Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من با فاجعه اي كه بهش نام Mafia چسبونده شده كاري ندارم ولي واقعا واسم جالبه و همچنين جاي تعجب داره كه يه عده حتي يه ذره چشاشونو وا نمي كنن و هرچي نفر قبلي گفته رو تكرار مي كنن بدون اين كه ذره اي دقت كنن! مثل همين قضيه ي باگ آينه!!!
يعني واقعا متوجه نشديد كه اون چيزي كه شما بهش ميگيد باگ (!) در واقع يه Highlight از يك Event خاص مثل همون انفجار ماشينه يا فقط ميخوايد كوركورانه يك چيزو بكوبيد؟ بهتر نبود چند ثانيه ادامشو مي ديد كه آينه به حالت نرمال برمي گرده؟ واقعا فكر ميكنيد عقل سازنده اي كه مياد ذره ذره صحنه هاي بازي و دنياي به اين بزرگي رو طراحي ميكنه، به يك Mirroring ساده نمي كشه و شما انقدر ريزبين هستيد كه تونستيد همچين اكتشافي رو به عمل بياريد؟
واقعا جالبه! ;)
من GIF گذاشتم
خودم هم قبل شما میدونستم موقع CRUSH آیینه بزرگ میشه
اما میبخشی نمیشد عینه BURNOUT یا WD دوربین زاویش عوض شه و برخورد ماشین نشون بده
تا این که به قول شما همین هابلایت تصادف که آیینه بزرگ میشه که ایده جالبی هم هست استفاده کنند
مثله این آینه رو یه بار ببینید نه جزییات توش هست نه فریمش در حد فریم بازی بعد میخواد واسه ما هایلایت تصادف جلو رومونو نشون بده که آیینه اینقدر بزرگ میشه که تصادف و نمیبینی باید بشینی از تو آینه با فریم و جزئیات کمتری ببینی حالا اگه مثلآ وقتی ماشین بعد تصادف افتاد پشت سرت آیینه بزرگ شه عیبی نداره ولی وقتی خودمون داریم با فریم بالا و با جزئیات میبینیم چرا یه چیز به این گندگی باید تصویر رو بگیره گفتم من جای سانده بودم موقع تصادف یه نیمچه زوم رو ماشینی که تصادف کرده یا منفجر شده خیلی بهتر از یه آیینه با حداقل جزئئیاته
امیدوارم قابلیت حذف آیینه رو تو ستینگش بزارن
متاسافانه تاکید بر یه قابلیت مسخره

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
من GIF گذاشتم
خودم هم قبل شما میدونستم موقع CRUSH آیینه بزرگ میشه
اما میبخشی نمیشد عینه BURNOUT یا WD دوربین زاویش عوض شه و برخورد ماشین نشون بده
تا این که به قول شما همین هابلایت تصادف که آیینه بزرگ میشه که ایده جالبی هم هست استفاده کنند
مثله این آینه رو یه بار ببینید نه جزییات توش هست نه فریمش در حد فریم بازی بعد میخواد واسه ما هایلایت تصادف جلو رومونو نشون بده که آیینه اینقدر بزرگ میشه که تصادف و نمیبینی باید بشینی از تو آینه با فریم و جزئیات کمتری ببینی حالا اگه مثلآ وقتی ماشین بعد تصادف افتاد پشت سرت آیینه بزرگ شه عیبی نداره ولی وقتی خودمون داریم با فریم بالا و با جزئیات میبینیم چرا یه چیز به این گندگی باید تصویر رو بگیره گفتم من جای سانده بودم موقع تصادف یه نیمچه زوم رو ماشینی که تصادف کرده یا منفجر شده خیلی بهتر از یه آیینه با حداقل جزئئیاته
امیدوارم قابلیت حذف آیینه رو تو ستینگش بزارن
متاسافانه تاکید بر یه قابلیت مسخره
دوست عزيز بازي هنوز مرحله پري آلفا هست... تا بخواد عرضه بشه كلي تغييرات ميكنه، به خصوص كه استوديو تازه تاسيس هست و فعلا داره ايده هاشو آزمايش ميكنه... اين قابليت هم اگر بخواد تو نسخه نهايي باشه خيلي بهينه شده تر هست و احتمال اختياري بودنش هم وجود داره... من خودم هم به عنوان يه فن مافيا تا به الان به هيچ وجه راضي نبودم از نمايش گيمپلي، اما ترجيح ميدم تا نمايش هاي بعدي صبر كنم

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
نمیدونم چرا کارکتر سیاه پوستا اصلا به آدم هیچ حسی به آدم منتقل نمیکنن
CJ تو GTA :SA
فرانکلین تو GTA V
آدواله تو Freedom Cry
و حالا هم این کارکتره تو Mafia III . نمیدونم فقط من اینجوریم یا بقیه هم با من هم نظرند
-----------------------------------------
اگر همون ویتوی سالخورده رو پروتاگونیست بازی میکردن خیلی خیلی بهتر میشد
اما احتمال میدم DLC بدن که ویتو توش قابل بازی باشه
نه همه این شکلی هستند ، اگر حس طبیعی و غریزه اشان توسط قدرت رسانه تخریب نشده باشد .
در رابطه با سیاه پوست در GTA Sa به خوبی حس اون گروه های بلک رو در آورده بودند درست مانند سریال The wire ، اگر این ها هم دست از سر نام مافیا بردارند و یکی بازی با نام دیگر بسازند موفقیت بیشتر کسب می کنند ولی نام مافیا به دلیل قدمتی که داره برایشان جنبه تبلیغاتی و سودآوری دارد . وقتی میگیم مافیا همه یاد فرهنگی می افتدند که با مهاجرت از ایتالیا آن را با خودشان به آمریکا منتقل کردند و اصولی مانند Omertà را هم از سال ها دور به مافیا وارد کردند ، این یعنی پیوند ، یعنی قدرت و آن چیزی که ما در مافیای ایتالیایی می بینم . دیگه این قضیه سیاه پوست ، انتقام و داستان هندی رو بهتر بود در یک Ip جدید وارد می کردند نه نام مافیا .

Racist

? Playing the race card already

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
واقعا مزخرف بود!
یه بازی اکشن Open World که فقط اسم مافیا رو گذاشتن روش. بیشتر ترکیب Driver و Strangleholdئه تا مافیا. حتی در مقایسه با Mafia II هم حرفی برای گفتن نداره. همون نسخه اول رو Remaster میکردن چند برابر بهتر از این در میومد
فقط میشه تاسف خورد

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Racist

والا من یادم جایی گفته باشه "زن" تو اون دوران عضو همچین گروهایی باشه ! یا مافیا ایتالیا همچین چیزایی داشته باشه ! مافیا هم یعنی ایتالیا ! اینا اگه جای دیگه ای رو میخواستن نشون بدن باید اسم رو هم از اونجا بر میداشتن !

به خاطر یه سری فمنیست مریض و نشون دادن برابر نژادی لازم نیست بیان همچین شر و ورهایی ردیف کنن !

اینجا اصلا بحث Racist و اینا نیست

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Take-Two اعلام کرده که Mafia III حداقل تا آپریل 2016 عرضه نمیشه اما تاریخ عرضه بازی قطعا بین 1 آپریل 2016 تا 31 دسامبر 2016 خواهد بود.
Mafia 3 isn't due to release until at least April 2016, Take-Two has confirmed.
The game had previously been given a 2016 window, but it was revealed last night that it isn't scheduled to launch until Take-Two's next financial year, meaning it could release anywhere between April 1-December 31, 2016.

آخرین ویرایش:

The A.B

کاربر سایت
May 6, 2012
28
مافیا رو هم خراب کردند. شد مثل رزیدنت اویل که سبکش رو بطور کل عوض کردن.درسته باید نسخه جدید هر سری از بازی تغییراتی داشته باشه ولی نه به این شگل.دارن تک تک بازیها رو نابود میکنن.به قول دوستمون
مافیا یعنی ایتالیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر