Mass Effect 2 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
cREW ALIVE

سلام
بچه ها من بازی رو 2 بار تموم کردم ....و هر کاری میکنم tali و و اون نفری که باید برای hack
بفرستی(آخر بازی همون که یک تیر به مغز پوکش می خوره(چه کسی رو انتخاب کنم؟))
هر چی سعی می کنم 2 نفر کشته مشن!!!:((:evil::((:evil:

سلام
ديروز اين بازي زيبا رو گرفتم خيلي فرق كرده نسبت به نسخه اول . خيلي action شده headshot و كاور خيلي بهتر و .....
راستي اين illusive man شارينگان آبي داره دقت كرديد؟؟

دوستان من هر كاري ميكنم نميتونم samara رو لويال كنم. دخترش رو ديدم و يه ذره باهاش حرف زدم بعد رفت.
بعدش samara لويال نشد. از save قبلي رفتم ولي ديگه دخترش رو نديدم. بايد چي كار كنم؟

jack هم نتونستم لويال كنم چون بعد از انجام ماموريتش با ميراندا دعواش شد و من طرف ميراندا رو گرفتم. حالا ديگه نميتونم لويالش كنم؟

دوستان من هر كاري ميكنم نميتونم samara رو لويال كنم. دخترش رو ديدم و يه ذره باهاش حرف زدم بعد رفت.
بعدش samara لويال نشد. از save قبلي رفتم ولي ديگه دخترش رو نديدم. بايد چي كار كنم؟

jack هم نتونستم لويال كنم چون بعد از انجام ماموريتش با ميراندا دعواش شد و من طرف ميراندا رو گرفتم. حالا ديگه نميتونم لويالش كنم؟

سلام
خوب ماموریتش رو ناموفق انجام می دی.باید با دخرتش صحبت کنی و هر چیزی رو که اون دوست داره رو بدونی.تا بهت علاقه مند بشه.(یعنی باید باید چیزایی رو که اون دوست داره از بر باشی و اگه ازت سوال کردم مثلا گروه موسقی مورد علاقت چیه هر چی رو که اون دوست داره رو بهش بگی).درباره ی 2 مورد که یکیش فامیلی بود هم نباید باهاش صحبت کنی.(تو تاپیک pc یکی از دوستان کامل توضیح داده باید چه چیزهایی رو انتخاب کنی).
برای لویال کردن دوباره جک هم باید از پراگون یا رنگید استفاده کنی.

خوب دوستان من هم بازی رو توی 28 ساعت و با انجام دادن اکثر Side Missionها به اتمام رسوندم. هیچ کدوم از افراد گروهم هم در مرحله آخر نمردن. حالا من یک سوال داشتم. اگه من دوباره با همین کارکتر الانم بخوام بازی رو ادامه بدم کدوم یکی از تصمیم گیریهام تو شماره بعد تاثیر داره؟ منظورم این که مثلا فرض کنید من تو آخر بازی کارهای زیر رو کردم. الان بخوام برعکس اون رو انجام بدم تو شماره بعد کدومش انجام گرفته؟
من تو آخر بازی تونستم همه گروهم رو نجات به و همین طور به حرف Illusive Man گوش نکردم و اون Human Reaper رو نابود کردم و از تکنولوژی اون ها استفاده نکردم. حالا می خوام بازی رو دوباره برم و کارها رو برعکس انجام بدم و همین طور هم این بار به جای میریندا با Tali طرح دوستی بریزم. پس اگه معلوم شده این کمک رو بهم بکنید و به سوالم جواب بدین. ممنون

خوب دوستان من هم بازی رو توی 28 ساعت و با انجام دادن اکثر Side Missionها به اتمام رسوندم. هیچ کدوم از افراد گروهم هم در مرحله آخر نمردن. حالا من یک سوال داشتم. اگه من دوباره با همین کارکتر الانم بخوام بازی رو ادامه بدم کدوم یکی از تصمیم گیریهام تو شماره بعد تاثیر داره؟ منظورم این که مثلا فرض کنید من تو آخر بازی کارهای زیر رو کردم. الان بخوام برعکس اون رو انجام بدم تو شماره بعد کدومش انجام گرفته؟
من تو آخر بازی تونستم همه گروهم رو نجات به و همین طور به حرف Illusive Man گوش نکردم و اون Human Reaper رو نابود کردم و از تکنولوژی اون ها استفاده نکردم. حالا می خوام بازی رو دوباره برم و کارها رو برعکس انجام بدم و همین طور هم این بار به جای میریندا با Tali طرح دوستی بریزم. پس اگه معلوم شده این کمک رو بهم بکنید و به سوالم جواب بدین. ممنون
کاری نداره جيگر ، شما موقعی که بخوای بازيرو شروع کنی ، بازی خودش يک سناريو با سيو های کاملا جدا از بار اولی که تمام کردی درست ميکنه. يعنی انگار تو این بازيرو داری برای بار اول انجام ميدی.
مثل نسخه 2 که موقع شروع ازمون ميپرسه که کدوم سناريو رو ميخواين وارد کنين ، تو نسخه 3 هم همينطور خواهد بود . يعنی از شما ميپرسه کدوم سيو هاتون رو وارد نسخه 3 بکنم؟ ( که طبيعتا تمام تصميم هايی که تو اون سناريو گرفتين ، در نسخه 3 اعمال ميشه )
بعدش که تمام کردين ، ميتونين باز يه بازيه جديد شروع کنين و با تصميمات ديگه ای که تو نسخته 2 گرفتين ، بازيرو ادامه بدين

شما هر بار که بازیرو تموم کنی حتی اگر با یک شخصیت دو بار بازیرو تموم کنی وقتی که میخوای کاراکترتو به شماره 3 Import کنی به ازای هربار تموم کردن یک سیو تو شماره 3 میاد و شما میتونی هرکدوم که دوست داری رو بازی کنی .

پیدا کردن راحت مراحل بازی !!!

دوستان لطفا بگید چطور میشه مراحل رو به راحتی ادامه داد و پیدا کرد;) ! ما بعد از پایان هر مرحله هی باید بریم این ور اون ور تا مرحله مورد نظر رو پیدا کنیم ! پدرمون رو در اورد این بازی ! من الان اونجا رسیدم که یه سری حشرات حمله میکنن به زمین و بعد هر کی رو که نیش میزنن خشک میشه ! :eek: اونجا رو تموم کردم الان نمیدونم باید کجا برم ! :-"

دوستان لطفا بگید چطور میشه مراحل رو به راحتی ادامه داد و پیدا کرد;) ! ما بعد از پایان هر مرحله هی باید بریم این ور اون ور تا مرحله مورد نظر رو پیدا کنیم ! پدرمون رو در اورد این بازی ! من الان اونجا رسیدم که یه سری حشرات حمله میکنن به زمین و بعد هر کی رو که نیش میزنن خشک میشه ! :eek: اونجا رو تموم کردم الان نمیدونم باید کجا برم ! :-"
دوست من ، دوتا راه وجود داره برای پيدا کردن مراحل که دوميش ساده تره :
1- رفتن به منوی بازی و نگاه کردن به جورنال ، در نتيجه پيدا کردن مراحل بازی ، خوندن مکان و زمان شروع ماموريت
2- رفتن به Galaxy map ، استفاده از يک Mass relay ، در نتيجه رفتن به منظومه ها و کهکشان های مختلف ، روی هر سياره ای که اسمی نوشته شده بود مربوط به ماموريت وارد شويد.
من يادم نمياد که بعد اونجا ، به کجا بايد سفر کنيد چون خودم هميشه بعد از اتمام هر ماموريت اصلی تمام ماموريت های فرعی دوروبرشم ميرفتم.

تو 2 كه زياد تفاوت آنچناني نداره استفاده از سيو 1 !!! فقط چند تا شخصيت كه ملاقات ميكني و نحوه ي برخورد با چند نفر البته الان كه برا 2 ومين بار دارم از سيو استفاده ميكنم حد اقل تا لان اينجوري بوده البته بيشتر از اين هم بر نميومد از دست biowar تو 3 خدا كنه داستان وسيع تر بشه (همين الانشم داستان و شاخ و بر گاش با توجه به تصميمات فوق العادس)

خوب منم بازیو تموم کردم، دفعه اول دو نفر از نفراتم مردن ولی اینبار 3 نفر مردن....

چی جوری میشه همه رو زنده نگه داشت.؟!!!:confused:

هر کاری میکنم این جک میمیره!!!

نکنه باید لویال باشه تا نمیره؟:confused:

دیگه مخم داره میترکه...:biggrin1:

خوب منم بازیو تموم کردم، دفعه اول دو نفر از نفراتم مردن ولی اینبار 3 نفر مردن....

چی جوری میشه همه رو زنده نگه داشت.؟!!!:confused:

هر کاری میکنم این جک میمیره!!!

نکنه باید لویال باشه تا نمیره؟:confused:

دیگه مخم داره میترکه...:biggrin1:
پيشنهاد ميکنم 3-4 صفحه آخر تاپيک رو حتما بخونی.
بله همگی بايد لويال باشن تا نميرن ، هرکی لويال نباشه ميميره + در بعضی مواقع انتخاب فرد درست برای پست مورد نظر مهمه ، بخون ببين بچه ها خيلی راهنمايی کردن که هرجا چه کسی رو بايد مسئول چه کاری قرار بدی.
من علاوه بر اینکه تمام يارام زنده موندن ، تمام خدمه سفينم رو هم برگردوندنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or