Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
واقعا نسخه 1 مافیا بهترین بازی زندگیم بود !! همه چیزش ناب بود ! تو زمان خودش واقعا رو دست نداشت ! هنوزم دوست داشتم اگه نسخه دوبله فارسی برای Pc گیر میومد میخریدم و بازی میکردم .

گیر اومدن که تو اینترنت زبان اصلی و هم دوبله اش هست، و اتفاقاً نسبت به زمان الآن حجم خیلی کمی داره
نسخه ی 2 هم خیلی خوب بود انتقاد بعضی ها سخت گیرانه ست

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seventy One

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
گیر اومدن که تو اینترنت زبان اصلی و هم دوبله اش هست، و اتفاقاً نسبت به زمان الآن حجم خیلی کمی داره
نسخه ی 2 هم خیلی خوب انتقاد بعضی ها سخت گیرانه ست

Sent from my iPhone using Tapatalk
شوما اگر نسخه اول و بازی کرده باشی هیچوقت این و نمیگی :D ۲ قشنگ بود اما اصلا در حد ۱ نبود

• Like
Reactions: mehran3500

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Hanger 13 همون سازنده ی دو نسخه قبلیه ؟ اگر نیست اون استدیو الان چه کار میکنه ؟
نه سازنده دو عنوان قبلی 2K Czech هستش که به Hanger 13 واسه ساخت Mafia 3 کمک میکنه. کلا فک نکنم خودشون یه بازی جدایی در حال کار داشته باشن چون فک کنم 2011 یا 2012 بود که حدود 40-50 نفر از استدیوشون اخراج شدن!

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
نسخه یک واقعا فوق العاده و خارق العاده بود
دو معمولی رو به خوب بود
ولی به شخصه به سه امیدی ندارم

سخه یک واقعا فوق العاده و خارق العاده بود
دو معمولی رو به بد بود
ولی به شخصه به سه خیلی امیدوارم

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
خب ویدئوی جدید گیم پلی(20 دقیقه) چند ساعت پیش منتشر شد و واقعا برام عجیبه که اصلا کسی براش مهم نیست. حداقل بازخورد خارجی ها که خیلی خوب بوده. من خودم هم بشدت خوشم اومد. گیم پلی خوبه نقشه خیلی بزرگ و گسترده هست. ماموریتهای فرعی خیلی زیادن. تم دهه هفتادی بازی هم از نظر من عالیه. بیشتر توضیح نمیدم که کسانی که نمیخوان تا زمان انتشار هیچ اطلاعاتی از بازی داشته باشن براشون اسپویل نشه فقط این رو بگم که اگه بخوام از روی این تریلر 20 دقیقه ای قضاوت کنم از نظر من بازی عالیه.
ضمنا برای من سوال بود که ایا بازی واقعا open world ـه که با این تریلر مشخص شد بله.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
خب ویدئوی جدید گیم پلی(20 دقیقه) چند ساعت پیش منتشر شد و واقعا برام عجیبه که اصلا کسی براش مهم نیست. حداقل بازخورد خارجی ها که خیلی خوب بوده. من خودم هم بشدت خوشم اومد. گیم پلی خوبه نقشه خیلی بزرگ و گسترده هست. ماموریتهای فرعی خیلی زیادن. تم دهه هفتادی بازی هم از نظر من عالیه. بیشتر توضیح نمیدم که کسانی که نمیخوان تا زمان انتشار هیچ اطلاعاتی از بازی داشته باشن براشون اسپویل نشه فقط این رو بگم که اگه بخوام از روی این تریلر 20 دقیقه ای قضاوت کنم از نظر من بازی عالیه.
ضمنا برای من سوال بود که ایا بازی واقعا open world ـه که با این تریلر مشخص شد بله.
تریلر رو گذاشتم امشب با کیفیت خوب دانلود کنم بعدش منم میاد یه نقد کوتاه میزارم

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
تو همون گیم پلی 12 دقیقه مشخص شده بود که بازی Open World :D بازی از هر نظر عالیه اون جو سنگین نیو اورلینز تا خود گیم پلی و قطعا بازی برای من مهمه شاید بگم وقتی اون اهنگ انیمال تو اخر تریلر اولی که ازش دیدم گفتم بالاخره باید وارد نسل 8 بشم که این بازی داره با قویترین احساساتم بازی میکنه. البته بسیاری دیدم که بازی رو فیل دونستن یا دوست نداشتن یا با God Father مقایسش کردن. خیلی میتونم درباره بازی صحبت کنم که همشون از نظر احساسیه ولی خب.... و همچنین امیدوارم Carlos Marcello هم حضور داشته باشه که سر دسته بزرگترین syndicate مافیا امریکا بود.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
تو همون گیم پلی 12 دقیقه مشخص شده بود که بازی Open World :D بازی از هر نظر عالیه اون جو سنگین نیو اورلینز تا خود گیم پلی و قطعا بازی برای من مهمه شاید بگم وقتی اون اهنگ انیمال تو اخر تریلر اولی که ازش دیدم گفتم بالاخره باید وارد نسل 8 بشم که این بازی داره با قویترین احساساتم بازی میکنه. البته بسیاری دیدم که بازی رو فیل دونستن یا دوست نداشتن یا با God Father مقایسش کردن. خیلی میتونم درباره بازی صحبت کنم که همشون از نظر احساسیه ولی خب.... و همچنین امیدوارم Carlos Marcello هم حضور داشته باشه که سر دسته بزرگترین syndicate مافیا امریکا بود.
من ویدئوی 12 دقیقه ای رو ندیدم. قبلا هم چند جا رو چک کردم هرکس چیزی میگفت. یکی میگفت open world هست یکی میگفت نیست یکی میگفت نوع خاصیه. تو این ویدئوی اخیر برام قطعی شد که OW هستش.

• Like
Reactions: jack daw

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
این چه تریلر رسمی بود که نشون دادن همش اسپویل بود
مثلا نحو مرگ یکی از شخصیتا توش بود
بله دقیقا اسپویل بود ولی حدس میزنم این مربوط به اوائل بازی باشه و قضیه عمق زیادی داشته باشه یعنی مثلا این چیزی که نشونمون داد مامورت یک یا دوی داستان اصلیه و 20-30 ماموریت دیگه پشت این هست که براحتی این رو اسپویل کردن. البته فقط حدسه ولی با اون نقشه با عظمتی که نشون دادن فکر نمیکنم این چیزی که نشون دادن اسپویل بزرگی محسوب بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر