Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:
سلام من mass effect 1 رو پند ماه پیش تموم کردم!!! وقتی که mass effect 2 اومد save های 1 رو import کردم تو 2 خیلی حال داد!!!!
چند هفته پیش 2 رو هم تموم کردم ، فوق الاده بود. باید شماره 1 رو بازی کرد تا پیش رفت بازی تو همه جنبه هارو درک کرد. به نظر من
تنها بازی که میتونه با rpg های ژاپنی رقابت کنه.
من اول بازی رو بدون dlc تموم کردم الانم dlc های زیرو نصب کردم دارم دوباره بازی می کنم اگه کسی dlc بغیر از اینا داره لینکشو بزاره
BloodDragon - Collectors - Incisor - Inferno - Kasumi - NormandyCrash - ReconHood - Sentry- Terminus - UmbraVisor - Zaeed

لطفا لینک دانلود کرک 1.1 رو بزارین

2 تا سوال دارم :
I) توی منو Extra > Option>Key Binding قسمت Vehicle control (وسیله نقلیه) وجود داره ولی من تو بازی هیچ وسیله نقلیه ای رو کنترل نکردم !! کسی سوار وسیله نقلیه شد ؟

II) قبل از انتشار بازی اعلام شده بود که کپسول هایی برای خنک کردن اسلحه ها وجود داره که وقتی اسلحه داغ شد باید اونا رو خارج کنی تا بتونی دوباره شلیک کنی ولی تو درجه normal چنین چیزی نبود، تو درجه سختی بالا تر اینطوری میشه ؟

ممنون

آخرین ویرایش:
وقتی dlc hammerhead رو نصب می کنم کرک بازی رو غیر فعال می کنه بازی اجرا نمیشه مجبورم دوباره کرک رو کپی کنم(کرک ورژن 1.0.1) وقتی کپی می کنم توبازی میرم error اکتیو نبودن dlc رو نمیده ولی تو بازی hammerhead ازاد نشده . چیکار کنم؟
ممنون

بعد از اینکه DLC ها رو نصب کردی فایل giveme2entitlements (این فایل رو تو پوشه Binaries کپی کن ) رو اجرا کن (بهتره بعد نصب هر DLC اینکارو انجام بدی)
همین

وقتی kasumi و hammerhead رو نصب می شه ممکنه کرک بازی رو غیر فعال کنه تو سایت gamecopyworld یه فایل ISO هست اونو بگیر موقع بازی با درایو مجازی بالا بیار حل میشه

یعنی چی بازی از اول اومد؟
مگه فراره از آخر بیاد؟
دوست من مکه DLC مراحل به بازی اضافه نمی کنه مثلا توی DRAGON AGE در منوی بازی یک قسمت جدا برای DLCایجاد می شد که شامل چند مرحله بود من خود MASS EFFEC2را که خیلی وقت تمام کردم

دوست من مکه DLC مراحل به بازی اضافه نمی کنه مثلا توی DRAGON AGE در منوی بازی یک قسمت جدا برای DLCایجاد می شد که شامل چند مرحله بود من خود MASS EFFEC2را که خیلی وقت تمام کردم
شما اول dlc رو نصب می کنید
بعد کرک ورژن 1.1 رو کپی می کنید
بعد کرک dlc رو اجرا می کنید
بعد از بخش option انتخاب می کنید که خودش به اینترنت وصل نشه.

حالا اگه وارد بازی شدید و ارور نداد که dlc شما نیاز به فعال شدن داره یعنی نصب شده.
(در طی این مراحل به انترنت وصل نباشید)
حالا تو بازی save آخرتون یا هر Save که می خواین رو بیارید و تو یکی از سیاره ها نوشته investigate project overlord که می رید اونجا و بازی می کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or