Marvel Universe

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
مثل اینکه کات اصلی سم ریمی مرگ های بیشتر و خشونت خیلی بیشتری داشته.
من اگه درست یادم باشه کارگردان قبلی هم به خاطر این جدا شده بود که میخواست فیلم ترسناک‌تر باشه، ولی با استودیو به اختلاف نظر خورد.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,360
نام
امیر
به عنوان کسی که مرد عنکبوتی واسش محبوب ترین کاراکتر کمیک های ماروله، واقعا از دکتر استرنج 2 بیشتر از نو وی هوم لذت بردم.
فیلم ضعف و ایراد های خودش رو داشت ولی به نظرم نسبت به نو وی هوم فیلم بهتری بود.

کمیک های فنتستیک فور رو نخوندم و خب طبق چیز هایی که از کاراکتر های مارول می‌دونم ، رید ریچاردز (مستر فنتستیک) دست کم جزء پنج کاراکتر باهوش کمیک های ماروله.
بعد همین کاراکتر باهوش تو برخورد با واندا میاد زارت قدرت بلک بولت رو میگذاره کف دست واندا! :)
حالا این‌که دو تا عضو مرد ایلومناتی زارت همون اول مردن هم به کنار!
من با این قسمتش مشکل اساسی داشتم.

آخرین ویرایش:

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
آقا من یه سوالی داشتم درباره دکتر استرینج ۲
این Mordo آخر فیلم اول که از استرنج جدا میشه و آدم بدی میشه. بعد تو این فیلم وقتی استرنج با موردو یونیورس جدید روبه‌رو میشه استرنج یجوری میگه که انگار قبلا با هم دعوایی چیزی کردن. یعنی منظورش اینه که بین فیلم اول و دوم با هم رو به رو شدن؟ بعد اگه آره این رویارویی تو فیلمی چیزی بود؟ یا off-screen بود؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,190
نام
عارف واعظ قائمی
منم دیشب موفق شدم فیلم رو ببینم! به نظرم که به عنوان یک فیلم قهرمانی خیلی هم خوب بود بر خلاف نظر خیلیا.
این همه اکشن از اول تا آخر فیلم! واقعا نمی‌فهمی به چه سرعتی فیلم داره جلو میره و کامل بیننده میخکوب میشه! طنز فیلم به جا هست، صحنه های ترسناکش قشنگه، در کل فیلم پر هیجان و جذابیه، پر از نبرد های جذابی و منحصر به فرد و بعضا خیلی نوآورانه!
از نظر داستانی هم بد نبود به نظرم، کسایی که با داستان این فیلم مشکل دارند به نظرم همونایی هستن که مثلا تو بازی ها هم میگند RDR2 هیچ داستانی نداره. حالا من زیاد داستان های مارول رو دنبال نمی‌کنم و در زمان فیلم درک نکردم مقدمه چینی برای کدوم خطر بزرگ بعدی هست آخر فیلم ولی در کل من که به شدت باهاش حال کردم.
از زمانی که قسمت شده سینما فیلم ببینم یک بتمن رو دیدم یک این یک اسپایدرمن، بخوام رتبه بندی کنم بتمن برای من اول (البته من بیشتر DC فن هستم) با اختلاف کم این فیلم و بعدش هم اسپایدرمن، با اینکه در کل هر سه فیلم برای من تجربه خوبی بودن و اینکه NWH پایین تر از اون دوتایی دیگه هست بازم بخوام نمره بدم 8 حداقلش به اونه به این 9 میدم مثلا.
در نهایت اگر دوستانی خارج هستن و توانایی تجربه سه بعدی فیلم رو دارند حتما پیشنهاد می‌کنم سه بعدی تجربه‌اش کنن.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
روزی روزگاری که سرطانی به اسم دیزنی پلاس نیومده بود مارول یک سریال تین ایجری ای ساخت به اسم Runaways که کامیک هاشم به همین اسم هست. من کلا از جماعت تین ایجر بدم میاد حالا چه در واقعیت چه در فیلم و سریال چه در هرچی.
این سریال انقدر خوب بود که من در کنار فصل اول Jessica Jones و DareDevil قرار می دمش.

گذشت و مارول شروع کرد همه رو فرو کردن توی MCU. الان که کارکتر های تین ایجر ساخته های مارول رو نگاه می کنم از جمله Spider-man تام هالند و America Chavez و تاج سر همشون Ms. Marvel که هنوز نیومده و واقعا این مزخرفات رو با Runaways مقایسه می کنم جز زباله اسم دیگه ای روشون نمی تونم بزارم.
حالا من به تام هالند خیلی ایرادی نمی گیرم. بر اساس کمیک ها هم بخواید نگاه کنید کارکتر اش بد نیست برای اسپایدرمن بیشتر مشکل فیلم هاشه که خیلی آبکی ان و فلسفه طنز توی MCU اه که لوس اش می کنه. ولی America Chavez و Ms. Marvel خود خود فاجعه ان. یعنی من اصلا فکر این که America Chavez رو بخوام دوباره تو فیلم و سریال ها ببینم یا بخوام شروع کنم Ms. Marvel رو دیدن هم اذیتم می کنه چه برسه به این که بخوام ببینمشون.

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
507
نام
Sera
فیلم قرار بود یک عنوان خیلی بزرگ و خوبی باشه ولی نیست. مشکل همینجاست حسابی آدم رو هایپ می کنند ولی در نهایت یک فیلم عادی که به نظرم حتی از نسخه ی اول هم سطحی تر هست به خورد آدم میدن.

دقیقا مشکل همین هست که میگی، خیلی اتفاقات رو میشد تو فیلم گفت ولی نمیگن، تلاش هایی صورت میگیره که اصلا نمیفهمی چی میشه. بازیگر هایی میان که انگار از فشار فن ها وارد کردن و سریع میکشن که تو اصلا برات اهمیتی ندارن، احساس هم از اون مرگ ها این بود که مارول بگه نه منم شخصیت هامو میکشم : ). فیلم به من یک حس Local میداد. انگار همه چیز محلی هست و فقط سکانس ها عوض میشه نه چیزی بیشتر. اصلا خیلی سوال ها برام موند

کلا بعد از پایان اونجر بهتر بود یک مدت استراحت میدادن یک یا دو سال با ساخت سریال از شخصیت های فرعی میرفتن جلو خودشون و مردم اماده میشدند بعد میرفتن سراغ این فاز جدید، مهره های خوبی مثل دکتر استرنج واقعا حیف که اینطوری هدر برن. حتی من به اعتقاد خودم اگر دکتر استرنج سریال میشد به مراتب جذابیت بالاتری پیدا میکرد تا اینطوری سر هم کردن تو 2 ساعت
مشکل مارول نابود کردن سکانس های تراژیک فیلم است.دیگر همه بهتر می دانند که مارول استاد گند زدن به صحنه های احساسی و حماسی است.یکی از شگرد های نخ نما شده مارول گرفتن خنده های زورکی از تماشاگر است.{که با کمال تعجب در فیلم دکتر استرنج مولتورس آو مدنس از این خبرها نیست که شاید بخاطر حضور سم ریمی باشد}کاری که اند گیم با mcu کرد مشابه کاری بود که فصل هشت game of thrones با هفت فصل قبل آنکه کرد.یعنی هر چه بود شست و برد.از کمپانی که دست نیافتنی ترین شخصیت خود را فدا می کند تا گریه از تماشاگر بگیرد. چه انتظاری باید داشت.در پایان خداحافظی ارباب حلقه طوری تحویل ملت می دهد که با کمترین تلاش دراماتیک همراه است.چون ناشایانه است تاثیرش عمیق نیست،چرا که عمقی ندارد ، توجیهی نیست، منطقی پشت آن نیست در پایانی که هم جنس کلیت اثر نیست.تنها توجیه از منطق مارولی که وجود دارد این است که مارول بخواهد بگوید با همان کس که شروع کردیم با همانم تمامش می کنیم.که می شود به قلی سر و ته قضیه را به هم آوردن.
نه استاد بعد آن داستان اند گیم یادم نمی آید برای فاز 4 مارول هایپ شده باشم.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,367
کسایی که با داستان این فیلم مشکل دارند به نظرم همونایی هستن که مثلا تو بازی ها هم میگند RDR2 هیچ داستانی نداره.
خداوکیلی چطوری تونستی چنین ارتباط گودرز و شقایقی ایجاد کنی بین این دو؟:D

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آقا من یه سوالی داشتم درباره دکتر استرینج ۲
این Mordo آخر فیلم اول که از استرنج جدا میشه و آدم بدی میشه. بعد تو این فیلم وقتی استرنج با موردو یونیورس جدید روبه‌رو میشه استرنج یجوری میگه که انگار قبلا با هم دعوایی چیزی کردن. یعنی منظورش اینه که بین فیلم اول و دوم با هم رو به رو شدن؟ بعد اگه آره این رویارویی تو فیلمی چیزی بود؟ یا off-screen بود؟
باهم دیداری نداشتن.
دکتر استرنج اونجا برای اینکه موردو رو تحریک کنه بیاد سمتش میگه حتما تو این زمین هم حسابی با دکتر استرنج اون زمین درگیری داشته و ازش بدش میومده عین موردو دنیای خودش

کلا خیلی احساس متوسطی دارم نسبت به Dr. Strange 2. یعنی از یه طرف فیلم بد نیست، ولی واقعا یه سری نکته‌های منفی فیلم داره که سرگرم‌کنندگی فیلم رو کمتر کرده. چند مورد تو داستان بود که یه چیزی رو تو داستان سریع تو دو تا دیالوگ توضیح میدادن، بعد اصلا نمیفهمیدی چی شد، بعد کلی که از فیلم میگذشت، تازه متوجه میشدی که قضیه چی بود.
مثلا من خیلی طول کشید تا جریان Dark Hold رو بفهمم چی بود. خیلی هی تا نزدیک اواخر فیلم برام سوال بود که اینا اصلا دارن دنبال چی میگردن دقیقا؟ اون کتابه چیه؟ و... که آخرای فیلم دو دوتا چهارتا کردم فهمیدم بالاخره. یا مثلا وقتی Dream Walking رو توضیح میدادن، اصلا نفهمیدم چی شد، تا اینکه وقتی واندا امریکا رو دستگیر میکنه و از بدن واندای ۸۳۸ خارج میشه تازه فهمیدم منطق چی بود.

و حس میکنم فن‌سرویس فیلم دیگه خیلی زیاد بود. یعنی فک کنم الان دیگه تو فیلمای مارول به حدی رسیده که مردم براشون عادی شده و بی‌تفاوت شدن. مثلا تو no way home وقتی شخصیت‌هایی که همه منتظرشون بودن وارد صحنه میشدن، همه جیغ و کف و دست و هورا میکشیدن، ولی اینجا سر Cameoها کسی تو سینمای ما واکنش با صدای بلند نشون نداد.

راستی یه شباهت خیلی زیادی هم بین دو تا از شخصیتای این فیلم و Spider-verse دیدم.
البته خب ایده که یکی هست، اون هیچی، ولی شخصیتای منفی دو تا فیلم (واندا و کینگ پین) انگیزه‌شون دقیقا یکیه. حتی آخر فیلم هم شکست خوردنشون شبیه همه.

