این کنسولم پاله و سیو مس افکت یکم رو دارم ولی تو بخش impot from ME1 شخصیتم رو نمیاره! به نظرتون مشکل از چیه؟

این سیستم اسکن سیاره ها اعصاب منو به هم میریزه! خییلیی اعصاب خورد کنه!

یه راهه ساده برای اسکن سیاره ها که سریع انجام بشه اینه که فقط برین سراغ سیاره های کوچولو که یا وضعیتشون rich هست یا good بعدم برای اسکن LT رو لازم نیست دائم نگه دارین ... هی بگیرین هی ولش کنین اینطوری تند تند جابجا میشه و تو سیم ثانیه اسکن سیاره تموم میشه در ضمن اون منظومه هایی که باید برای رفتن بهش سوخت استفاده کرد اکثرا منابع بیشتری داره

بازيش قشنگه هيچ گونه ايرادي و قفلي نداره من برم بگيرم ؟

اگه در حد معمولی به زبان تسلط داری بگیرش وگرنه ممکنه که خیلی از بازی لذت نبری از نظر فنیم ایراد خاصی نداره

بعدم برای اسکن LT رو لازم نیست دائم نگه دارین ... هی بگیرین هی ولش کنین اینطوری تند تند جابجا میشه
يعنی چی هی بگيريم هی ول کنيم؟!!
اینجوری که همه ی سطح سياره رو نميشه درست و کامل اسکن کرد! به طور مثال يکجا که مقدار منابع زياده و دسته به شدت ويبره ميده ، اگر 1 سانت این دايره ی کوفتيه اسکنر رو بياری اونورتر ديگه ويبره نميده!!
البته من سيستم اسکن سفينه رو آپگريد کردم ، خيلی سرعتش بهتر شده ، اما بازم رو اعصابه.
يک سوال : نميشه از اینجور منابع ها ، خريد کرد؟ مثلا تو سيتادل يا ایليوم؟ من تا دلت بخواد پول دارم اما منابع نه! برای فول آپگريد کردن نورماندی به قدری منابع زيادی ميخواد که سرم سوت کشيد!

اقا اونجایی که میری تو سفینه ی Collecter ها قبلش میگه که Turian ها یه کاری کردن تو اون سفینه انگار که همه چیزش خاموشه
کسی می دونه قضیه چی بود؟؟

اقا اونجایی که میری تو سفینه ی Collecter ها قبلش میگه که Turian ها یه کاری کردن تو اون سفینه انگار که همه چیزش خاموشه
کسی می دونه قضیه چی بود؟؟
بله کسی ميدونه ، منم دقيقا همين سوال رو پرسيدم. ولی اگر يکم به خودت زحمت بدی دقيقا پست بالای این صفحه رو بخونی به جوابت ميرسی.
نشستين زيره باد کولر ، يک چايی هم دستتون فرت و فرت اینجا پست ول ميکنين!!

بازی واقعا قشنگ بود ، فقط یه چیزی:
تا آخراش رفتم ولی چون هرکی ازش خوشم میومد، مرد احساساتی شدم کنسولو خاموش کردم:((
قیافه ی این Quarianها (درسته؟) چه شکلیه ؟ من با تنها کسی که S...X داشتم Tali بود ، ماسکشم ورداشت ، ولی بازم از پشت نشونش داد!:( ازش خیلی خوشم میاد:love::biggrin1:!
البته از Tali و Garrus خوشم میومد که هر دوتاشو مردن:(

بازی واقعا قشنگ بود ، فقط یه چیزی:
تا آخراش رفتم ولی چون هرکی ازش خوشم میومد، مرد احساساتی شدم کنسولو خاموش کردم:((
قیافه ی این Quarianها (درسته؟) چه شکلیه ؟ من با تنها کسی که S...X داشتم Tali بود ، ماسکشم ورداشت ، ولی بازم از پشت نشونش داد!:( ازش خیلی خوشم میاد:love::biggrin1:!
البته از Tali و Garrus خوشم میومد که هر دوتاشو مردن:(

البته میدونی که میشه جوری بازی کرد که هیچکس نمیره و همه تیم تو آخر بازی زنده بمونن

يعنی چی هی بگيريم هی ول کنيم؟!!
اینجوری که همه ی سطح سياره رو نميشه درست و کامل اسکن کرد! به طور مثال يکجا که مقدار منابع زياده و دسته به شدت ويبره ميده ، اگر 1 سانت این دايره ی کوفتيه اسکنر رو بياری اونورتر ديگه ويبره نميده!!
البته من سيستم اسکن سفينه رو آپگريد کردم ، خيلی سرعتش بهتر شده ، اما بازم رو اعصابه.
يک سوال : نميشه از اینجور منابع ها ، خريد کرد؟ مثلا تو سيتادل يا ایليوم؟ من تا دلت بخواد پول دارم اما منابع نه! برای فول آپگريد کردن نورماندی به قدری منابع زيادی ميخواد که سرم سوت کشيد!

اگه حساب کنی چنتا سیاره rich داریم با همون سرچ رندم کردن میشه سیم ثانیه هر چی خواستی گیر بیاری خیلی لازمم نیست منبع پیدا کنی وضعیت سیاره به moderate که رسید برو سیاره بعدی لازم نیست شیرشو تا ته بکشی

نه نمیشه خرید خیلیم خدایی ضایس ... اون آخر بازی آدم خروار خروار پول داره ولی باید بره دنبال منبع ... نمدونم هیشکس دیگه ای تو کل این کهکشان نیست که تو کار استخراج باشه؟

نه نمیشه خرید خیلیم خدایی ضایس ... اون آخر بازی آدم خروار خروار پول داره ولی باید بره دنبال منبع ... نمدونم هیشکس دیگه ای تو کل این کهکشان نیست که تو کار استخراج باشه؟
lol
خداييش این ME2 هم خيلی نکات ريز و ناقص و بدی داره که بازيرو تمام کردم دونه دونشو اینجا ميگم. يسری چيزاش واقعا رو اعصابمه يکيش این.

واای پسر این Legion چقده باحاله! :دی
xdantex جان دستم به دامنت دوباره :دی
من خيلی با این يارو صحبت کردم ، تا جايی که تونستم باهاش حرف زدم تا بيشتر بفهمم! خيلی جالب بود برام. اما ازت ميخوام که حرفای بين ما و اون رو کامل برام توضيح بدی اگر وقت داری. خيلی خيلی ممنونت ميشم ، خيلی واجبه چون فکر ميکنم يسری چيزای مهم رو نفهميدم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or