Marvel Universe

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,950
نام
مهراد
z781308_.jpg

اینم از میم مارولی ما :))

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
درجه سنی PG-13 تو توییتر ترند شده که مربوط میشه به doctor strange in the multiverse of madness! :D

ما که هنوز فیلمو ندیدم، ولی بسیاری اعتقاد دارند که فیلم باید با درجه سنی R اکران میشد!

@Justiciar حقیقت داره؟! :D
همچین پر بیراه نمیگن :D

R شاید نه ولی gruesome‍ترین فیلم ماروله بنظرم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,950
نام
مهراد
فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس دیوانگی طی نخستین روزهای اکران در آمریکا به ۱۸۵ میلیون دلار فروش داخلی رسید. وقتی درآمد داخلی را با درآمد بین‌المللی این فیلم جدید مارول جمع می‌زنیم، به فروش جهانی خیره‌کننده‌ی ۴۵۰ میلیون دلاری اثر تا امروز می‌رسیم.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
505
نام
Sera
انتظارتان را از فیلم doctor strange اگر پایین بیاورید فیلم خوب و سرپایی است هارمونی اکشن و جلوه های ویژه بهترین دست آورد مارول در فاز 4 mcu است.تنها ضعف فیلم خود داستان و فیلم نامه است که کشش لازم را ندارد.اما تا اینجا بهترین فیلم فاز 4 مارول است.سم فیلم خوبی ساخته است.اما فیلم از بس شلوغ و در هم است در آخر نمی تواند جمع بندی مناسبی داشته باشد.اما راضی کننده است.و همین به نظر می آید کافی باشد.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
انتظارتان را از فیلم doctor strange اگر پایین بیاورید فیلم خوب و سرپایی است هارمونی اکشن و جلوه های ویژه بهترین دست آورد مارول در فاز 4 mcu است.تنها ضعف فیلم خود داستان و فیلم نامه است که کشش لازم را ندارد.اما تا اینجا بهترین فیلم فاز 4 مارول است.سم فیلم خوبی ساخته است.اما فیلم از بس شلوغ و در هم است در آخر نمی تواند جمع بندی مناسبی داشته باشد.اما راضی کننده است.و همین به نظر می آید کافی باشد.
والا برای ما که راضی کننده نبود.
تو 2 ساعت میخواستن به کلی مسئله برسند که نمیشد. داستان خاصی هم که نداره به معنای واقعی کلمه داستان نداره فیلم! نمیدونم چرا داستان فیلم منو یاد سریال یوسف میندازه :|

باورم نمیشه برای یک سکانس که سر جمع 50 یا 60 ثانیه بیشتر نیست پافشاری عجیبی کردن و یک بخش مهمی از دنیا رو از دیدنش محروم کردن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اسپویل خاصی نیست این ولی گفتم بذارم تو اسپویلر بازم

یبار دیگه رفتم فیلم رو دیدم با یک گروه دیگه، همچنان فیلم بدی نیست بنظرم. خوب و فانه اتفاقا ولی تایتل فیلم انگار بهتر می‌بود Dr. Strange: Wanda is even crazier now می‌بود. اونقدری خود مولتی‌ورس تو فیلم اهمیت نداره، و این فیلم واقعا می‌تونست بقیه وانداویژن باشه

اون after credits scene‍ش جای جالبی داره می‌ره ولی :x

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این Ms. Marvel قشنگ پتانسیل اینو داره که یک کاری کنه من با MCU خداحافظی کنم :|
قشنگ بد اندر بده

نه تو کامیکش با اون قدرت احمقانه cosmic embiggening، نه حالا که قراره شبیه‌تر بشه به تفلون‌ترین کاراکتر MCU، کاپیتان مارول، واقعا هیچ نکته مثبتی در این بشر نمی‌بینم من

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,737
نام
iMAN
تو 2 ساعت میخواستن به کلی مسئله برسند که نمیشد. داستان خاصی هم که نداره به معنای واقعی کلمه داستان نداره فیلم! نمیدونم چرا داستان فیلم منو یاد سریال یوسف میندازه :|

باورم نمیشه برای یک سکانس که سر جمع 50 یا 60 ثانیه بیشتر نیست پافشاری عجیبی کردن و یک بخش مهمی از دنیا رو از دیدنش محروم کردن
چه سکانسی ؟ تو اسپویلر اگه میشه توضیح بده.
منم دیدم دکتر استرنج رو . به نظرم که باید رده سنیش بیشتر می بود و اینکه تایمشم یشتر بود یه ربع بیست دیقه بهتر میتونست جمع کنه .
الان اخرش چی شد اون صحنه بعد تیتراژ داستان چیه ؟ واندا چی شد ؟ ایلومیناتی رو میبینیم باز یا خیر ؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
چه سکانسی ؟ تو اسپویلر اگه میشه توضیح بده.
منم دیدم دکتر استرنج رو . به نظرم که باید رده سنیش بیشتر می بود و اینکه تایمشم یشتر بود یه ربع بیست دیقه بهتر میتونست جمع کنه .
الان اخرش چی شد اون صحنه بعد تیتراژ داستان چیه ؟ واندا چی شد ؟ ایلومیناتی رو میبینیم باز یا خیر ؟
اون سکانس امریکا چاوز که مامان هاشو میبینه به خاطر اون سکانس فیلم توی عربستان، امارات، مصر و... پخش نشد : ) بهشون گفته بودن این سکانس حذف کنید گفتن نه ال و بل هست نمیشه : ))
اونی که من دیدم صحنه پس از تیتراژ نداشت.
ولی قاعدتا ایلومیناتی و.. رو توی سکرت وار ببینیم آیرونمن تام کروز و.. هم اونجا قاعدتا میان و حتی اسپایدرمن توبی و اندرو هم

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
505
نام
Sera

گفتم اگر انتظارتان را پایین بیاورید فیلم راضی کننده است.نگفته ام حتما هست.
اسپویل آنچنانی نیست،اما گذاشتم داخل اسپویل تا بعضی ها هوس گرفتن ماهی از آب گل آلود را نکنند.

به طرز عجیبی ،هر اتفاقی در فیلم قابل وقوع است اما فیلم خود را ملزم به روشن کردن این رخدادها برای تماشاگر نمی داند.شخصیت های بسیاری در فیلم حضور دارند که چیزی بیش از یک اشاره ی کوتاه نیستند. {قبل آنکه بیننده هضمشان کند دخلشان آمده است}،هر گوشه ای سوال های بسیاری در انتظارمان است.شخصیت هایی که به زور در نمایی کوچک چپانده شده اند،به این موضوع عامل زمان را هم اضافه کنید تا طرح پیچیده ای شکل بگیرد،که شک ناشی از آن حواس بیننده را تحت تاثیر قرار دهد.
مارول به نظر هنوز به آن نقطه ی آغازی که نیاز دارد نرسیده است.هنوز جای فیلم هایی مثل آیرون من 1،وینتر سولیدر،گاردین آو گالکسی و دکتر استرنج 1 در فاز 4 خالی است.فیلم های پیشرویی که زنگ خطر، را برای آینده mcu روشن کردند.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
گفتم اگر انتظارتان را پایین بیاورید فیلم راضی کننده است.نگفته ام حتما هست.
اسپویل آنچنانی نیست،اما گذاشتم داخل اسپویل تا بعضی ها هوس گرفتن ماهی از آب گل آلود را نکنند.

به طرز عجیبی ،هر اتفاقی در فیلم قابل وقوع است اما فیلم خود را ملزم به روشن کردن این رخدادها برای تماشاگر نمی داند.شخصیت های بسیاری در فیلم حضور دارند که چیزی بیش از یک اشاره ی کوتاه نیستند. {قبل آنکه بیننده هضمشان کند دخلشان آمده است}،هر گوشه ای سوال های بسیاری در انتظارمان است.شخصیت هایی که به زور در نمایی کوچک چپانده شده اند،به این موضوع عامل زمان را هم اضافه کنید تا طرح پیچیده ای شکل بگیرد،که شک ناشی از آن حواس بیننده را تحت تاثیر قرار دهد.
مارول به نظر هنوز به آن نقطه ی آغازی که نیاز دارد نرسیده است.هنوز جای فیلم هایی مثل آیرون من 1،وینتر سولیدر،گاردین آو گالکسی و دکتر استرنج 1 در فاز 4 خالی است.فیلم های پیشرویی که زنگ خطر، را برای آینده mcu روشن کردند.
فیلم قرار بود یک عنوان خیلی بزرگ و خوبی باشه ولی نیست. مشکل همینجاست حسابی آدم رو هایپ می کنند ولی در نهایت یک فیلم عادی که به نظرم حتی از نسخه ی اول هم سطحی تر هست به خورد آدم میدن.

دقیقا مشکل همین هست که میگی، خیلی اتفاقات رو میشد تو فیلم گفت ولی نمیگن، تلاش هایی صورت میگیره که اصلا نمیفهمی چی میشه. بازیگر هایی میان که انگار از فشار فن ها وارد کردن و سریع میکشن که تو اصلا برات اهمیتی ندارن، احساس هم از اون مرگ ها این بود که مارول بگه نه منم شخصیت هامو میکشم : ). فیلم به من یک حس Local میداد. انگار همه چیز محلی هست و فقط سکانس ها عوض میشه نه چیزی بیشتر. اصلا خیلی سوال ها برام موند

کلا بعد از پایان اونجر بهتر بود یک مدت استراحت میدادن یک یا دو سال با ساخت سریال از شخصیت های فرعی میرفتن جلو خودشون و مردم اماده میشدند بعد میرفتن سراغ این فاز جدید، مهره های خوبی مثل دکتر استرنج واقعا حیف که اینطوری هدر برن. حتی من به اعتقاد خودم اگر دکتر استرنج سریال میشد به مراتب جذابیت بالاتری پیدا میکرد تا اینطوری سر هم کردن تو 2 ساعت

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
کلا خیلی احساس متوسطی دارم نسبت به Dr. Strange 2. یعنی از یه طرف فیلم بد نیست، ولی واقعا یه سری نکته‌های منفی فیلم داره که سرگرم‌کنندگی فیلم رو کمتر کرده. چند مورد تو داستان بود که یه چیزی رو تو داستان سریع تو دو تا دیالوگ توضیح میدادن، بعد اصلا نمیفهمیدی چی شد، بعد کلی که از فیلم میگذشت، تازه متوجه میشدی که قضیه چی بود.
مثلا من خیلی طول کشید تا جریان Dark Hold رو بفهمم چی بود. خیلی هی تا نزدیک اواخر فیلم برام سوال بود که اینا اصلا دارن دنبال چی میگردن دقیقا؟ اون کتابه چیه؟ و... که آخرای فیلم دو دوتا چهارتا کردم فهمیدم بالاخره. یا مثلا وقتی Dream Walking رو توضیح میدادن، اصلا نفهمیدم چی شد، تا اینکه وقتی واندا امریکا رو دستگیر میکنه و از بدن واندای ۸۳۸ خارج میشه تازه فهمیدم منطق چی بود.

و حس میکنم فن‌سرویس فیلم دیگه خیلی زیاد بود. یعنی فک کنم الان دیگه تو فیلمای مارول به حدی رسیده که مردم براشون عادی شده و بی‌تفاوت شدن. مثلا تو no way home وقتی شخصیت‌هایی که همه منتظرشون بودن وارد صحنه میشدن، همه جیغ و کف و دست و هورا میکشیدن، ولی اینجا سر Cameoها کسی تو سینمای ما واکنش با صدای بلند نشون نداد.

راستی یه شباهت خیلی زیادی هم بین دو تا از شخصیتای این فیلم و Spider-verse دیدم.
البته خب ایده که یکی هست، اون هیچی، ولی شخصیتای منفی دو تا فیلم (واندا و کینگ پین) انگیزه‌شون دقیقا یکیه. حتی آخر فیلم هم شکست خوردنشون شبیه همه.

درباره درجه سنی هم من واقعا شک کرده بودم موقع دیدن فیلم که درجه‌ش واقعا چیه. هم صحنه‌های خشن داشت و هم ترسناک، ولی خیلی هوشمندانه چیده بودنشون که نشه با متر و معیارهای درجه بندی مثبت ۱۷ شه. ولی به نظرم فیلم ذاتا در حد R هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر