Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گرافیک به شدت خوبه. داستان و موسیقی و گیم پلی هم که دیگه باید خوب باشه مافیاسا. فقط برام عجیبه چرا تاپیک بازی 5 صفحه اومده جلو اونم این بازی!

• Like
Reactions: jack daw

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
گرافیک به شدت خوبه. داستان و موسیقی و گیم پلی هم که دیگه باید خوب باشه مافیاسا. فقط برام عجیبه چرا تاپیک بازی 5 صفحه اومده جلو اونم این بازی!
آره واقعاً
خیلی عجیبه، متأسفانه برخی نظرات دوستان رو میخوندم ، قضاوت زود هنگام کردند در مورد این بازی
من مطمئنم این بازی متای خوبی میاره و موقع انتشار همه با اشتیاق به سراغش میرن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: jack daw

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
عجیب با بازی حال نُمودم
اون ویدئو ۲۰دقیقه ای خیلی عالی بود ، مپ بزرگ با کلی ساید میشن ، گان پلی عالی و خشونت مخصوص دنیای مافیایی ،گرافیکش خووبه ، تنوع سلاح ها خووبه ، ماشین ها خووبن ! ماسل کار دوست داشتنی
به نظر خیلی خوب و سرگرم کننده میاد
از نظر داستانی هم اوکی هستش ظاهرا با توجه به تریلرها

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نوید همه حرفای منو زد دیگه موندم چی بگم :D !
آهان شوتینگ بازی حداقل از روی تریلر چیز جالبی بنظر میرسید ، با شخصیت لینکلن هم بشدت تمام حال کردم و ارتباط برقرار کردم :D صداگزاری لینکلن خداس ! موزیکای تریلر هم دیوانه ـم کرد خصوصا موزیک بد مون ، تو دقایق پایانی .
و اینطور که بنظر رسید مولتی اندینگه ؟ یا حد اقل روابطت با شخصیتای داستانی خودی میتونه یه تاثیری رو داستان بذاره ( حذفشون کنه یا مسیر داستانو عوض کنه ) این قضیه پشتیبانی گرفتن وسط مبارزات هم عالی بود فقط خداکنه انقد سخت و درگیر کننده باشه که به کمک دوستان احتیاج بشه :D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
آره واقعاً
خیلی عجیبه، متأسفانه برخی نظرات دوستان رو میخوندم ، قضاوت زود هنگام کردند در مورد این بازی

حالا بهتر از همسایه بقلیست که دو صفحه اومده جلو:D
گیمپلی 20 دقیقه ای رو همین الان دیدم.
موسیقی بازی عالیه.صداگذاری بازی با وسواس انجام شده.
عمو ویتو هم که بود.گان پلی بازی واقعا لذت بخشه مخصوصا اعدام هاش عالی کار شده یه حس مافیایی به ادم دست میده:D
احساس میکنم ست پیسهای خیلی عالی هم داشته باشه.
بین داگز و مافیا مونده بودم برا خرید با دیدن گیم پلی داگز گفتم رفت تو سبد ولی الان که مافیا رو دیدم سبدو خالی کردم:D
خیلی ازمافیا خوشم اومد فکر کردم یه نسخه مثل 2 میشه ولی سازندش درس گرفته از نسخه قبلی.
شخصیتشم خیلی جالبه اصلا هیچی حالیش نیست.ارومو قرار نداره:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آره واقعاً

قضاوت زودهنگام بود ولی تریلر اولش تو دیوار بود واقعا خیلی همه چیزش ضعیف بود حالا چه خود تریلر و باقی ماجرا ... حالا الان احتمالا این 20 دقیقه ای متفاوته

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
دوست عزیز نترس به محظ اینکه خبر وجود مجله های روزهای زندگی و مجله روز زن در بیاد ملت میریزن اینجا واسه لوکیشن مجله ها :)):D

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
با اینکه نمایش اولیه بازی منو کاملا نا امید کرده بود ولی این ۲۰ دقیقه گیم پلی منو مجاب به خرید بازی کرد
مثل اینکه تو این مدت واقعا روی همچی کار کردن

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
اصن اسم مافیا میاد آدم ناخداگاه دلش میخواد دوباره MAFIA II رو بازی کنه ♥ :-s

خدا کنه تاخیر نخوره و سر تاریخی که گفتن بیاد =(( من این جور سبک بازی ها رو خیلی دوست دارم . :x

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
همه بازیا داره پشت سر هم میاد...تقریبا همشونم قشنگ ان ...هی کاش یکی دوتاش توی همین تابستون میومد

مافیا3 عالیه...ماشین سواریشو خیییلی دوس دارم ...فضای شهرش هم بشدت خوبه،گان پلی اش هم مثل نسخه 2 عالی کار شده

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من جز کساییم که به بازی امید نداشتم ولی آرزوم این بود اشتباه بکنم و بازی عالی از آب در بیاد.این نمایشش که منو امیدوار کرد.من همیشه مافیا رو خیلی بیشتر از GTA دوس داشتم.حالا درسته باهم تفاوتهای زیادی دارن ولی ایده و دنیا و داستان مافیا برای من دوس داشتنی تر بوده.
دوس دارم از جیب خودم یه پولی اضافه بدم و این نسخه موفق بشه.

• Like
Reactions: usmarine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Mafia III

وعده یک بازی جهان باز می‌دهد که به تمامی تصمیم های شما عکس‌العمل نشان می‌دهد.

در اکثر بازی‌های جهان باز آزادی زیادی برای ایجاد تغییرات به بازیکن داده نمی‌شود. برای مثال در سری Assassin's Creed می‌توانید به گردش در شهر های تاریخی بپردازید ولی هر چقدر هرج و مرج ایجاد کنید تغییری در محیط بازی دیده نمی‌شود.

حتی سری بزرگ Grand Theft Auto نیز نتوانسته است به این مهم دست بیابد. ساخت یک بازی جهان‌باز که به تمامی عمل ها عکس‌العمل کامل نشان می‌دهد و تغییر ‌پذیر است.

اما به نظر می‌رسد استدیو Hanger 13 به دنبال دست‌یابی به سیستم پویا و انعطاف پذیر برای جهان زیر زمینی تبهکاران شهر New Orleans است.

تصمیمات شخصیت اصلی بر روی روابط او با دیگر شخصیت های کلیدی و تصمیم هایی که درباره آن‌ها اتخاز می‌شود بر روی بازی تاثیر می‌گذارد.

دوستانتان می‌توانند به دشمنانتان تبدیل شوند اگر آن‌ها را کنار بگذارید. برای مثال، رهبری یکی از محله های مهم شهر را به Vito (شخصیت اصلی مافیا ۲) وا گذار کنید، Cassandra و Burke (دو نفر از همکاران لینکلن) ناراحت خواهند شد و اگر به آن‌ها رسیدگی نکنید ضد شما عمل خواهند کرد.

برای مثال در دمو نمایشگاه E3، پس از فتح یک منطقه لینکلن مجبور به انتخاب یک نفر به عنوان جانشین رهبر آن محله بود و هر یک از سه نفر مزایای خاصی ارائه می‌کنند. در دمو مدیریت محله به Vito داده شد و این موضوع Burke را عصبانی کرد تا جایی که به دشمن لینکلن تبدیل شد.

"هدف ما وادار کردن بازیکن به انتخاب میان طمع و وفاداری است." به گفته Haden Blackman، ممکن است تا آخر بازی تنها یکی از هم‌دستان خود را همراه داشته باشید و یا هر ۳ نفر آن‌ها را در گروه خود حفظ کنید.

منبع

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
photo_2016-07-20_22-18-58.jpg

اطلاعاتی درباره ی آرت بوک Mafia III

The Art of Mafia 3

نام کتاب هنری ( آرت بوک ) مخصوصی است که توسط
شرکت " Insight Editions " به تازگی معرفی شده و قرار است به زودی در دسترس علاقه مندان قرار گیرد .

این شرکت نامی آشنا در تولید کتاب های مصور پیرامون حوزه ی سرگرمی داشته و از میان مهم ترین آثار آنها میتوان به " Diablo III: Book of Cain " و کتاب برجسته ی " Game of Thrones " اشاره نمود .

پیش از این اعلام شده بود که نسخه کالکتورز ادیشن بازی "Mafia 3" به همراه یک کتاب هنری ۵۶ صفحه‌ای عرضه می‌شود . با این حال کمپانی اینسایت ادیشنز قصد دارد نسخه‌ متفاوت و بزرگتری از کتاب هنری این بازی با نام "The Art of Mafia III" را در مدتی کوتاهی پس از عرضه بازی ، منتشر کند .

در این کتاب ارزشمند تصاویری خاص از مکان ها و شخصیت های یک بازی جهان باز مشاهده خواهید کرد و این تصاویر به همراه نوشته هایی از کارگردان هنری بازی همراه شده اند .

این آرت بوک به همراه ۱۶۰ صفحه تصاویر خیره کننده هم اکنون در آمازون با قیمت 39.99$ قابل پیش خرید است و در تاریخ 27 مهر به طور کامل در دسترس علاقه مندان قرار میگیرد .

منبع

=================
جدیدترین تریلر بازی به نام " Lincoln Clay "

دانلود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
یه مرحله داره بازی خیلی باحاله باید بری تو یه کشتی گردشگری وسطه یه دریاچه پر از تمساح بعد کشتیه غرق میشه مردم هم میپرن تو آب تمساح ها میخورنشون و..... (مثه این که قابلیت شنا کردن هم داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر