Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
بعد از 13 سال دیگه شاهکار قرنم باشه نمیشه گرافیک و گیم پلی و انیمیشناشو تحمل کرد :D
الکی خودتونو از سری مافیا بیزار نکنید :D

من همین چندماه پیش دانلودش کردم و بازی کردم.
قبلش انگار یه چیزیم کم بود:d

بازی کنید آقا بازی کنید.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من همین چندماه پیش دانلودش کردم و بازی کردم.
قبلش انگار یه چیزیم کم بود:d

بازی کنید آقا بازی کنید.

همین چند ماه پیش بود شایعات مافیا 3 شروع شده بود فکر کنم خودم لینک دانلودش رو گذاشتم
آقا نظرت در موردش چی بود البته از گرافیکش صرف نظر کن :d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
همونقدر که The Godfather تو پرده سینما حق این ژانرو ادا کرد، سری مافیا هم تو صنعت بازی اینکارو کرد. واقعا دو نسخه اول عالی بودن. ایکاش بازی رو به جای اینکه Hangar 13 بسازه میدادن به 2K Czech . این جوری پیش بره احتمال اینکه این استودیو که مقرشم تو کالیفرنیاست بازی رو تو West Coast نماایش بده زیاده. امیدوارم از مافیای کلاسیک ایتالیایی دور نشن و برن تو سبک و سیاق Scarface !
یه نکته ای هم که هست متاسفانه Daniel Vávra که نویسنده-کارگردان دو نسخه اول بود دیگه تو این پروژه نیست. امیدوارم یه چیزی با پدر مادر از آب در بیاد.

eoGzL4m.gif

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
نسخه ی یک در زمان خودش فراتر از شاهکار بود.یعنی اون موقع من فقط با ماشین تو شهر میچرخیدم سیر نمیشدم
تنوع مراحل هم عالی بود.عظمت بازی هم باورنکردنی بود.امیدوارم ادامه ی این بازی به هر اسمی و با هر شخصیت و داستانی که هست به عظمت نسخه 1 باشه نه فقط از نظر بزرگی شهر بلکه از همه نظر

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
همین چند ماه پیش بود شایعات مافیا 3 شروع شده بود فکر کنم خودم لینک دانلودش رو گذاشتم
آقا نظرت در موردش چی بود البته از گرافیکش صرف نظر کن :d

آره خودت بودی فک کنم. ولی اونموقع آواتارت عکس فوتبالیستی چیزی بودb-)
بینظیر بود. آدم رو میبرد توو حال و هوای دیگه، راحت میشد آدم خودشو بزاره جای کاراکتر اصلی. از اول تا آخر مثل فیلمه. از راننده تاکسی شروع میشه و به چی ختم میشه. وقتی بازیش مکردم خر کیف شده بودم. گرافیکش اذیت نمیکنه وقتی بری توو حس بازی و با این باور بازی کنی که این بازی رو زمان عهدعتیق ساختن. همون اول بازی وقتی اون خانمه رو سوار کردم و یه آدم توو خیابون رو با ماشین زیرگرفتم و دیدم زنه بام دعوا کرد که چرا مردمو زیرمیگیری و مرحله رو "سوختم"، حساب کار اومد دستمo:-)
هندلینگ ماشینش هم با Grid برابری میکنه:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آره خودت بودی فک کنم. ولی اونموقع آواتارت عکس فوتبالیستی چیزی بودb-)
بینظیر بود. آدم رو میبرد توو حال و هوای دیگه، راحت میشد آدم خودشو بزاره جای کاراکتر اصلی. از اول تا آخر مثل فیلمه. از راننده تاکسی شروع میشه و به چی ختم میشه. وقتی بازیش مکردم خر کیف شده بودم. گرافیکش اذیت نمیکنه وقتی بری توو حس بازی و با این باور بازی کنی که این بازی رو زمان عهدعتیق ساختن. همون اول بازی وقتی اون خانمه رو سوار کردم و یه آدم توو خیابون رو با ماشین زیرگرفتم و دیدم زنه بام دعوا کرد که چرا مردمو زیرمیگیری و مرحله رو "سوختم"، حساب کار اومد دستمo:-)
هندلینگ ماشینش هم با Grid برابری میکنه:d
اینم مهر تاییدی بر اینکه هنوزم میشه بعد از این همه سال از این بازی لذت برد:d کسانی که مافیا رو بازی نکردند دریغ نکنند حتما دانلودش کنند و بازی کنند
نمی دونم دقیقا چند تا ماشین تو بازی بود ولی هیچ کدومشون شبیه هم نبودند هر کدومشون یه حس خاصی داشتند که وقتی سوارشون می شدی احساسش می کردی این نکته ایه که تو هیچ بازی تجربه اش نکردید یعنی از همون اول و اون تاکسی و اون قارقارک 10 اسب بخاری بگیر تا ماشین های آخر بازی هر کدوم از این ماشین ها یه حس تازه بهت می دادند واقعا معرکه بود

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
فکر کنم من تنها کسی تو ایرانم که مافیا 1 رو بازی نکرده!:D

سلام و درود بر تو برادر:biggrin1: من نیز بازی نکردم:biggrin1:

درود برشما.:dمنم بازی نکردم.
لینکی چزی اگه دارید بفرستید:d

برید دیگه نمینمتون 4 :D ( سهم هر کدومتون یکی ) :D
برعکس من فعلا شماره 2 را هنوز تموم نکردم بخوای مقایسه کنی مثل اینکه True Detective فصل اول و بخوای با فصل 2 مقایسه کنی :D

خبر خوبی بود اما امیدوارم بیشتر شبیه به مافیای شماره 1 باشد !

Lord M

کاربر سایت
Jun 8, 2015
8
بنظرم نسخه 2 اینقدری هم بد نبود که بعضی از دوستان دارن میگن =((
100 البته نسبت به نسخه 1 افت شدیدی داشت که در اون هیچ شکی نیست که حتی کاهش 11 نمره ای متا هم اینو نشون میده ولی در نوع خودش خوب بود :)
اصلا کلا سری مافیا بنظرم همیشه جذابیت های خاص خودش رو داره چون سبک و سیاق بازی جوری هست که هر نوع سلیقه ای ازش راضی میشه :bighug:
چون اتمسفر کلی این بازی ، ماشینها ، سلاح ها ، پوشش ها و ... اینقدر بکر و دست نخورده هست که سازنده ها قدرت مانور زیادی دارن رو بازی ولی متاسفانه در نسخه 2 با توجه به زمان زیادی هم که برای ساختش وقت داشتن از این ویژگی استفاده نشد :|
من خودم به شخصه وقتی دیدم رقیب تقریبا سنتی این بازی یعنی پدرخوانده بعد از اون افتضاحی که تو نسخه 2 به بار آورد گفت که به اهدافشون رسیدن و دیگه قصد ادامه ip رو ندارن به شخصه خیلی به نسخه 2 مافیا امید داشتم که عالی تر کار کنه اما خب سازنده ها خیلی کوتاهی کردن ! :|

به نظرم تنها ویژگی ای که از نسخه 1 به 2 اومد ویژگی زیر بود ! :))

url.jpg

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
کسی و داریم ، مافیا یک و اون زمان بازی کرده باشه و باهاش خاطره نداشته باشه ؟
ایول ، مثل مافیا یک که عمرن ولی امیدوارم بازیه خوش ساختی بشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بنده نیز Mafia 1 رو بازی نکردم :D بخاطر همین کوچکترین حسی به سری ندارم :D

همیشه هم امیدوار بودم راکستار بیاد و این دهه های گنگستری رو پوشش بده و هنوزم منتظرم :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک

همیشه هم امیدوار بودم راکستار بیاد و این دهه های گنگستری رو پوشش بده و هنوزم منتظرم :D
از دور نظارت داره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

میتونی بری خودتو راحت کنی :D کسی که مافیا با دوبله دارینوس رو بازی نکرده، یه تکه از زندگی گیمریش گم شده اصلا :D همیشه در جهل و گمراهی خواهی ماند :D

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بنظرم نسخه 2 اینقدری هم بد نبود که بعضی از دوستان دارن میگن =((
100 البته نسبت به نسخه 1 افت شدیدی داشت که در اون هیچ شکی نیست که حتی کاهش 11 نمره ای متا هم اینو نشون میده ولی در نوع خودش خوب بود :)
اصلا کلا سری مافیا بنظرم همیشه جذابیت های خاص خودش رو داره چون سبک و سیاق بازی جوری هست که هر نوع سلیقه ای ازش راضی میشه :bighug:
چون اتمسفر کلی این بازی ، ماشینها ، سلاح ها ، پوشش ها و ... اینقدر بکر و دست نخورده هست که سازنده ها قدرت مانور زیادی دارن رو بازی ولی متاسفانه در نسخه 2 با توجه به زمان زیادی هم که برای ساختش وقت داشتن از این ویژگی استفاده نشد :|
من خودم به شخصه وقتی دیدم رقیب تقریبا سنتی این بازی یعنی پدرخوانده بعد از اون افتضاحی که تو نسخه 2 به بار آورد گفت که به اهدافشون رسیدن و دیگه قصد ادامه ip رو ندارن به شخصه خیلی به نسخه 2 مافیا امید داشتم که عالی تر کار کنه اما خب سازنده ها خیلی کوتاهی کردن ! :|

به نظرم تنها ویژگی ای که از نسخه 1 به 2 اومد ویژگی زیر بود ! :))

url.jpg

از یه عنوان بزرگ انتظار بزرگ هم هست... نسخه اول این بازی معرکه بود...اگه همین الان هم نسخه اول رو بازی کنید ازش لذت می برید اما نسخه دوم در تمام موارد به جز گرافیک ضعیف بود... شخصیت پردازی بد و غیر قابل ارتباط بازی... داستان ضعیف و خطی و نامتعادل ... حتی اهنگ و صدا گذاری بازی هم به نسخه اول نمی رسید... در کل نسخه دوم یک شکست به حساب می اومد و جز بازی های ضعیف بود...

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
یادمه روزی که اومده بود من دوم راهنمایی بودم
سی پی پنتیوم 4-گرافیک 64-رم 256 = با این سیستم من نصب کردم(نسخه اصلی) ولی لگ میزد و نمیتونستم درست بازی کنم برای همین بازی به پدر گفتم ارتقا بده و سیستم به گرافیک جیفورس 5200 با 128 حافظه و رم 512 اونوقت تونستم به راحتی بازی کنم و لذت ببرم
اونروز بازی 3 تا سی دی بود که برای بازی سی دی اولش باید حتما تو سی دی رام باید باشه تا اجرا بشه و بعدش اونروزا بازی با 3تا سی دی اصلا گیر نمیاوردی
گرافیک داشت لا مصب ،یادمه تو اون مرحله مسابقه خیلی اونجام پاره تا تموم کنم،باورتون چه بشه و چه نشه 6 ماه طول کشید تا تمومش کنم لامصب 110 مرحله داشت تازه به جز قسمت free ride مثل بازی الان نبود که کلا 10 ساعت گیم پلی داشته باشند
مرحله آخر واقعا خیلی غمنگیز بود....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر