PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

اینسومنیاک یه Concept Artist (دیویسون کاروالیو) با تجربه دنیای سینمایی مارول را به عنوان Art Director برای بازی Spider-Man 2 استخدام کرده!
دیویسون کاروالیو قبل تر به عنوان Concept Artist مستقل در فیلم‌های مارول از جمله Captain America: Civil War، Doctor Strange، Thor: Ragnarok و Captain Marvel کار کرده🔥

پ.ن: البته ایشون در بخش UI روی ساخت Mortal Kombat X، Halo Infinite، Lone Echo و Amazon's Crucible هم کار کرده🔥😎

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
سه روز دیگر شماره قبلی مرد عنکبوتی برای کامپیوتر میاد . من با بازی اونجرز با اینکه خطی (90 درصد مواقع) و سر راست بود حال نکردم . مرد عنکبوتی از لحاظ کشش بهتره ؟؟؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سه روز دیگر شماره قبلی مرد عنکبوتی برای کامپیوتر میاد . من با بازی اونجرز با اینکه خطی (90 درصد مواقع) و سر راست بود حال نکردم . مرد عنکبوتی از لحاظ کشش بهتره ؟؟؟
کیلومترها بهتره.
ممکنه باهاش حال بکنی یا نکنی اما اسپایدرمن به صورت دلخراشی بهتر از اونجرزه.
همه چیش هم بهتره. موسیقی، گرافیک، گیم‌پلی، داستان و ... همه چی بهتره.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
اسپایدرمن اپن ورلده و دقیقا هم مثل سری Batman Arkham هست ولی ورژن اسپایدرمنش یعنی رنگارنگ. من با اینکه اصلا از خود شخصیت اسپایدر من خوشم نمیاد ( زیادی بچه مثبته ) با بازیش حال کردم و حتی پلتش هم کردم.
اونجرز رو بازی نکردم ولی این رو صددرصد پیشنهاد میکنم. مکانیزم تار زدنش و … خیلی حال میده.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,453
بازی که خودش تاپیک داره چرا همونجا نپرسیدی؟؟ :Neutral:

Marvel Spider-Man Remaster | PC

اینجا تاپیک نسخه دوم بازیه که وقتی آپ میشه فکر میکنیم یه خبری در مورد بازی هست

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
اسپایدرمن اپن ورلده و دقیقا هم مثل سری Batman Arkham هست ولی ورژن اسپایدرمنش یعنی رنگارنگ. من با اینکه اصلا از خود شخصیت اسپایدر من خوشم نمیاد ( زیادی بچه مثبته ) با بازیش حال کردم و حتی پلتش هم کردم.
اونجرز رو بازی نکردم ولی این رو صددرصد پیشنهاد میکنم. مکانیزم تار زدنش و … خیلی حال میده.
همون بهتر که سمت اونجرز نرفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر