Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
دوست خوبم با مسخره کردن من نمی تونی حرفت رو ثابت کنی
اواخر دهه شصت این خبرا نبوده. دقیق تر بخوام بگم دوره پدر خوانده بازی تمام شده بوده
فیلم های زیادی هم ساختن درباره متلاشی کردن خانوادهای مافیایی

Sent from Microsoft Lumia

من شما رو مسخره نکردما شما اومدی داری انگ نژادپرستی میزنی الکی :D
متلاشی شدن خانواده های مافیایی هم باز هیچ ربطی به سیاه پوستا نداشته شما اینا رو از کجا میگی من نمیدونم! متلاشی شدن خانواده های مافیایی به این صورت بوده که میومدن یسری جاسوس که اونام همگی ایتالیایی یا ایرلندی تبار بودن رو میفرستادن تو خانواده های مافیایی تا نفوذ پیدا کنن و سر از کارای مافیا درارن این چه ربطی به سیاه پوستا داره رو من نمیدونم؟

بعد میشه بگید تو کدوم فیلم یا مستند تاریخی سیاه پوستا راه افتادن خانواده های مافیایی رو ریشه کن کردن؟؟؟ حالا باز این قضیه هم بماند که تو همون اواخر دهه ی شصت سیاه پوستا رو تو خیلی از محله ها اصلا راه نمیدادن چه برسه به اینکه طرف بخواد بیاد مافیا راه بندازه.

این اطلاعات شما از کجا میاد معلوم نیست.

هنوز داستان بازی معلوم نیست اساتید میان میگن برا اینکه نژاد پرستی نباشه سیاه پوست اووردن....:D
تا جایی که ما خوندیم رفیقمون کاری نداره که تومافیا گنده بشه هدفش انتقام از یه خانواده هستش....نمیدونم شاید برعکس باشه:D

خب این چیزه بدی نیست بخدا:D
شما هیکلشو ببین خدایی دلت میاد نباشه؟؟:D
صداگذاریش واقعا عالیه...یه ابهت خاصی داره

داداش شما دست فرمونت خیلی خوبه ها سریع انداختی جاده خاکی :D تا الان که میگفتی اصلا داستان بازی معلوم نیست حالا میگی اصلا چه اشکالی داره؟ چون یارو هیکلش خفنه پس مشکلی نیست! بازی راجع به مافیاست راجع به پو/ن نیست که هیکلش خفنه پس باشه :D بحث اینه سیاه پوستا سر سوزنی به مافیا ربط نداشتن و ندارن

• Like
Reactions: Sarukhan

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
حالا اشکال نداره مگه این داستاناییکه گیم و فیلم از دهه های مختلف به خورد ما میدن همش واقعیت داشته؟؟
الان کریتوس هیچ ربطی به افسانه اسکاندیناوی نداره واقعا هیچ ربطی نداره ولی اووردنش خیلیم استقبال کردن...
حالا یه سیاه اومده تو مافیا پدرشو دراووردید.

• Like
Reactions: Masta_killa

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
من شما رو مسخره نکردما شما اومدی داری انگ نژادپرستی میزنی الکی :D
متلاشی شدن خانواده های مافیایی هم باز هیچ ربطی به سیاه پوستا نداشته شما اینا رو از کجا میگی من نمیدونم! متلاشی شدن خانواده های مافیایی به این صورت بوده که میومدن یسری جاسوس که اونام همگی ایتالیایی یا ایرلندی تبار بودن رو میفرستادن تو خانواده های مافیایی تا نفوذ پیدا کنن و سر از کارای مافیا درارن این چه ربطی به سیاه پوستا داره رو من نمیدونم؟

بعد میشه بگید تو کدوم فیلم یا مستند تاریخی سیاه پوستا راه افتادن خانواده های مافیایی رو ریشه کن کردن؟؟؟ حالا باز این قضیه هم بماند که تو همون اواخر دهه ی شصت سیاه پوستا رو تو خیلی از محله ها اصلا راه نمیدادن چه برسه به اینکه طرف بخواد بیاد مافیا راه بندازه.

داداش شما دست فرمونت خیلی خوبه ها سریع انداختی جاده خاکی :D تا الان که میگفتی اصلا داستان بازی معلوم نیست حالا میگی اصلا چه اشکالی داره؟ چون یارو هیکلش خفنه پس مشکلی نیست! بازی راجع به مافیاست راجع به پو/ن نیست که هیکلش خفنه پس باشه :D بحث اینه سیاه پوستا سر سوزنی به مافیا ربط نداشتن و ندارن
من انگ نژادپرستی به کسی نزدم احتمالا جمله اخر کامنت من اشتباه متوجه شدید من معذرت میخوام و کامنتم اصلاح میکنم
من نگفتم سیاه پوستا مافیا رو متلاشی کردن بازم اشتباه متوجه شدید و اصلا کاری به داستان تخیلی این بازی ندارم
مافیای ایتالیایی توو نیویورک قدرت داشتن نه توو کل امریکا
مستند هم boardwalk empire نمونه خوبی هست
که داستانش درباره ایناک تامسون رییس مافیای اتلانتیک سیتی بوده هست و ایرلندی هم بوده و توی داستان نشون میده که به کمک یه سیاه پوست که رییس محله سیاه پوستا بوده به قدرت میرسه
بهتره دیگه به این بحث ادامه ندیم چون از حوصله من خارجه

Sent from Microsoft Lumia

• Like
Reactions: prometheus

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
حالا اشکال نداره مگه این داستاناییکه گیم و فیلم از دهه های مختلف به خورد ما میدن همش واقعیت داشته؟؟
الان کریتوس هیچ ربطی به افسانه اسکاندیناوی نداره واقعا هیچ ربطی نداره ولی اووردنش خیلیم استقبال کردن...
حالا یه سیاه اومده تو مافیا پدرشو دراووردید.
مثالت کاملا از بیخ اشتباهه
اسکاندیناوی وجود خارجی نداره یک داستانه پس میشه تغییرش داد...
اما مافیا تاریخه چیزی که وجود داشته بنظرت میشه چیزی که قبلا وجود داشته رو تغییر داد؟

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
مثالت کاملا از بیخ اشتباهه
اسکاندیناوی وجود خارجی نداره یک داستانه پس میشه تغییرش داد...
اما مافیا تاریخه چیزی که وجود داشته بنظرت میشه چیزی که قبلا وجود داشته رو تغییر داد؟
حرفت متین ولی ما فیلمی مثل بیشرفهای تارانتینورو داریم که کلا داستان جنگ جهانی دوم رو تغییر دادن خیلیم عالی درومد.

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
حرفت متین ولی ما فیلمی مثل بیشرفهای تارانتینورو داریم که کلا داستان جنگ جهانی دوم رو تغییر دادن خیلیم عالی درومد.

اتفاقا اون فیلم تارانتینو یکی از مسخره ترین کارهاشه که هدفش فقط عقده گشایی تاریخی نسبت به هیتلر بود.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اتفاقا اون فیلم تارانتینو یکی از مسخره ترین کارهاشه که هدفش فقط عقده گشایی تاریخی نسبت به هیتلر بود.
این نظر شماست ولی خیلیا خوششون اومده بود....مخصوصا کساییکه هیتلرو دوست ندارن به بعضیها هم حق بده سره چه مسائلی ازین فیلم خوششون میاد...ولی کلا اسمون به زمین نمیاد که یه سیاه پوست تو گروه مافیابی باشه...من افسانه اسکاندیناوی رو مثال زدم کت دوستمون گفت افسانست...شاید براشما مهم نباشه ولی یه سرزمین سر این افسانه ها قسم میخورن حالا که کریتوس اومده خیلیا مخالف این قضیه هستن ولی میبینیم که خیلی خوب درومده..
تا اینجا شخصیت بازی بنظر من خیلی خوب خودشو نشون داده.مطمئنم خیلیا عاشقش میشن...

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
من دوست داشتم داستان بازی چیزی شبیه به مافیا 1 بود (حتی اگه کلیشه ای هم میشد!) چون مافیا 1 از همه بیشتر به واقعیت تاریخی شباهت داشت در مورد سیاه پوست بودن هم در حالت عادی من با دوستان مخالف این سبک موافق هستم و فقط یک فکر خلاقانه و ایده های ناب میتونه چیز شاهکاری به وجود بیاره، فراموش نکنید که یک ویژگی مهم و برتر مافیا نزدیک بودن به دنیا و محیط واقعی بوده و هست و این مورد به داستان هم مربوط میشه پس وجود چیزهای تخیلی و تحریف تاریخ نمی تونه جایگاه مناسبی در مافیا داشته باشه
اما همون طور که گفتم اگه بتونن شاهکار بسازن شاید همین شخصیت سیاه پوست هم مؤفقیت بالایی داشته باشه مثل cj که اولین کاراکتر اصلی سیاه پوست در سری GTA بود اما میشه گفت محبوب ترین شخصیت GTA هست
[اسپم: البته به نظر شخصی من نیکو بلیک برترین و محبوب ترین کاراکتر GTA است]

Sent from my iPhone using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلر هایست خیلی خووب بود
کسی از دوستان میدونه موزیک تریلر چی بود دان کنیم ؟ یا اگه لینک دان دارید بدید بی زحمت :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592

شاید باورت نشه ولی انواع و اقسام مافیا داریم از مافیای ایتالیای تا امریکای و ........
و همین طور شهری که توش وقایع بازی رخ میده شهریه که از نظر جمعیت سیاه پوست و رنگین پوست درصد بالای رو داره
همچین گروه مافیای هم بوده Dixie Mafia
فقط خوده من نه این که مشکلی داشته باشم با کارکتر اصلی ولی ترجیح میدادم کارکتر سفید پوست باشه

• Like
Reactions: usmarine

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گیم پلی 12 دقیقه ای دیدم بازم به نظرم فیزیک ضربه زدن به ماشین ها شدید تخیلیه میزنه ماشین مقابل منفجر میشه ماشین خودش انحرافم پیدا نمیکنه کاورگیریشم مثل نسخه قبل و خوبه و Take Down هاش جالبه ولی گان پلی اش با تفنگ مشخص نیست چجوریه
شهرم زمانی که سوار ماشین میشد و حرکت میکرد خیلی خلوت بود
سرعت بازی شدیدا بالاست
زیاد خوشبین نیستم بتونه متای خوبی بیاره سازندشم چنگی به دل نمیزنه ولی احتمالا متای بالای 75 بگیره خوبه براش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نمی دونم فقط منم که این حس رو دارم یا بقیه هم اینجوری هستند به نظرم بی هویتی از سر و روی بازی می باره نسخه اول با فاصله چند ماه از GTA III عرضه شد و با وجود اینکه فقط چند ماه بعد از یکی از انقلابی ترین بازی های تاریخ عرضه شد کاملا هویت و اصالت خودش رو داشت و از هیچ نظری شباهتی به جی تی ای نداشت سعی شده بود تا اونجایی که ممکنه بازی حس واقعی به گیمر بده این تو تمام نکات بازی رعایت شده بود از داستان گرفته تا گیمپلی و گان پلی و هندلینگ ماشین ها و ...
به نظرم مافیا 3 واقعا هویت مافیا رو نداره همونطور که مافیا 2 این هویت رو نداشت

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر