Mass Effect 2 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای بار دوم بخوای بازی کنی باید new game رو بزنی ؟
اون آخر بازی دو تا گزینه بود یکیش که ادامه بود یکیش هم منوی اصلی
اما نوشته بود اگر بزنی ادامه باید ادامه همین رو بازی کنی
بعد بازی جدید هم که میخوای بری باید کاراکتر جدید انتخاب کنی و این حرفا
چطوریه ؟

برای بار دوم بخوای بازی کنی باید new game رو بزنی ؟
اون آخر بازی دو تا گزینه بود یکیش که ادامه بود یکیش هم منوی اصلی
اما نوشته بود اگر بزنی ادامه باید ادامه همین رو بازی کنی
بعد بازی جدید هم که میخوای بری باید کاراکتر جدید انتخاب کنی و این حرفا
چطوریه ؟

بله .

شما هم میتونی یک کاراکتر جدید واسه خودت بسازی ( که مثل دفعه اولی که شروع کردی هست ) هم اینکه با هموم کاراکتری که دفعه اول بازیرو تموم کردی بری (که لول کاراکتر وقابلیتهاش مانند زمانی هست که شما بازیرو تموم کردی .

من شماره 1 رو بازی نکردم اگه شماره 2 را بازی کنم از بازی چیزی سر در میارم؟ بازی داسنان خاصی داره که ادامه شماره یکه؟

شما اگه شماره 1 رو بازی کنی برای تفهیم داستان بشدت به شما کمک میکنه .

اما اگه شماره 1 رو بازی هم نکرده باشی همون اول بازی یک خلاصه ای از داستان شماره 1 رو بصورت کلی روایت میکنه که میتونه موثر باشه .

در كل يه مقدار در بعضي قسمت ها زيادي شبيه geow ميشه مخصوصا در سفينه ي كلكتور ها كه دقيقا جو جو geow هست بعضي جاها احساس ميكردم دارم geow بازي ميكنم!!!

در كل يه مقدار در بعضي قسمت ها زيادي شبيه geow ميشه مخصوصا در سفينه ي كلكتور ها كه دقيقا جو جو geow هست بعضي جاها احساس ميكردم دارم geow بازي ميكنم!!!
آره جالب هست من هم همین حس رو داشتم:biggrin1: ولی جدا از محیط بازی فکر کنم به نحوه بیرون اومدن از کاور یا پریدن از روی اون هم بر میگشت که احساس می کردی GEOW هستش. البته من فقط تو همون مرحله این حس رو داشتم چون که بقیه جاها اصلا ربطی نداشتش و یک دنیا دیگه بود. در کل خیلی فوق العاده بود

میشه یه کم دقیقتر توضیح بدی؟:biggrin1:
دیگه توضیح دقیق تر میخواد!!؟:biggrin1:
میگم وقتی تو نرماندی هستم و اونجا میچرخم و با افراد گروهم (مثلا Miranda:biggrin1:)صحبت میکنم,به جایی که اون لباس ساده تنم باشه,اون زره تنمه.تازه اسلحه هام هم همراهمه ولی نمیتونم ازشون استفاده کنم.:biggrin1:میگم فقط واسه من اینطوریه یا بقیه هم همینطورن!؟

آس بود اقا آس ! فقط 2 ساعت بازی کردم ولی خیلی حال داد ! واقعا Bioware خیلی هنرمندانه بازی رو ساخته ! فقط میخوام بازی رو تموم کنم بیام اینجا بگم منتظر قسمت سوم هستم :d

وقتی اولین بار dvd اول بازی رو گذاشتم تو دستگاه می خواست کنسولما update کنه این آپدیت چیه؟ چی به کنسول اضافه میکنه؟ آیا بعدش بازم می تونم بازی های تقلبی را روش اجرا کنم یعنی ixtream 1.61 من پاک نمیشه؟ اصلا به صلاح هست که آپدیتا اجرا کنم چون بدون آپدیت هم بازی اجرا شد
منم دو ساعت بازی کردم کلی باش حال کردم خیلی باحاله :laughing:

وقتی اولین بار dvd اول بازی رو گذاشتم تو دستگاه می خواست کنسولما update کنه این آپدیت چیه؟ چی به کنسول اضافه میکنه؟ آیا بعدش بازم می تونم بازی های تقلبی را روش اجرا کنم یعنی ixtream 1.61 من پاک نمیشه؟ اصلا به صلاح هست که آپدیتا اجرا کنم چون بدون آپدیت هم بازی اجرا شد
منم دو ساعت بازی کردم کلی باش حال کردم خیلی باحاله :laughing:

اون بازی هایی که از شما آبدیت می خوان بازی های تبدیل شده هستند و روی 1.61 اجرا نمی شن و چیزی هم اضافه نمی کنن جز سیاه کردن آواتار کنسول !

دیگه توضیح دقیق تر میخواد!!؟:biggrin1:
میگم وقتی تو نرماندی هستم و اونجا میچرخم و با افراد گروهم (مثلا Miranda:biggrin1:)صحبت میکنم,به جایی که اون لباس ساده تنم باشه,اون زره تنمه.تازه اسلحه هام هم همراهمه ولی نمیتونم ازشون استفاده کنم.:biggrin1:میگم فقط واسه من اینطوریه یا بقیه هم همینطورن!؟
برا من که اینجوری نیست البته فکر میکنم شما Armor رو انتخاب کردید
اخه یه جا واسه تغییبرات armor هستش

بچه ها کمک ، کنسولم آرکید هستش و بازی رو تاره گرفتم وقتی میزارم تو کنسول یه صفحه میاد که آرم x360 هستش و دیگر هیچ اصلا دیسک نمیچرخه. برای چی اینطوری میشه ؟:(

بالاخره تموم شد ! فوق العاده بود این بازی ! برای طرفدارای ژانر علمی تخیلی فضایی بهتر از این نمیشه ساخت !
فقط حیف که آخرش چند تا از بروبچ شهید شدن :دی
Jack رو حدس میزدم بمیره ! موقع بحث با Miranda بهش کم لطفی کردم و بعدش باید با Paragon کامل میرفتم پیشش که یادم رفت :دی
ولی Mordin بیچاره نمیدونم چرا مرد ! کلآ همه اسلحه ها , قدرتها و ... رو برای تک تک نفرات خریدم و سفینه رو هم کامل آماده سازی کردم ولی این دو تا به فنا رفتن ! شاید بهتر بود Mordin رو قسمت آخر با خودم می بردم :دی

راستی اگه بخوام برای بار دوم بازی کنم , میتونم مآموریتهای Loyalty رو انجام ندم ؟

آخرین ویرایش:
بچه ها کمک ، کنسولم آرکید هستش و بازی رو تاره گرفتم وقتی میزارم تو کنسول یه صفحه میاد که آرم x360 هستش و دیگر هیچ اصلا دیسک نمیچرخه. برای چی اینطوری میشه ؟:(
سلام fw رو اپدیت کنید ! اگه اپدیت هست چند بار امتحان کن ... یا دیسک اکتیو بزار ... اگه نشد دیسکت ترکیده ! fw کنسولت چنده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or