Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
تا اونجایی که من یادمه اولین باری که سالیاری رو تو بازی دیدم بالای 50 60 سال سن و در اخر بازی هم که اون دو تا میان ما رو می کشن سن و سال ما از اون موقع سالیاری ( اول بازی ) هم بیشتر به نظر میرسه
از رو قیافه ی یه شخصیت (اونم تو یه بازی) که نمی شه به همین راحتی سنش رو حدس زد!
بعد هم اگر سالیری 1882 به دنیا اومده باشه ، اولین بار که ما می بینیمش (سال 1930 ) حدود 48 سال داره ، که به عددی که شما گفتی هم نزدیکه و تا سال 1938 که بازی تموم می شه 56 سالش می شه.

راستی تاریخ تولد سالیاری رو کجای بازی نوشته بود ؟
این جور اطلاعاتو باید بگردی تا پیدا کنی چون معمولا تو بازی نمی گن ، یا تو اینترنت می ذارن یا بیشتر وقت ها توی Manual بازی می نویسن. منم این رو از اینترنت پیدا کردم. اما این تاریخ از نظر عقلی و منطقی با بازی جور در میاد بنابراین درسته.
خدا کنه این مافیا دیگه مسابقه ماشین نداشته باشه :cheesygri فکر کنم اعصابه خیلی ها سر اون مسابقه خورد شد از جمله من ( البته وجود این جور مراحلیه که بازی رو موندگار تو ذهن ها می کنه )
به نظر من اگر می خوان مسابقه بذارن مهم نیست فقط Difficulty ش رو تنظیم کنن. سر مافیا همه ی گیمرها به اون مسابقه ی وحشتناک اعتراض کردند و به همین دلیل توی Patch های بعدی بازی مخصوصا Patch v1.2 اون مسابقه خیلی آسونتر شد. بنابراین مطمئن باش این اشتباه رو تکرار نمی کنن.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
شما هم گیر دادین به اون مسابقه ها !
کافی بود به محض شروع مسابقه دنده عقب بگیرین ، از خط پایان / شروع رد بشین و دوباره به سمت جلو از خط رد بشین . تمام ! :D

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام به همه دوستان.

اگه همه دوستان شماره ی 1 این بازی را کرده باشند به دون شک منتظره نسخه ی دوم این بازی هستند.

جای شکی نیست که شماره 2وم این بازی جایزه نگیره

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
کافی بود به محض شروع مسابقه دنده عقب بگیرین ، از خط پایان / شروع رد بشین و دوباره به سمت جلو از خط رد بشین . تمام ! :biggrin1:

مسئله سر فقط رد کردن اون مسابقه نیست (با یه Trainer راحت رد می شد) ، مسئله کیفیت بازی ساخته شده و تنظیم بودن درجه ی سختی بازیه، ما چون همه طرفدارای مافیای اول بودیم دوست داریم که دومی اشکالات اولی رو نداشته باشه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کافی بود به محض شروع مسابقه دنده عقب بگیرین ، از خط پایان / شروع رد بشین و دوباره به سمت جلو از خط رد بشین . تمام ! :D
الان که این رو دیدم میخوام سرم رومحکم بکوبم به دیوار:mad:
پدرمنو دراورد اون مسابقه اشکم دراومد تا ردش کرد:((:mad:
ولی به هرحال بازیه محشریه محشر حتی ازجی تی ای بهتره حالا این نظرمنه نکشید منو یه وقت:biggrin1:
خیلی به ریلیز مونده نه؟:confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
الان که این رو دیدم میخوام سرم رومحکم بکوبم به دیوار:mad:
پدرمنو دراورد اون مسابقه اشکم دراومد تا ردش کرد:((:mad:
ولی به هرحال بازیه محشریه محشر حتی ازجی تی ای بهتره حالا این نظرمنه نکشید منو یه وقت:biggrin1:
خیلی به ریلیز مونده نه؟:confused:

واقعا که اون قسمت از بازی مسخره بود :sick: منم با کد ردش کردم.
شک نکن که از gta بهتره . یکی از خاطره انگیزترین بازیهای عمرم بوده . آدم بعد از مدتی که بازی میکرد یه حس عجیبی تویش بوجود میومد ، آدمو واقعا میبرد به اون سالها و درگیر ماجراهای مافیایی . موسیقیش واقعا تاثیر گذار و ماموریتها دقیقا مطابق با روند داستان و کاملا بهم وابسته (چیزی که توی gta کمتر دیده میشه) .

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
گرافیکش توی دموهاش محشر بود! بالاخره گیمر هرچقدر هم حرفه ای باشه گرافیک یه رکن مهم براشه!!
150fs460435.gif

مطمئناً نسخه بعدی در اوج خوش شانسی یه کپی 2009 از نسخه قبلی می شه! دیگه خیلی باید توهم باشه تا از قبلیه با توجه به گذر زمان بهتر باشه
6asmnhy.gif

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
دو Wallpaper و یک Concept Art از بازی:
Wallpaper 1
Wallpaper 2
Concept Art

تاریخ عرضه هنوز مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد سال 2009 میاد.

مرسی خیلی مرسی
flowerysmile.gif

گرافیکش محشر بود
wide-eyed.gif

بازی گرافیک بالا عامه پسند تره! می شه جلو در و همساده و بابامون رو کنیم اونم با یه نگاه خوشش بیاد
biggrin.gif

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
سلام دوستان
واقعا جای تعجب داره که از این بازی بزرگ هیچ صحبتی نیست:eek:
من که هیچ وقت نسخه اول از یادم نمیره بهترین بازیه عمرم بود :praying:
حتی بازیهای بزرگی مثل GTA هم توان رقابت با این ابر بازی رو ندارن :p
بروبچ بیاین یه حالی به تاپیک بدیم:biggrin1:

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
مافیا یکی از بهترین بازی های عمرم بود.
گارگردانی سینمایی بازی عالی بود.
اونجایی که تام مرد و دوربین بازی همراه با موسیقی فوق العادش میومد بالا.
طراحی ماموریت های بازی هم عالی و متنوع بود.
به جرئت می تونم بگم که تنها بازی ای بود که پس از تمام کردنش احساس کردم یه فیلم سینمایی عمیق دیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر