Marvel Universe

دوستان این سریال جدید مارول Moon.Knight ]چطوریاست؟ ارزش دیدن داره امتیازش که چنگی به دل نزد
اگر قراره به فاز جدید ماورل ربط پیدا کنه تا ببینیم

دوستان این سریال جدید مارول Moon.Knight ]چطوریاست؟ ارزش دیدن داره امتیازش که چنگی به دل نزد
همه سریال هایی که مارول توی یکی دو سال اخیر داده در فاز جدید هستند . سریال خوبیه . متوسط . من خودم نپسندیدم

• Like
Reactions: bayern_vahid
تا اینجا که متوسط بوده ، اما تهیه کننده اش گفته دو قسمت بعدی مغز منفجر می کنه.
اگه دنیای مارول رو دنبال میکنی ببینش .
اما بازی اسکار ایزاک خیلی خوبه .

از اونطرف marvel داره واسه کاراکتر های دسته چهارمش مثل moon knight سریال میسازه
Moon Knight دسته چهارمه؟ :D
حالا اینی که شما اسمش رو نشنیدی بحثش جداست اما Moon Knight از کارکتر های قدیمی مارول هست و نه تنها کمیک های خودش رو داره بلکه توی چندین کمیک معروف مارول هم حضور پررنگ داشته :D
Moon Knight از خیلی از کارکتر هایی که توی MCU دیدی عقبه کمیک ایش بیشتره.
برای بحث بیشتر بیا اون یکی تاپیک :-"

Moon Knight دسته چهارمه؟ :D
حالا اینی که شما اسمش رو نشنیدی بحثش جداست اما Moon Knight از کارکتر های قدیمی مارول هست و نه تنها کمیک های خودش رو داره بلکه توی چندین کمیک معروف مارول هم حضور پررنگ داشته :D
Moon Knight از خیلی از کارکتر هایی که توی MCU دیدی عقبه کمیک ایش بیشتره.
برای بحث بیشتر بیا اون یکی تاپیک :-"
عه چرا تو تاپیک بچه های مارول سر در اوردم😆
من اونقدر که کمیک های dc رو خوندم و فیلم ها و سریال و انیمیشن هاش رو دیدم ربع اون صرف مارول نکردم
حقیقتا وقتی دیدم moon knight رو که تو فاز چهارم mcu معرفی شد حدس زدم کاراکتر درجه یکی نباشه😁😁(ولی درجه چهارم نیست) بیشتر داشتم به dc تیکه مینداختم که کاراکتر هایی مثل Dr.Fate و green lantren رو داده...
من تو همون کامنت خیلی از mcu تعریف هم کردم که مارول داره مزد زحمت هاش رو میگیره و نوش جون فناش...
پ.ن: واسه اینکه اسپم نباشه اینم یه ارت زیبا تقدیم به طرفداران thor
63fa4d11d35db769f5dcd990e5af66ee.png

4 قسمت اول مون‌نایت رو دیدم. من هیچ آشنایی با کمیک‌هاش ندارم. قبلش دیده بودم که یه عده میگن مون‌نایت بتمن ماروله. که اگر این سریال به کمیک ها وفادار بوده باشه، معلومه اونا هم مثل
من کمیک‌ها رو نخوندن و زارت و زورت الکی کردن:دی

و اما بعد
فکر می‌کردم با توجه به کامنت‌های اینجا و نمره‌ها، سریال متوسط و شاید خواب‌آوری باشه اما به صورت غافل‌گیر کننده‌ای خوشم اومد ازش. فکر می‌کنم برای من بعد از لوکی و ونداویژن بهترین سریال جدید مارول باشه.
توی کاراکترهای فاز چهارم مارول هم به نظرم از بقیه کیلومترها بیشتره. در واقع در برابر این کاراکتر بقیه مقوا هستن.

بازی اسکار آیزاک هم خیلی خوبه و قشنگ دراومده. این رو برای خودم با هیلی استنفیلد و کل کست فالکون مقایسه می‌کنم که شبیه تئاترهای دانش‌آموزی بودن.

4 قسمت اول مون‌نایت رو دیدم. من هیچ آشنایی با کمیک‌هاش ندارم. قبلش دیده بودم که یه عده میگن مون‌نایت بتمن ماروله. که اگر این سریال به کمیک ها وفادار بوده باشه، معلومه اونا هم مثل
من کمیک‌ها رو نخوندن و زارت و زورت الکی کردن:D

و اما بعد
فکر می‌کردم با توجه به کامنت‌های اینجا و نمره‌ها، سریال متوسط و شاید خواب‌آوری باشه اما به صورت غافل‌گیر کننده‌ای خوشم اومد ازش. فکر می‌کنم برای من بعد از لوکی و ونداویژن بهترین سریال جدید مارول باشه.
توی کاراکترهای فاز چهارم مارول هم به نظرم از بقیه کیلومترها بیشتره. در واقع در برابر این کاراکتر بقیه مقوا هستن.

بازی اسکار آیزاک هم خیلی خوبه و قشنگ دراومده. این رو برای خودم با هیلی استنفیلد و کل کست فالکون مقایسه می‌کنم که شبیه تئاترهای دانش‌آموزی بودن.
اینی که می گن Moon Knight بتمن کیلر اه یا مشابه بتمن اه کرمش رو خود نویسنده کمیک ها ریخت. وقتی که سری جدید کمیک های Moon Knight سال 2006 اومد یک مصاحبه ای در همین مورد کرد :D
سریال مثل بقیه آثار مارول یک چیزایی از کمیک ها به ارث می بره اما بر اساس کمیک ها نیست. کلا مارول انقدر کمیک داره (و به طبع دنیا های مختلف داره) و انقدر بلا سر کارکتر ها میاره که خودشم نمی تونه سریال و فیلم مستقیم از روی کمیک هاش بسازه :D واسه همینم Earth-199999 رو خلق کرد که راحت بتونه روی کارکتر هاش مانور بده و نوآوری داشته باشه نه این که هرکسی که کمیک ها رو خونده کل داستان MCU رو بدونه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t
سونی پیکچرز اعلام کرد ساخت قسمت سوم فیلم "ونوم" را آغاز کرده است.
این SSU فاجعه ترین پروژه سینمایی بوده تاحالا :D
3 تا فیلم ازش اومده بیرون یکی از یکی فاجعه تر. بعد اسم Spider-man روشه در حالی که خود Spider-man اصلا نیست. کل فلسفه وجود Venom رو سر همین مورد زدن عوض کردن!

سونی فیلم El Muerto رو هم برای پخش در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴ تایید کرد و بازیگرشم رپر Bad Bunny اه!
El Muerto یکی از کارکتر های بسیار فرعیه مارول هست که کلا توی چند کمیک اسپایدرمن و Civil War حضور بسیار مختصری داشته.

دیزنی بیاد این سونی رو بخره مارو نجات بده. جا فاکس باید اینا رو می خریدن :|

o571868_.jpg

پوستر رسمی و نهایی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or