درباره درجه سنی هم من واقعا شک کرده بودم موقع دیدن فیلم که درجه‌ش واقعا چیه. هم صحنه‌های خشن داشت و هم ترسناک، ولی خیلی هوشمندانه چیده بودنشون که نشه با متر و معیارهای درجه بندی مثبت ۱۷ شه. ولی به نظرم فیلم ذاتا در حد R هست.
کلا دکتر استرنج یک فیلم مستقل نیست. از اونجا که توی 2 ساعت نمیتونستن جمع کنند زیاد دیگه به مسائل مختلف نپرداخت، پیش فرض گذاشته که شما طرفدار دنیای مارول هستی فیلم هاشو دیدی و حداقلش یک پیش زمینه از کمیک ها داری برای همین زیاد زحمت به خودش نداده.
مشکل Cameo هم این بود که :
بجز کرازینسکی که همه دوست داشتن ببیننش بقیه شخصیت ها اهمیتی نداشتن و اینکه اصلا فرصتی نمیدن با اینها اشنا بشیم و اینکه اولا که تقریبا همه اینا از قبل معلوم بود، دوما مثلا اینقدر ما مرگ پاتریک استوارت رو توی دنیای X-men ها دیدیم اصلا کلا یک چیز عادی شده دیگه برای همه!
کلا نکته خاصی تو اون بخش نبود، یک چیزی گذاشتن که بگن ما یه مولتی ورسی داشتیم 2 دقیقه ای هم ردش کردن رفت.
کل فیلم اصلا داستانی نداشت، یک زن روانی که توهم بچه دار شدن داره یهو پا میشه قدرت داره میگه برم یک دنیا دیگه بچه دار بشم و میاد دنبال اینها اخرشم میفهمه چه اشتباهی کرده تموم میشه میره. این وسط دکتر استرنج هم نقش یه قول دو قول بازی میکرد از اینور میرفت اونور از اونور میومد اینور

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,190
نام
عارف واعظ قائمی
خداوکیلی چطوری تونستی چنین ارتباط گودرز و شقایقی ایجاد کنی بین این دو؟:D
تو RDR2 خوب یک چیزی که هست کل داستان رو میشه خلاصه کرد که آقا یک دزدی بزرگ کنیم فرار کنیم بریم و خوب ملت می‌گفتن که داستان نداره ولی بیشتر مسئله اون ماجرا هایی که پیش میاد و اتفاقایی که دنبال میشه و کاراکترت در نهایت به یک حالت رستگاری خاص خودش میرسه.
اینجا همین صحبت های تاپیک رو دنبال کنید خیلیا نظر داشتن داستان خاصی کلا نداره فیلم ولی به نظرم خیلی اتفاقا دنبال میشه از اول تا آخر فیلم. در کل صحبتم بود اونایی که با داستان این فیلم حال نکردن، احتمالا همون افرادی هستند که به نظرشون RDR2 هم داستان خاصی نداره.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
M.O.D.O.K بعد از یک فصل رسما کنسل شد. دلیلشم مدیونید اگه فکر کنید DIsney+ اه.
Hit-Monkey هم بدیهیه که فاتحش خوندست فقط اعلام رسمی نکردن هنوز.

در کل پروژه The Offenders هم مثل پروژه های قبلی مارول در شبکه های دیگه به خاک سپرده شد.
مارول واقعا این پروژه ها رو برای تنوع نیاز داشت ولی فعلا نظر بر اینه که همه چی رو مستقیم فرو کنن تو خط اصلی MCU.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,751
نام
Ebrahim
کیفیت عالی فیلم عالی موربیوس، عالی‌وارانه آمد :D

FTFY

دیدیش موربیورس رو؟:D

یکی خواهشاً بره خودش رو فدا کنه ببینه ما mortal‍ها ایا توان لذت بردن از این شاهکار زمان رو داریم یا نه :(

پس ندیدیش! :D

مود من بعد از دیدن موربیوس و فجایع مارولی سونی:

photo_2022-05-14_21-16-27.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر