Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
third_screen.jpg

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
نه بابا کجا اومده این دوستمون الکی یه چیزی گفت شما باور نکن;)
گفت بخرید یعنی توصیه در آینده کرد!:cheesygri
ولی دقیقاً مثل رقابت Gta3 با Mafia I می مونه.مطمئناً از نظر گرافیک.موزیک و همون عاملهای برتری نسخه I مافیا حرف اولو می زنه و از نظر آزادی در شهر کمتر از Gta می شه.این نظر شخصی منه :-"
دوم این که احساس می کنم Mafia و Gta ضمن حفظ اونی که داشتند توی نسخه جدید سعی کردند شکل طرف مقابلشون بشند و مثلاً دیدیم که Gta داستان و گرافیکی به مراتب بهتر از نسخه های قبل و Mafia آزادی در خورد و خوراک داده :love:
ولی این نسل دهن هر چی PC Gaming بازه سرویس شد رفت پی کارش! :cheesygri
همه عنوانهای تاپ اول برای کنسول اومدند:((

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
ولی این نسل دهن هر چی PC Gaming بازه سرویس شد رفت پی کارش! :cheesygri
همه عنوانهای تاپ اول برای کنسول اومدند:((
نسل قبل هم (مخصوصا تو سالهای میانی) خیلی از بازی های بزرگ اول برای کنسول اومدند.
برای مثال هم GTA III و هم GTA VC و هم GTA SA اول برای کنسول اومدند و چند ماه (یا سال) بعد برای PC.

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
نسل قبل هم (مخصوصا تو سالهای میانی) خیلی از بازی های بزرگ اول برای کنسول اومدند.
برای مثال هم GTA III و هم GTA VC و هم GTA SA اول برای کنسول اومدند و چند ماه (یا سال) بعد برای PC.
آره قبول دارم ولی الان افراطی تر شده.اون موقع Ps2 اول بود و خیلی مواقع پی سی از ایکس باکس زودتر می اومد! ولی الان تو سری خور تر از همه شده :cheesygri

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
آره قبول دارم ولی الان افراطی تر شده.اون موقع Ps2 اول بود و خیلی مواقع پی سی از ایکس باکس زودتر می اومد! ولی الان تو سری خور تر از همه شده :cheesygri
اره اصلا یکی از علت هایی که من و شاید بعضی از بروبکس 360 گرفتیم این بود
راستی اومدن مافیا 2 قطعیه یا رو هواست ؟
مافیا 1 که بهترین بازیه عمرم بوده تا حالا
ولی اون یه تیکه اخرش یه کوچلو مسخره بود که ما پیر شدیمو این سالیاری نمرد :laughing:!!!!!
یه نکته دیگه که جاش اینجا نیست ولی مجبورم بگم هر کی dmc4 رو تموم کرده به من 1 pm بده چند تا سوال دارم باز هم ببخشید جاش اینجا نبود اخه تاپیکش خوابیده

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
راستی اومدن مافیا 2 قطعیه یا رو هواست ؟
دوست عزیز بعد از این همه حرف و عکس و Preview و ... می گی قطعیه یا نه؟ تابستون پارسال اومدن این بازی تایید و توسط Illusion رسما اعلام شد و از اون موقع تا الان کلی اطلاعات رسمی از بازی اومده.

ولی اون یه تیکه اخرش یه کوچلو مسخره بود که ما پیر شدیمو این سالیاری نمرد :laughing:!!!!!
تاریخ تولد سالیری 1882 بود، سالی که تام خیانت می کرد هم 1938 و سالی هم که می مرد سال 1956 بود.
اگر حساب کنی اون موقع سالیری 74 سال داشته، پس غیر عادی نیست چون خیلی آدم ها بیشتراز 74 سال هم عمر می کنند.

آخرین ویرایش:

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma

بر عکس نظر شما . به نظر من نقطه ی عطف داستان بازی همین تیکه بود که سالیاری شخصیت جاودانه ی بازی موند و قوانین شکسته نشد .

شما حساب کنید که تو داستان بازی قوانین شکسته میشد . واقعا محتواش از بین میرفت . بعضی جاها پایان به خوبی خوشی تموم نشه بهتر هم هست مثل این بازی

تو بازی نشون داده شد که اگر خیانت کنید کشته میشد و این قانون مافیاست . حالا میخوای تامی آنجلو باش یا هر کی دیگه

به نظر من شخصیت یک بازی سالیاری بود !

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
بر عکس نظر شما . به نظر من نقطه ی عطف داستان بازی همین تیکه بود که سالیاری شخصیت جاودانه ی بازی موند و قوانین شکسته نشد .

شما حساب کنید که تو داستان بازی قوانین شکسته میشد . واقعا محتواش از بین میرفت . بعضی جاها پایان به خوبی خوشی تموم نشه بهتر هم هست مثل این بازی

تو بازی نشون داده شد که اگر خیانت کنید کشته میشد و این قانون مافیاست . حالا میخوای تامی آنجلو باش یا هر کی دیگه

به نظر من شخصیت یک بازی سالیاری بود !

من از نظر قوانین مافیایی نگفتم من از نظر قوانین طبیعی گفتم :cheesygri( از نظر قوانین مافیا حرف شما رو تایید می کنم )

دوست عزیز بعد از این همه حرف و عکس و Preview و ... می گی قطعیه یا نه؟ تابستون پارسال اومدن این بازی تایید و توسط Illusion رسما اعلام شد و از اون موقع تا الان کلی اطلاعات رسمی از بازی اومده.

تاریخ تولد سالیری 1882 بود، سالی که تام خیانت می کرد هم 1938 و سالی هم که می مرد سال 1956 بود.
اگر حساب کنی اون موقع سالیری 74 سال داشته، پس غیر عادی نیست چون خیلی آدم ها بیشتراز 74 سال هم عمر می کنند.

تا اونجایی که من یادمه اولین باری که سالیاری رو تو بازی دیدم بالای 50 60 سال سن و در اخر بازی هم که اون دو تا میان ما رو می کشن سن و سال ما از اون موقع سالیاری ( اول بازی ) هم بیشتر به نظر میرسه ( راستی تاریخ تولد سالیاری رو کجای بازی نوشته بود ؟ )

خدا کنه این مافیا دیگه مسابقه ماشین نداشته باشه :cheesygri فکر کنم اعصابه خیلی ها سر اون مسابقه خورد شد از جمله من ( البته وجود این جور مراحلیه که بازی رو موندگار تو ذهن ها می کنه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر