Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی از نظر ماموریتهای جانبی چطوره . اصلا ماموریت جانبی داره ؟ یا مثل gta ماموریت تصادفی داره که یهو یکی می پره جلوت کمک می خواد و ...و کلا چند ساعت گیم پلی داره ؟
همونطور که یکی از دوستان گفت به نظر میاد ماموریتاش تکراریه ولی خب بستگی به این داره که شما بازی رو بازی کنی خودت بفهمی

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازی همه چیزش عالیه جز مراحلش . هم فرعی و هم اصلی از دم تکراری . به شدت خسته کننده میشه اواخر بازی . تنها چیزی که بازی رو جذاب کرده گیم پلی و داستان بازیه .
به هر حال تجربه کنید حتما

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
منم میخرم بازیو اما نه وقتی که به بهانه کمبود قیمتش ۸۰دلار حساب بشه جای ۶۰دلار تو ایران...
بهانه کمبود هم خوب فروشنده هارو پرو کرده همه دارن و باز میگن کمبود داریم..
راجب خود بازی من حس میکنم ی چیزی تو مایه واچ داگز ۱ هست تو ماموریت های تکراری با چیزهایی که شنیدم..
اما ارزش داره ی بار بازیش کنیم ...
بدترین خبر برا ی بازیباز این هست که تو پاییزی که پر از شاهکاره مثل کالافو بتلو تامب رایدر پلی ۴ رو فیفا ۱۷ پی اس ۱۷ ان بی ای ۱۷ دیزهورند ۲ و غیره شاهد خراب کاری توسط سازندها باشیم که حسابی گند بزنن به احوالات بازیباز که انگار مافیا ۳ قراره احوالاتمونو راجب ی پاییز خوب خراب کنه..
قول میدم بازی متاش ۶ یا ۷ بشه قیمت بازی پس فردا ۲۰۰ میشه یا حتی امکان داره بلای homefrontبیاد سر فروشنده که باد کنه دستش اما من که میگم متاش در کل ۷میشه از ۱۰ و زیر این ی فاجعست برای مافیا و 2k

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
بازی همه چیزش عالیه جز مراحلش . هم فرعی و هم اصلی از دم تکراری . به شدت خسته کننده میشه اواخر بازی . تنها چیزی که بازی رو جذاب کرده گیم پلی و داستان بازیه .
به هر حال تجربه کنید حتما
داداش یعنی مراحلش از mad maxوphantom pain تکراری تر و یکنواخت تره؟

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
من فقط امیدوارم این ویتو یه جوری توی این نسخه سر به نیست بشه:D، واقعا وقتی توی نسخه 2 فهمیدم که کسی که کرکتر محبوب و مورد علاقه من توی نسخه اول رو کشته همین ویتو هست حالم به هم خورد ازش. الانم دوست دارم یه جوری توی این نسخه بالاخره سر به نیست بشه:D.

دقیقا یکی از دلایلی که از نسخه ی دوم خیلی بدم اومد همین حرکت احمقانه بود
واقعا نمی دونم نویسنده های داستان چی پیش خودشون فکر کردن که شخصیت محبوب نسخه ی اول رو به دست کاراکتر اصلی بازی کشتن
احتمالا خواستن نواوری کنن که بدجوری تر زدن.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دقیقا یکی از دلایلی که از نسخه ی دوم خیلی بدم اومد همین حرکت احمقانه بود
واقعا نمی دونم نویسنده های داستان چی پیش خودشون فکر کردن که شخصیت محبوب نسخه ی اول رو به دست کاراکتر اصلی بازی کشتن
احتمالا خواستن نواوری کنن که بدجوری تر زدن.
به نظرم ایده اولیه شون که زندگی قاتل های تامی رو نشون بدند خوب بود ولی تو اجرا افتضاح کار کردند ویتو خیلی شخصیت کم عمق و سطحی و مضخرفی بود حالا بازم اون رفیقش جو شخصیت به مراتب خیلی بهتری بود مشکل اصلی مافیا 2 هم همین شخصیت پردازی ضعیفش بود شخصیت های این شماره رو بگذارید کنار شخصیت های شماره اول که تک تکشون فوق العاده روشون کار شده بود متوجه عمق فاجعه میشید

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم 2k دیگه نباید انقدر زور بزنهدتا مثل راکستار بشه بهتره دیگه مافیا نسازه یا اصن بدش به راکستار اینجوری بهتره که عمرا این کار بکنه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
اقا بازی رو کسی که بازی کرده نظر بده.... نظر بده ببینیم بازیش با آخرین آپدیت فعلیش مشکلی خاصی داره یا نه؟! فری ریت بازی چطوره؟ لودینگ ها....؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,965
نام
نـــــــویـــــــــد
بنظرم 2k دیگه نباید انقدر زور بزنهدتا مثل راکستار بشه بهتره دیگه مافیا نسازه یا اصن بدش به راکستار اینجوری بهتره که عمرا این کار بکنه

جایی گفتن هدف ما رقابت با GTA و رسیدن به اون بازی هستش ؟ :-?

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقا بازی رو کسی که بازی کرده نظر بده.... نظر بده ببینیم بازیش با آخرین آپدیت فعلیش مشکلی خاصی داره یا نه؟! فری ریت بازی چطوره؟ لودینگ ها....؟

لودینگ متوسطه
افت فریم نداره بازی و خیلی روانه
مشکل و باگی هم من ندیدم . اخرین اپدیت رو حتما نصب کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر