Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام!
زبانت چطوره؟
می تونی از خود سامارا بپرسی که به چی علاقه داره؟اونم زمانی که پشت اونجا قیم شده!
من زیاد یادم نیست ولی می دونم از سفر های فضای خوشش میاد و از یک نوع موزیک خاص و از یک نقاش
من هر چی یادم بود نوشتم دوستان دیکه به ایشون کمک کنن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
دوستان کسی هست که Lair of the Shadow Broker رو بازی کرده باشه و بدون مشکل تا آخرش رفته باشه ؟ من اینو دانلود کنم و خیلی هم خوب کار میکرد تا اون قسمت تعقیب و گریز هوایی که آخرش یه دفعه صفحه سیاه میشه ! سرچ کردم خیلی های دیگه هم این مشکل رو داشتن ولی راه حلی براش پیدا نکردم. یکی نوشته بود Motion Blur رو off کنین , یکی کرک جدید داده بود ولی هیچ کدوم کارساز نشد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
دوستان کسی هست که Lair of the Shadow Broker رو بازی کرده باشه و بدون مشکل تا آخرش رفته باشه ؟ من اینو دانلود کنم و خیلی هم خوب کار میکرد تا اون قسمت تعقیب و گریز هوایی که آخرش یه دفعه صفحه سیاه میشه ! سرچ کردم خیلی های دیگه هم این مشکل رو داشتن ولی راه حلی براش پیدا نکردم. یکی نوشته بود Motion Blur رو off کنین , یکی کرک جدید داده بود ولی هیچ کدوم کارساز نشد !

اریا متاسفانه من هم با چند تا از دوستانم خیلی سعی کردیم همه این راها را هم امتحان کردیم ولی همین مشکل داره فکر نکنم کاری بشه کرد =((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
اریا متاسفانه من هم با چند تا از دوستانم خیلی سعی کردیم همه این راها را هم امتحان کردیم ولی همین مشکل داره فکر نکنم کاری بشه کرد =((
ای بابا :( رفتم 1.5 گیگ به بدبختی دانلود کردم آخرش این طوری :( حالا اینا به کنار , بعد از مدتها میخواستم در کنار لیارا :x بازی کنم :D

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد

منم مشکلی نداشتم

از کرک unlocker یا giveme2entitlements استفاده کردی؟
پچ 1.2 رو نصب کردی؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
من تا آخرش رفتم ولی این مشکل نداشتم!
الببته من یه بار از اول وقبل حمله به کشتی کالکتر ها تمومش کردم
من کلآ همه چی رو تموم کردم چه اصلی ها چه فرعی ها بعد رفتم سراغش :D

منم مشکلی نداشتم

از کرک unlocker یا giveme2entitlements استفاده کردی؟
پچ 1.2 رو نصب کردی؟
من هم بدون مشکل بازیش کردم.
نمیدونم مشکل از چیه ! unlocker رو که استفاده کردم. پچ رو هم ریختم. کلآ هیچ مشکلی تا این لحظه نداشتم و همه DLC ها به جز Overlord و Lair of the Shadow Broker رو ریختم و راحت بازی کردم ولی این یکی بعد از اون ماشین هوایی سیاه میشه :( حتی یکی نوشته بود با میراندا و جیکوب (تنها افراد منفور من توی ME2 :D) بریم درست میشه ولی امتحان کردم و نشد !

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
حتی یکی نوشته بود با میراندا و جیکوب (تنها افراد منفور من توی ME2 :biggrin1:) بریم درست میشه ولی امتحان کردم و نشد !
ای آقا میراندا به این خوبی فقط زیادی زشته:d از جک وحشی و بی ادب که خیلی بهتره:d جیکوب هم از اون لحظه اول معلوم بود مزخرفه!

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام
نه ربطی به اینترنت نداره
framework باید داشته باشی
اگه تو سون اینجوری میشه و اون نرم افزار هم داری باید بری تو اکس پی
من هم این مشکل رو تو سون و اکس پی داشتم حتی یه بار دیگه سون ریختم ولی بازم تو سون نتونستم بازی کنم اگه تو اکس پی نشد باید بی خیال شی
یادت باشه بازی رو از اول بریز

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
سلام
نه ربطی به اینترنت نداره
framework باید داشته باشی
اگه تو سون اینجوری میشه و اون نرم افزار هم داری باید بری تو اکس پی
من هم این مشکل رو تو سون و اکس پی داشتم حتی یه بار دیگه سون ریختم ولی بازم تو سون نتونستم بازی کنم اگه تو اکس پی نشد باید بی خیال شی
یادت باشه بازی رو از اول بریز

ولی من تو 7 با همین کرک کردم، یه بار هواسم نبود به اینترنت وصل بودم اینجوری شد. خود 7 framework3.5 داره بعید میدونم تو 7 مشکل frameworkباشه

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
منم تو سون اجرا کردم و بازی هم کردم
ولی وقتی بار دوم روز بعد اومدم دیگه کار نکرد
من چند بار بازیو ریختم مودمو خاموش کردم ولی درست نشد:(
ولی آخر تو اکس پی شد:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