Marvel Universe

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
تقریبا اکثر کسایی که از فیلم ایراد گرفتن از طرفدارای پایان وانداویژن بودن (they'll never know what your sacrificed for them) و انتظار داشتن اینجا واندا رو در غالب یه قهرمان تمام عیار ببینن! :D که خوشبختانه مثل اینکه این اتفاق نیفتاده. :D

برای من هایپ ترین مورد اینکه که تو تک تک نقد ها اشاره شده این فیلم کاملا فیلم Raimi هست و امضاس تو کل فیلم دیده میشه، به علاوه اکثرا گفتن المان های ترسناک فیلم به طرز عجیبی زیاده. :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
ولی خوب کلا مثل همیشه متا رو ایگنور می کنیم می ریم سراغ فیلم

کار خوبی میکنی که همیشه متا و گوجه گندیده رو ایگنور میکنی :D

من فقط منتظرم ببینم فروش فیلم چطوره؛ سم ریمی بعد از سالها برگشته به ژانر ابرقهرمانی و از طرفی دیگر، فیلم تو چین و اکثر کشورها اکران نمیشه! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
تقریبا اکثر کسایی که از فیلم ایراد گرفتن از طرفدارای پایان وانداویژن بودن (they'll never know what your sacrificed for them) و انتظار داشتن اینجا واندا رو در غالب یه قهرمان تمام عیار ببینن! :D که خوشبختانه مثل اینکه این اتفاق نیفتاده. :D

برای من هایپ ترین مورد اینکه که تو تک تک نقد ها اشاره شده این فیلم کاملا فیلم Raimi هست و امضاس تو کل فیلم دیده میشه، به علاوه اکثرا گفتن المان های ترسناک فیلم به طرز عجیبی زیاده. :D
برای من WandaVision همچین حالتی داشت:
۶،۷ قسمت اول: ۱۰/۱۰
یکی دو قسمت آخر: ۶/۱۰
کلاً هرچقدر تا یه جایی با اون سریال حال کردم و برام جزو بهترین کارهای MCU بود، آخرش از دید من خراب شد. حالا باید دید این فیلم چطوریه و به چه سمت و سویی می‌ره، ولی همچنان با وجود این نقدها امید خیلی زیادی بهش دارم. :D

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
683
نام
امیررضا
خب نقد ها اومدن تا نبینم نمیتونم نظر بدم امیدوارم خوب باشه .
اما در مورد سریال ها مارول تا الان به جز لوکی از بقیه سریال مارول خوشم نیومده (vanda تا 3 قسمت خوب بود بعد رو به افول رفت) و اون جذابیت رو برام نداشت و از سریال های معرفی شده هم بعید میدونم سریال خوبی ازشون در بیاد ( با توجه به تریلر هاشون)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,211
نام
پویان
سلام
من دو فصل اول Daredevil رو دیدم و یخلی خوب بودن.
منتها چند قسمت آخر فصل دوم یکم گیچ کننده بود و دیگه ندیدم فصل سوم رو.
الان برم سراغ فصل سوم؟ فصل سومش به اندازه فصل یک و دو خوب هست؟
درداویل و لوکی بهترین سریالهای مارول بودن.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام
من دو فصل اول Daredevil رو دیدم و یخلی خوب بودن.
منتها چند قسمت آخر فصل دوم یکم گیچ کننده بود و دیگه ندیدم فصل سوم رو.
الان برم سراغ فصل سوم؟ فصل سومش به اندازه فصل یک و دو خوب هست؟
درداویل و لوکی بهترین سریالهای مارول بودن.
فصل سوم DareDevil از انتهای The Defenders شروع می شه. اگر ندیده باشیش متوجه نمی شی.
The Defenders هم حکم Avengers رو داره. سوپرهیرو ها دور هم جمع می شن.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,211
نام
پویان
فصل سوم DareDevil از انتهای The Defenders شروع می شه. اگر ندیده باشیش متوجه نمی شی.
The Defenders هم حکم Avengers رو داره. سوپرهیرو ها دور هم جمع می شن.
یه دونه از اون خلاصه‌های تو یوتیوب رو می‌بینم از دفندرز.
کار رو راه میندازه!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
هرچقدر که اکثر بخش‌های قسمت آخر Moon Knight به نظرم شل و ول بود و به سرنوشت یه سری دیگه از سریال‌های مارول دچار شد، اون بخش After Credits و نمایش سومین شخصیت این بنده خدا به شدت خفن بود! :D
یعنی یه جوری بود که هم‌زمان هم دلم برای آرتور سوخت و هم برای مارک/استیون که خبر نداره جریان چیه! :DKhonshu هم واقعاً چیز باحالیه، هم قیافه و صداش و هم شخصیت‌پردازیش.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
خب فصل اول مون نایت به اتمام رسید و حقیقتا مون نایت تا این جا برای من ناامید کننده ترین سریال مارول بوده. از 4 5 سریال پخش شده یکی اش که از همون قسمت اول زد تو ذوقم اما تا حد زیادی جمع کرد . یکی اش که عالی بود و دو تای دیگه هم انتظار زیادی ازشون نداشتم و در حد خودشون خوب بودن . البته

مون نایت پتانسیل های زیادی داشت اما قشنگ همه رو هدر داد و با این که به پشتوانه پیشینه کاراکتر و بازیگران توانا سریال نوید یک اثر مفتاوت و قوی رو میداد در آخر ضد حاله که برای بیننده می مونه
اولین و مهم ترین نکته اش اینه که سریال از بس بین دو شخصیت سوییچ می کرد که ذره ای موفق نشد هیچ کدوم رو برای ما باور پذیر کنه و مارو به اون ها نزدیک کنه. برای هر کدوم به یک سری تیپ شخصیت پردازی کلیشه ای بسنده کرد و بس حتی 1 اپیزود رو کامل به کنکاش در ذهن بیمار شخصیت اختصاص داد که آخرش به بیننده بگه این شخصیت دارای اختلال شخصیتیه که خب از همون اپیزود دوم به بعد از روی رفتاری های شخصیت میشد فهمید . و رو مخ ترین بخش اش هم اسکیپ کردن مبارزات به بهانه ی سوییچ کردن روی کاراکتره . ما عملا از این مون نایت چیزی جز دو تا مشت و لگد پروندن و نامیرا بودن ندیدیم . دیگه گل سرسبد مبارزه پایانی بود که همون هم سازنده ها لطف کردن از بیننده دریغ کردن . بخش های تیمارستان در دو قسمت آخر جز قسمت های بی ربط و اضافی بودن که هیچ کارکردی نداشتن و من رو شخصا یاد مراحل اضافی بازی های ضعیف می اندازه که ایده ای برای پر کردن بازی اشون ندارن . ویلن اصلی هم به نظر خیلی قوی می اومد ولی نه ابهتی ازش دیدیم نه قدرت نمایی و تهدید کنندگی خاصی . درباره بقیه شخصیت ها مثل خدایان دیگه هم واقعا سریال خیلی عالی جلو رفت . دقیقا معلوم نبود این خدایان به چه دلیل به کالبد انسانی نیاز داشتن و چرا بدون اون ها مثلا ضعیف بودن. اون چند تا خدا که ماشالله قبل اومدن آمیت فرت شدن رفتن
بازی اسکار آیزاک در چندین نقش عالی بود . در مقابل اتان هاوک رسما به سرنوشت مدس میکلسن در دکتر استرنج و تونی لئونگ در شانگ چی دچار شد و استعداد هاش هدر رفت. نقشی گنگ و غیر قابل باور که در اوایل به نظر خیلی خاص و مرموز می اومد ولی سریال به شکل سرسری ازش گذشت
سریال یک صحنه بعد عنوان بندی هم داره که نوید اتفاق های خفن رو میده ولی شک دارم با این رویکردی که سازنده ها دارن چیزی جز یک پتانسیل هدر رفته دیگه در شخصی جیک لاکلی رو در آینده شاهد باشیم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اینم تموم شد، بازم همچنان اون حس الکی بودن سریال‌های دیزنی‌پلاسه که هست. فینال meh‍ی بود، اپیزود قبلی هم این حس رو به من می‌داد که یکی باید بره به دیاب، کارگردان سریال بگه قربون شکلت تو سم اسماعیل نیستی، این هم مستر روبات نیست، اسکریپتت و محتوات در خواب هم نمیتونه به اون حدی برسه که این قدر قر و قمیش میای… شات‌های خوشگلت رو بگیر و برو.

آیزک با اختلاف زیاد بهترین نکته سریال بود، هاوک حیف شد، بقیه چیزا هم meh

رتبه‌بندی بخوام بکنم:

1. Loki
2. WandaVision episodes 1-5
3. Hawkeye (اصلا هم فلورنس پیو و استاینفیلد و دنافریو نقشی در این رتبه‌بندی نداشتن :D )
4. Moon Knight
5. بقیه WandaVision
6. Falcon and the Winter Soldier
7. What If…

و همچنان هیچکدوم نزدیک Daredevil نمیشن، و برای من که از نتفلیکس متنفرم خیلی چیز عجیبیه؛ واقعا حتی Agents of Shield (تا یجایی) و Runaways داستان قرص و محکم‌تری از اینا داشتن.

جدای از این، احساس می‌کنم مارول داره مخاطبش رو خفه می‌کنه با محتوا؛ منطقا می‌خوان engagement رو نگه دارن ولی اینکه رگباری محتوای کمی بالاتر از متوسط روانه کنی سمت بیننده زننده‌ست بیشتر. الان واقعا زود بود که بعد از NWH، فیلم کالیبر بالایی مثل MoM بیاد، بلافاصله بعدش Thor، این وسط رو هم با Ms. Marvel (که واقعا هیچکس منتظرش نیست) و انیمیشن سال اول اسپایدرمن و She-Hulk و فلان پر کنی… اجازه بده مخاطب نفس تازه کنه بزرگوار

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
امشب تو تیک تاک داشتم گشت میزدم. اسپویل عظیمی از دکتر استرنج 2 دیدم.
به نظرم خیلی مراقب باشید!
----------------
مون نایت از نامید کننده ترین سریال هایی بود که دیدم، نویسندگی فاجعه، جلوه های ویژه وحشتناک، کارگردانی بد ( وقتی طرف از مصر پاشد اومد بهش سریع فیلم میدن بساز بهتر از این نمیشه ) تنها نکته مثبتش بازیگراش بودن.
برای اینکه از صحنه های خشونت بپرهیزن تا با روح خانوادگی بودن دیزنی و... مقایرت پیدا نکنه کلا نقش جک رو از سریال حذف کردن و صحنه های خشونت دار رو یک حالتی کردن که مثلا شخصیت اصلی از حال رفته و...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر