Marvel Universe

میتونی بگی؟:D
حدس قویم یکی/چندتا از Makluanها و احتمال زیاد Axonn Karrئه 😁

الان یه مشکلی که MCU داره اینه که داره ۸۰۰ جهت مختلف میره ولی برای خود شانگ چی، فیلم بعدیش احتمال زیاد میخواد اوریجین حلقه‌ها رو توضیح بده. البته کامیک‌های شانگ چی اینقدر ریسیستی بودن که مجبور شدن کلیش رو تغییر بدن ولی این نژاد ماکلوآن‌ها/اژدهایان که حلقه‌ها رو ساختن پتانسیلش رو داره که explore بشه. حدس ضعیفم هم سلستیال‌هان ولی خیلی بعیده این کاراکتر تازه از راه رسیده بخواد یدفعه‌ای وصل بشه به اونجا

چقدر ونوم بد بود! من کلا انتظار خاصی ازش نداشتم اما این از اونم پایین تر بود!

داستان که کلا تو دیوار. انقدر همه چی ابتدایی و سر سری کار شده بود که تعجب کردم. بدون اغراق یه بچه ۸ ساله میتونه فیلم نامه بهتری تحویل بده.

بعد از اون میرسیم به جلوه های ویژه که یه ۱۰ سالی استاندار های روز عقبه! واسه فیلمی که شماره اولش انقدر خوب فروخته واقعا خجالت آوره که تو این زمینه، از سریال های هم ژانر خودش هم عقب تره.

در کل اصلا حال نکردم و انصافا هنر میخواد میخواد انقدر فیلم بد و خسته کننده‌ای ساخت که اون «سکانس بعد از تیتراژ» هم برات هیجان انگیز نباشه! (همون سکانس رو میگم)

چقدر ونوم بد بود! من کلا انتظار خاصی ازش نداشتم اما این از اونم پایین تر بود!

داستان که کلا تو دیوار. انقدر همه چی ابتدایی و سر سری کار شده بود که تعجب کردم. بدون اغراق یه بچه ۸ ساله میتونه فیلم نامه بهتری تحویل بده.

بعد از اون میرسیم به جلوه های ویژه که یه ۱۰ سالی استاندار های روز عقبه! واسه فیلمی که شماره اولش انقدر خوب فروخته واقعا خجالت آوره که تو این زمینه، از سریال های هم ژانر خودش هم عقب تره.

در کل اصلا حال نکردم و انصافا هنر میخواد میخواد انقدر فیلم بد و خسته کننده‌ای ساخت که اون «سکانس بعد از تیتراژ» هم برات هیجان انگیز نباشه! (همون سکانس رو میگم)
نسبت به فیلم اول چه قدر افت داره؟ برای من فیلم اول در مرز به زور قابل تحمل و غیرقابل تحمل بود.

چند هفته پیش یه کلیپ از فایت ثور و هالک تو Ragnarok نگاه میکردم بعد داشتم فکر میکردم این رو تو تریلر نشون داده بودن یا نه ؟ گفتم اگر نشون ندادن چه سوپرایزی بوده بعد کامنت ها رو که خوندم دیدم نه، تو تریلر نشون داده بودن و یکی هم همین نظر من رو داشت.

اینا رو گفتم که بگم اگر مارول تو تریلر ها یا پوستر ها اشاره غیرمستقیم یا حداقلی میکرد موقع دیدن فیلم اسپایدرمن قشنگ کف میکردیم ولی اینقدر دیدیم و اینقدر هم لیک شده که دیگه عادی شده و اصلا حال نمیده. (البته این لیک ها هم دیگه خیلی زیاد شدن و عملا برای سوپرایز دیگه چیزی نموند از فیلم)

شانگ چی چه خوب بود!
از اونی که فکر میکردم خیلی بهتر بود، در کل منم انتظار خاصی نداشتم و به نظرم بیشتر بخاطر همین انتظارات پایین فیلم یکم سورپرایزمون کرد :-"

در کل شاهکار و ... نیست ولی به عنوان یه فیلم مارولی خوب بود واقعا، نکات مثبت هم در کل زوج شخصیت اصلی، مبارزات تن به تن و نشون دادن جک و جونور های افسانه های چین، اون اژدها ـه مخصوصا :-"

img_20211112_221706_jimj.jpg

این X-Men 97 واقعاً یه چیز رویایی محسوب میشه برای خیلی‌ها مثل من! :D
سری انیمیشن X-Men که از ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ پخش شد، زمان خودش چیز خفنی بود و یکی از بهترین انیمیشن‌های کمیکی در کنار Batman: The Animated Series محسوب می‌شد. تیتراژش هم خیلی عالی بود با اون آهنگ محشرش و اگه ندیدین، حتماً یه نگاهی بهش بندازین و اگه دیدین هم که یاد و خاطره‌ش رو زنده کنین. :D

کلاً خیلی حال می‌کردم با این سری، با اینکه اون زمان کامل هم ندیدمش و تیکه تیکه نگاه می‌کردم. X-Men اون دوران رو خیلی دوست داشتم، از همین انیمیشن گرفته تا یه بازی عالی که توی سگا جنسیس داشت و به شدت هم سخت بود. اسباب بازی‌های خیلی خوبی هم داشت و من و داداشم کلی چیز میز ازش خریده بودیم. :D
این وسط سایکلاپس هم خیلی نقش پررنگی توی ماجراها داشت و از همون‌جا تبدیل شد به کاراکتر محبوب من توی X-Men. ولی بعداً توی فیلم‌های X-Men خیلی نقشش کمرنگ شد و به تدریج تبدیل شد به شلغم و کل تمرکز گذاشته شد روی ولورین. البته انصافاً هم ولورین توی فیلم‌ها با بازی هیو جکمن خیلی عالی بود، ولی حق سایکلاپس هم این نبود. :(
امیدوارم هم توی X-Men 97 دوباره با یه سایکلاپس خفن روبرو بشیم و هم توی ریبوتی که در آینده برای MCU آماده میشه، سایکلاپس نقش اساسی داشته باشه. اون هم در حالت جا افتاده و درست حسابی، نه نوجوون مفلوک. :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or