Marvel Universe

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,459
نام
محمد
من دیشب رفتم و فیلم رو دیدم. سوپرایز زیاد داره ولی به شخصه نگران آینده MCU شدم. خیلی در هم بر هم شده. معلوم نیست چه خبره و میخوان چیکار کنم. امتیاز من 7.5 هست. شابد عصر نظرات کلی تر رو در مورد فیلم بگم. به نظر من بر عکس فاز قبلی که جم و تانوس و هدف مشخصی تو تک تک فیلم های مارول بود، الان اصلا هدفی ندارن. فیلم هاشون دوباره ریشوت میشن، کارگردان ها میان و میرن. امیدوارم کامیک کان امسال همه چی مشخص بشه.
دقیقا بزرگترین مشکل MCU الان اینجاست زیادی بزرگ شده.

هیچ هدف کلی هم به اون صورت نداره.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
نظرت مثبته یا منفی؟
ایده زیاد داشتن اما نتونستن توی فیلم درست جمعش کنن. مدت فیلم کمه.
به نظرم اگر از لحاظ فیلم Multiverse ای بخوایم نگاه کنیم everything everywhere all at once به مراتب فیلم بهتریه.
من خودم انتظارم از این فیلم خیلی زیاد بود ولی خوب برآورده نشد. به نظرم نقطه هیجان انگیر فیلم همون سورپرایز هاشن.

آخرین ویرایش:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
من فیلم رو دیدم. چون اکثرا ندیدن چیز خاصی فعلا نمی گم. بزرگ ترین مشکل فیلم مارکتینگ مارول هست.

خیلی بیش از حد از فیلم نشون دادن. در حدی که میشه فیلم رو بر اساس تریلر حدس زد و از اون طرف انتظار ایجاد می کنه خیلی چیزای بیشتری از فیلم ببینه در حالی که انگار شما دارید وسط های اون صحنه های تریلر رو می بینید. در این حد که شات هایی از تریلر در بیست دقیقه آخر فیلم می بینید.
Wtf marvel

• Like
Reactions: Justiciar

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,725
نام
Ebrahim
ایده زیاد داشتن اما نتونستن توی فیلم درست جمعش کنن. مدت فیلم کمه.

سم ریمی گفته مدت زمان اولیه فیلم ۴۰ دقیقه زیادتر بوده، ولی مدیران مارول راضی نبودند؛ یکی از دلایلی که فیلم بشدت ریشات داشته همین مورد بوده!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,888
نام
مهراد
اپیزود آخر مون نایت خوب بود و بهتر از بقیه اپیزود ها بود در کل. اما سریال همچنان سطحش پایینه و واقعا 6 قسمت کمه براش هر چند صد در صد فصل دومی خواهد داشت ولی خب... اون تیکه آخر خیلی مشتی بود و حدس میزدم از همون اولین قسمت یک خبرایی هست.

تا به اینجا برای من:

1. Loki
2. WandaVision
3. Hawkeye
4. What If…
5. Moon Knight
6. Falcon and the Winter Soldier

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,459
نام
محمد
سم ریمی گفته مدت زمان اولیه فیلم ۴۰ دقیقه زیادتر بوده، ولی مدیران مارول راضی نبودند؛ یکی از دلایلی که فیلم بشدت ریشات داشته همین مورد بوده!
RestoretheRaimiCut#

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من هم فیلم رو دیدم و واقعا هرچی مون نایت حال گیری بود این دکتر استرنج شست برد . سعی می کنم خیلی وارد اسپویل نشم . البته خدا لعنت کنه یک نامردی مهم ترین بخش رو برام اسپویل کرد
اما در همین حد بگم فیلم شلوغه ولی اون طوری نیست که بیننده گیج بشه. تریلر هاش هم یک سری چیزها داشتن که تو فیلم نبود
سم ریمی ترکوند. یک همچین فیلمی با این همه جزئیات رو جمع کردن هنر می خواهد. ریمی به خوبی نشون داد که همچنان دود از کنده بلند میشه . کم هم سکانس هایی که امضای ریمی دارن تو فیلم نیست :D
به نظرم تحت تاثیر امتیاز ها قرار نگیرید فیلم خوبیه و بعد مدتی یک تکونی به فاز چهارم میده . بدجور منتظرم ببینم خرده پیرنگ هایی که تو این فیلم مطرح شدن قراره چطوری در آینده مورد استفاده قرار بگیرن
مارول به نظرم باید به این زودی ها استرنج رو از دور خارج نکنه. بندیکت کمبربچ عالیه و اون کاریزما و توانایی رو برای هندل کردن یونیورس داره . قشنگ می تونه جای خالی داونی جونیور رو که وزنه یونیورس بود رو پر کنه .

دوستان یک سری از نکات رو در اسپویلر آوردم برای کسانی که دیدن . اگه ندیدید فیلم رو و فعلا هم قصد دیدنش با این کیفیت اومده رو ندارید باز نکنید
یک سری از شایعه ها درباره حضور افتخاری ها غلط از آب در اومد که خب با این که برای بعضی ها هیجان زده بودم اما به نفع فیلم شد . همین الان چندتایی هستن که باید دید در حد حضور کوتاه میمونن یا بعدا قرار ببینیمشون
هرچی از انتخاب لاشانا لینچ به عنوان 007 شاکی بودیم و تو اون فیلم خیلی رو مخ نبود اینجا قشنگ جبران کرد . بازی بدش در نقش کوتاهی که داشت نشون میده که مارول بهتره بچسبه به اسپکتروم و مونیکا
الیزابت اولسن عالی بود اینجا و قشنگ ادم رو یاد مگنیتو می انداخت. حیف من انتظار داشتم حالا که پروفسور اکس هست یک صحبتی هم از اوریجین وندا و مگنیتو بشه
سکانس های ترسناک فیلم عالی بودن . اون فایت دو تا استرنج ها هم خلاقانه و جذاب بود
در ضمن کیفیت پرده ای فیلم بد نیست و از اون نسخه اولیه اسپایدرمن بهتر بود . حالا اگه نسخه جدید اومد که سکانس های بعد عنوان بندی رو هم داشت اطلاع بدید

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
همین الان فیلمو دیدم. سر فرصت نظرم رو کامل میگم فقط بدونید طرفدارای Evil Dead عاشق این فیلم میشن! :D
حیف واقعا که سم ریمی خودش پروژه اویل دد رو دست نگرفته. امیدوارم حالا که روی دور افتاده و همه دارن دستاورد هاش رو مورد مهر قرار میدن یک مردی پیدا بشه ادامه سریال ash vs evil dead رو بسازه و بزرگوار رو هم بگذاره سر پروژه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
RestoretheRaimiCut#
Ah shit here we go again :D

تو نسخه ۴۰ دقیقه‌ای ریمی که مدارکش هست، بندیکت واقعا از چشم سومش استفاده کرده ولی اینجا مجبور شدن با CG درش بیارن چون بخاطر قرار داد فیلم‌های دیگه‌ش نمیتونسته روی پیشونیش چشم دیگه داشته باشه 😔

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,715
هر چی میگید بگید، فقط اسم evil dead و مارول رو یه جا نزارید... یه احساس عجیب پوچی و کله پا گونه ای بهم به زور تحمیل میشه. حس میکنم جای بعضی از اعضای بدنم برعکس شده :D

• Like
Reactions: barneysawyer

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
هر چی میگید بگید، فقط اسم evil dead و مارول رو یه جا نزارید... یه احساس عجیب پوچی و کله پا گونه ای بهم به زور تحمیل میشه. حس میکنم جای بعضی از اعضای بدنم برعکس شده :D
یک جوری می گی انگار مثلا آثار مارول از آثار فاخر سینما ان.
من خودم مارول فن ام اما نشستیم یه مشت فیلم پاپکرونی می بینیم دیگه :D

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,715
یک جوری می گی انگار مثلا آثار مارول از آثار فاخر سینما ان.
من خودم مارول فن ام اما نشستیم یه مشت فیلم پاپکرونی می بینیم دیگه :D
مگه من میگم آثار مارول فاخرن :D
دیگه از پاپکورنی بودن هم دارن می افتن با این فیلمنامه های فلج... قسمت دوم دکتر رو هم اگر ببینم فقط به خاطر بازگشت ریمی هست و لاغیر!

• Like
Reactions: barneysawyer

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من که واقعا نپسندیدم، یک هایپ گنده ای پشت فیلم بود که انتظار میرفت مثلا چیز بزرگی ببینیم ولی اینطور نشد! کلا اگر تریلر هارو دیده باشید کلیات داستان همون هست بین اون تریلر ها یک سری صحنه هست که زمان رو پر کنند.

راستش الان بعد این هم مدت به گذشته نگاه میکنم میبینم NWH هم خیلی چیز شاخی نبود و وجود اندرو و توبی قشنگش کرده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر