PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
حالا نکات منفی بازی رو گفتم وقتشه یکمم از بازی تعریف کنم. واقعا چقدر گیم پلی سیمبیوت عالی بود. اونجاهایی که پیتر فینیشر میزد من کف بر شده بودم :x
هرچقدر صداگذار پیتر زد تو ذوقم، صداگذار کریون عالی بود و دیالوگ‌هاش رو دوست داشتم. امیدوارم زیاد ببینیمش و سریع گور به گور نشه :D
قابلیت‌های جدیدی که توی مخفی کاری اضافه کردن خوب بود ولی به نظرم یکم زیادی بود و امیدوارم بالانس بازی از بین نره و زیادی آسون نشه. طراحی لیزارد هم عالی بود. البته درست حسابی که ندیدیمش ولی گولاخ بودنش رو دوست داشتم \m/
فقط الان سوالی که برام به جا مونده اینه که ونوم قراره هری باشه یا ادی بروکز وارد داستان میشه؟ و اونی که دعوت کریون رو لبیک گفت هری بوده یا ادی؟ :>

پ.ن: یکی دیگه از ایرادات تریلر بازی زمان رخداد اتفاقات بازی بوده. یعنی از بین این همه چرخه شبانه روز اینا بدترینش رو انتخاب کردن. ظهر نه قشنگیِ شب رو داره، نه مثل صبح پر نور و پر از جزئیاته و نه حتی مثل غروب نورپردازی شاخی داره... واقعا امیدوارم از نظر ساخت بازی به مشکل نخورده باشن.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد
یکی از چیزایی که توی اسپایدرمن دیشب خوشم اومد، اون قابلیت مایلز بود که خودشو با تار پرت میکرد رو به جلو (پِلَخمون) و بعد با اون بالهای زیر بغلش پرواز میکرد با اون سرعت شدید... عملا فست تراول دیگه نیازی نیست اینجوری. من بعد از خرید بازی یکسره روی پشت بوم ها خودمو پرتاب میکنم اینطرف و اونطرف و از لای آهن ماهنا میچرخم میرم و کلی سرگرم میشم.

پیتر پارکر ونوم هم فینیشر های قشنگی داشت مخصوصا اونی که بغل دیوار بود و اونی که چهار نفر باهم شتک کرد. من به این بازی امید دارم.

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
313
خیلی سخت گیری ها زیاد شده هم باید بازی جهش گرافیکی داشته باشه هم مود ۶۰ فریم داشته باشه هم ۴k باشه رچت زمین تا آسمون با این بازی فرق داره این بازی اوپن ورده وسعتش خیلی خیلی بیشتره.قبول دارم اون تیزر اول انتظارات خیلی برد بالا ولی نمایش دیروزم واقعا خوب بود تو توییتر و شبکه های اجتماعی هم من کم دیدم انتقادات تند و تیزی بشه.معقول و خوب و شسته رفته بود قطعا نیاز به پالیش داره ولی اون فاجعه ای هم که دوستان ازش میسازن واقعا نبود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
خیلی سخت گیری ها زیاد شده هم باید بازی جهش گرافیکی داشته باشه هم مود ۶۰ فریم داشته باشه هم ۴k باشه رچت زمین تا آسمون با این بازی فرق داره این بازی اوپن ورده وسعتش خیلی خیلی بیشتره.قبول دارم اون تیزر اول انتظارات خیلی برد بالا ولی نمایش دیروزم واقعا خوب بود تو توییتر و شبکه های اجتماعی هم من کم دیدم انتقادات تند و تیزی بشه.معقول و خوب و شسته رفته بود قطعا نیاز به پالیش داره ولی اون فاجعه ای هم که دوستان ازش میسازن واقعا نبود.

منم صبح فورکی دیدم، مثل دیشب دیگه تو ذوقم نخورد و به نظرم یه جاهاییش قابل دفاع هم بود. ولی خوب دو مورد وجود داره، اول انتظار بالایی که همه داشتن و دوم اینکه دیشب مابین اون حجم از آشغال واقعا هرچی نشون میدادن بد به نظر میرسید:D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,921
نام
نریمان
آره این رو موافقم. :D یه جورایی مصنوعی بود و زور می‌زد که متفاوت بشه! باید دعا کنیم بخش‌های Symbiote خیلی طولانی نباشن و زودتر برگرده به همون صدای قبلی! :-"
قبل از جدا شدن سیمبیوت پیتر باید یه رقص برامون بره و گرنه سازنده ها خراب کردن.

早上好-早安.gif

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
302

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
امیدوارم بازی از نظر متا شکست بخوره بلکه از اسپایدرمن بکشن بیرون. :D البته بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته
امکان نداره بکشن بیرون.
اسپایدرمن فوق العاده بفروشه به خصوص تو آمریکا.
فکر کن نسخه اصلی و ریمستر و مایلز 33 میلیون فروختن!
سونی که بازی هاش روی PC کلا نمی فروشن درست حسابی اسپایدی تونسته 1.5M بفروشه! لست با اون هایپ سریال اش زیر 400 هزار نسخه فروخته!
No Way Home هم الان هفتمین فیلم پرفروش تاریخ اه.
بر فرض فیل شدن توی متا اینا هرچقدر سر متا از Venom کشیدن بیرون از اینم می کشن :D
اسپایدرمن چاه پول اه.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
امیدوارم بازی از نظر متا شکست بخوره بلکه از اسپایدرمن بکشن بیرون. :D البته بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته
حالا اینکه به دعای گربه سیاهه بارون نمیاد به کنار... :-"
ولی باوو خب تو از بازی خوشت نمیاد چرا باید شکست بخوره؟
این دیگه نه گاوه، نه آنچارتد و تلو که بگیم مثلا باهاش خاطره داشتی :D
یه چوب گرفتی دستت چون خودت نمیتونی لذت ببری میخوای واسه بقیه هم زهرمار بشه؟ :-?
اسپایدی هم شکست بخوره میرن سراغ ولورین، اونم شکست بخوره رچت رو دارن.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
کاری به این ندارم که شما کلا با 90 درصد بازیای هر سال مشکل داری و بچگونه خطاشون میکنی و خیلی احساس میکنی بزرگ و ریش سفیدی و بقیه در مقابل شما بچه هستن.
ولی خب محض اطلاعت مرد عنکبوتی اونقدری IP بزرگ و محبوبی هست که حتی فاجعه بارترین بازیهاشم که اکتیویژن یه زمانی میساخت کلی فروش داشت. بماند که الان IPش تو بهترین حالت ممکنه و ایرادات کیفیتی نمایش دیشبش احتمالا تا روز عرضه حل میشه و قطعا رکورد فروش جالب توجهی روز عرضه به جا میذاره. بعید هم به نظر میرسه که متاش پایین بشه. و باز هم محض اطلاعت، اینا دارن یه دنیای مشترک میسازن که با ولورین قراره ادامه پیدا کنه و پیتر پارکر یا مایلز مورالز داخل اون بازی هم حضور خواهند داشت.
میدونم آرزوته این بازی بچگونه با فن بیس میلیونی کودک هاش شکست بخوره تا شمای ریش سفید صنعت گیم لبخند رضایت بشینه رو صورتت ولی خب آرزوی محالی داری که هیچوقت محقق نمیشه! :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,224
کاری به این ندارم که شما کلا با 90 درصد بازیای هر سال مشکل داری و بچگونه خطاشون میکنی و خیلی احساس میکنی بزرگ و ریش سفیدی و بقیه در مقابل شما بچه هستن.
ولی خب محض اطلاعت مرد عنکبوتی اونقدری IP بزرگ و محبوبی هست که حتی فاجعه بارترین بازیهاشم که اکتیویژن یه زمانی میساخت کلی فروش داشت. بماند که الان IPش تو بهترین حالت ممکنه و ایرادات کیفیتی نمایش دیشبش احتمالا تا روز عرضه حل میشه و قطعا رکورد فروش جالب توجهی روز عرضه به جا میذاره. بعید هم به نظر میرسه که متاش پایین بشه. و باز هم محض اطلاعت، اینا دارن یه دنیای مشترک میسازن که با ولورین قراره ادامه پیدا کنه و پیتر پارکر یا مایلز مورالز داخل اون بازی هم حضور خواهند داشت.
میدونم آرزوته این بازی بچگونه با فن بیس میلیونی کودک هاش شکست بخوره تا شمای ریش سفید صنعت گیم لبخند رضایت بشینه رو صورتت ولی خب آرزوی محالی داری که هیچوقت محقق نمیشه! :D
چرا چرت میگی!!؟؟ :D من کی با ۹۰ درصد بازی ها مشکل دارم.گاد رو بازی کردم نقاط ضعف و قوتشو گفتم.لست ۲ رو بازی کردم همه چیز بازی پرفکت بود به غیر از داستان و حذف جول....
شاهکارهایی مثل ردد ۲ یا ویچر ۳ یاانچارد ۴ و خیلی های دیگه الان تو ذهنم نیست ..بودن که تو همه زمینه ها پرفکت بودن و تو ذهنم همیشه ماندگارن
در مورد اسپایدرمن با فیلمش مخصوصا سه گانه اصلی خیلی حال کردم ولی بازیش رو حقیقا حتی اون موقع که روی ps2 امده بود و با اینکه سنم خیلی کمتر از الان بود بازم سراغش نرفتم.... :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AmirPh78

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
بازی پتانسیل عرضه برای ps4 داره
😐
مثل اینکه باید منتظر ناتی داگ باشیم
والا من به نظرم اگه منظورت فکشنه که خیلی امیدوار نباش. من بعید میدونم بازی مولتی پلیر خیلی رو گرافیک مانور بدن و از نظر گرافیکی چیز خیلی خفن و نسل بعدی ای باشه. نهایت نهایتش در حد همون پارت 1 عه. اگه گرافیک نسل بعدی از ناتی داگ میخوای ببینی باید منتظر آی پی جدید باشی که احتمالا دوسال آخر نسل بیاد.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Xbox & PS 4 life

کاربر سایت
May 26, 2023
20
والا من به نظرم اگه منظورت فکشنه که خیلی امیدوار نباش. من بعید میدونم بازی مولتی پلیر خیلی رو گرافیک مانور بدن و از نظر گرافیکی چیز خیلی خفن و نسل بعدی ای باشه. نهایت نهایتش در حد همون پارت 1 عه. اگه گرافیک نسل بعدی از ناتی داگ میخوای ببینی باید منتظر آی پی جدید باشی که احتمالا دوسال آخر نسل بیاد.
امکان نداره اینا فقط ۱ سینگل پلیر برای این نسل بدن
نسل قبل ۳ تا بازی داده ناتی داگ
این نسل تا الان یه دونه ریمیک که تازه نصف زحمت ساختش رو یه استودیو دیگه کشیده بوده
یه مرگشون هست به نظر من وگرنه دیگه حداقل فکشن رو باید نمایش میدادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر