Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
اقا من همون اولش گیر کردم اونجا که این مرد سیاه پوسته رو میبینم یک ساعته داریم با این سیاه پوسته این فظاییها رو میزنیم ولی اتفاق خاصی نمیفته باید چیکار کنم؟در ضمن از کجا میتونم راهنمای بازی رو دانلود کنم یا یه چیزی که یکم در مورد بازی توضیح بده چون من تا حالا نقش افرینی بازی نکردم یعنی اگه به سوالاتی که میشه همینجوری جواب بدیم اشکالی داره
با تشکر

من میدونم باید چیکار کنی
اونجا باید با قدرت سیاهه یکیشونو بکشی اینور
اسمش فکر کنم Wrap باشه
بعد که بکشی طرفو یه چند تا کار دیگه میخواد مرحله رد میشه

بروبچزی که واردن یکم توضیح بدن و از تجربیات بگن
من کلاسم سنتینله !
یکم راجبه فضا پیمایی که بهمون میدن توضیح بدید

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
=بروبچزی که واردن یکم توضیح بدن و از تجربیات بگن
من کلاسم سنتینله !
یکم راجبه فضا پیمایی که بهمون میدن توضیح بدید
تو سفینت بگرد بعد هر جا هرچی خواستی بدونی از EDI بخوا برات توضیح میده:biggrin1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه . بستگی به خود شما داره که چند نفر رو Loyal کرده باشی و انتخاب های درستی انجام داده باشی . هیچ حتمنی وجود نداره .

من الان دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم باید با استفاده از قدرت های Biotic دشمنارو بکشی . ( بستگی به کلاست داره )
خب شما بگو چه كساني رو انتخاب كنم (0من قبل از رفتن به امگا4 رو سيو كردم)

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
تمومش کردم! هیچ کس هم نمرد! راه حل: برای رفتن تو vent تالی رو بفرستین چون مهندس خوبیه. رهبر گروه دوم گاروس چون آرک انجل بود دیگه رهبر بود واسه خودش ، سابقشو داشته، برای حباب محافظ سامارا ، برای اسکرت موریدین تا نمیره! چون هر بار نفر دیگری رو میفرستادم اسکرت سرنشینا ، می دیدم موریدین افتاده ترکیده برا همین بر اسکرت فرستادمش و کلک جواب داد، برای رهبری گروه دوم باز گاروس و بعنوان همراه من همیشه زید رو برداشتم و دومی رو هم هرکسی رو بجز لژیون بر داشتم زنبورا خوردنش! ولی لژیون چون آهنیه ، نخوردنش! آخر سر هم هرچی او مردک دودکش زنجه موره کرد پایگاه کلکتور ها رو ترکوندم تا اون خورشید پشت سرش آبی شه ! موقع سخنرانی های آخرتون هم حتما آتشی ترین عبارات رو انتخاب کنین.
ضمنا یادتون نره save هاتون رو نگه دارین برای mass effect 3 !!! چون قابل import شدنه و plot داستانی که دنبال کردین اونجا اثر داره!!!

این هم منم . اون مارمولک سبز رو به موت تروریست خشکه مقدس هم اومد تو اتاقم کار بد کرد! این هم عکسش ، مدارکش هم موجوده!

23020Sheperd..jpg
38344Kiss..jpg

آخرین ویرایش:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
تمومش کردم! هیچ کس هم نمرد! راه حل: برای رفتن تو vent تالی رو بفرستین چون مهندس خوبیه. رهبر گروه دوم گاروس چون آرک انجل بود دیگه رهبر بود واسه خودش ، سابقشو داشته، برای حباب محافظ سامارا ، برای اسکرت موریدین تا نمیره! ، برای رهبری گروه دوم باز گاروس و بعنوان همراه من همیشه زید رو برداشتم و دومی رو هم هرکسی رو بجز لژیون بر داشتم زنبورا خوردنش! ولی لژیون چون آهنیه ، نخوردنش! آخر سر هم هرچی او مردک دودکش زنجه موره کرد پایگاه کلکتور ها رو ترکوندم تا اون خورشید پشت سرش آبی شه ! موقع سخنرانی های آخرتون هم حتما آتشی ترین عبارات رو انتخاب کنین.

این هم منم . اون مارمولک سبز رو به موت تروریست خشکه مقدس هم اومد تو اتاقم کار بد کرد! این هم عکسش ، مدارکش موجوده!

23020Sheperd..jpg
38344Kiss..jpg
شما چطور از کاراکترتون عکس گرفتید؟ من هممیخئام بگیرم:D

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
کسی نبود سیو کامل این بازی رو داشته باشه اقا شما که تمومش کرین میشه سیوهاتون رو به من بدین؟؟؟؟؟؟یا حداقل این بازی یه راهنما نداره که بشه دانلودش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسی نبود سیو کامل این بازی رو داشته باشه اقا شما که تمومش کرین میشه سیوهاتون رو به من بدین؟؟؟؟؟؟یا حداقل این بازی یه راهنما نداره که بشه دانلودش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما كجا گير كردي بگو من بهت بگم تموم كردمش(سيوم بدردت نميخوره چون همه مردن و خودمم شهيد!شدم)

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
سیوام که مال ته بازیه ! بعد از برگشت از امگا - 4 ، ماموریتی باقی نمونده ! به چه درد می خوره؟!
برای راهنمایی ببین تو اینترنت برای همه بازی ها آموزش قدم به قدم هست بهش میگن واک ترو ، من اینجا برات آپلود میکنم ولی اینجوری که از رو اون بازی کنی حال نمیده به خدا...
http://www.4shared.com/file/237632033/38efe2c4/Mass_Effect_2__Collectors_Edit.html

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تمومش کردم! هیچ کس هم نمرد! راه حل: برای رفتن تو vent تالی رو بفرستین چون مهندس خوبیه. رهبر گروه دوم گاروس چون آرک انجل بود دیگه رهبر بود واسه خودش ، سابقشو داشته، برای حباب محافظ سامارا ، برای اسکرت موریدین تا نمیره! چون هر بار نفر دیگری رو میفرستادم اسکرت سرنشینا ، می دیدم موریدین افتاده ترکیده برا همین بر اسکرت فرستادمش و کلک جواب داد، برای رهبری گروه دوم باز گاروس و بعنوان همراه من همیشه زید رو برداشتم و دومی رو هم هرکسی رو بجز لژیون بر داشتم زنبورا خوردنش! ولی لژیون چون آهنیه ، نخوردنش! آخر سر هم هرچی او مردک دودکش زنجه موره کرد پایگاه کلکتور ها رو ترکوندم تا اون خورشید پشت سرش آبی شه ! موقع سخنرانی های آخرتون هم حتما آتشی ترین عبارات رو انتخاب کنین.
ضمنا یادتون نره save هاتون رو نگه دارین برای mass effect 3 !!! چون قابل import شدنه و plot داستانی که دنبال کردین اونجا اثر داره!!!

این هم منم . اون مارمولک سبز رو به موت تروریست خشکه مقدس هم اومد تو اتاقم کار بد کرد! این هم عکسش ، مدارکش هم موجوده!

23020Sheperd..jpg
38344Kiss..jpg
منظورتون از vent چيه بعد از كجا خدمه كشتيمو برگردونم درست بهم ميگيد(اگه ممكنه به صورت بيغام براي خودم بفرستين هر كسي كه ميدونه)
گفت كار بد يادم اومد من شبرد مرد هستم و با جك اين كار بد رو انجام دادم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
منظورتون از vent چيه بعد از كجا خدمه كشتيمو برگردونم درست بهم ميگيد(اگه ممكنه به صورت بيغام براي خودم بفرستين هر كسي كه ميدونه)

تو مسیر بازی جایی میرسه که شما باید انتخاب کنی کی چکار کنه ، یعنی نمیشه ازش رد شد و متوجهش نشد ، تالی چون قابلیت فنی مهندسی داره ( مثل لژیون ) انتخابش کن برای رفتن تو مسیر کانال ( vent ) . بعد از این قسمت جایی هستش که خدمه نرماندی که کلکتور ها دزدیدنشون مثل خانم دکتر و کلی رو از تو کپسولا نجات میدی ، دست خودته که به کشتن بدیشون یا نجاتشون بدی ، برای نجاتشون باید با یکی از افرادت بفرستیشون برگردن به نرماندی ، اونجا اون دکتره رو انتخاب کن همون که سالاریان هستش ، موریدین. همونطور هم که قبلا گفتم برای رهبری هر دوبار گروس واکاریان ( همون که توریان هستش ) رو انتخاب کن و برای اون حباب محافظ سامارا (آساری) و همگروهی من زید و لژیون رو برداشتم.

توجه » ممکنه دوستان دیگه با ترکیبات مختلف دیگه هم نتیجه گرفته باشن ، ببین این بازی نرم افزار فوق العاده ای داره و اینجوری خطی نیستش که حتم باید یه جور خاص بازی کنی . حتی ممکنه چون شخصیتت رو جور دیگه ای تعریف کردی ، از روش من نتیجه نگیری! مقدار پاراگون و رنه گید هم مهمه ! خلاصه مخوووووفففه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر