Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:
به زودی رسوایی انویدیا توی یه بازی دیگم معلوم میشه...
دلتون رو خوش نکنید ، نه گیم پلی میبینید ،نه گرافیک ،یه چیزی در حد God Father !!!.
از اونجایی که من به طور خیلی خیلی شدیدی طرفدار این بازی هستم و اصلا هم اهل کل کل نیستم .ولی دیگه نمیتونم جواب شما رو ندم.
بویژه این قسمت که میگی یه چیزی در حد God Father اعصابم رو خورد میکنه )xپس ناچارم یگم شما که چیزی نمیدونی (حداقل در مورد این بازی )اظهار نظر الکلی نکن.یکم برو در مورد 2K اطلاعات کسب کن.(نویسنده 7 سال داشته داستان بازی رو مینوشته بعد ایشون میاد میگه بازی در حد GF =)))
ببخشید ولی باور کن اگه خودت هم جای من بودی بهم میریختی.

به زودی رسوایی انویدیا توی یه بازی دیگم معلوم میشه...
دلتون رو خوش نکنید ، نه گیم پلی میبینید ،نه گرافیک ،یه چیزی در حد God Father !!!.
شما احیانا کارمند شرکت 2K هستین که به این صراحت حرف می زنید؟
ناسلامتی این بازی الان چند سال در حال ساخت هست و همه مجلات و وب سایتها از پتانسیل بالای بازی حرف می زنن اونوقت شما این حرفو میزنید؟)x

• Like
Reactions: ДядsЙ
با این وضعیت بدی که شرکت های تقلبی بازی های دارینوس رو راحت کپی میکنن و میفروشن به هیچ وجه منتظر یه نسخه دوبله نباشید;)
من امسال فقط و فقط امیدم به این بازی هست و مطمئنم یه شاهکار بزرگ میشه چون داستانش فوق العاده زیبا و درگیر کنندست.

یعنی چی منتظر دوبله نباشیم ؟!؟!؟!؟! :thinking:
هنوز که هنوزه دارینوس داره کارش رو میکنه ، من کلا دو تا بازی دوبله خریدم که هر دوش هم از دارینوس بود و اتفاقا همین دو بازی باعث شد که دارینوس بشه دارینوس ، یکی مافیا و اون یکی قلعه (تمامی نسخه ها) ، الان هم بزرگترین اشتباه هست که دارینوس نخواد بازی مافیا ۲ رو به عنوان بازی آینده معرفی نکنه ! :confused:
به تازگی یک لیست جدید از عناوین تحت بررسی تو سایت قرار داده که مافیا ۲ جزو اونا نیست !

این چرتو پرتا چیه راه انداخین راجب فیزیک؟؟؟؟؟همه جدیدن مهندس شدن یکی میگه 1 کارت 8800 nv بزار بقل کارت ati فیزیک بشه این چرتا چیه فکر 1سری که هیچی نمیدونن منحرف میکنین اصلا فیزیک مال چیه؟؟؟اخه کدوم کارت سری 8000nv چیپ فیزیک داره؟؟؟؟؟؟چه برسه که بخواد با ati کراسم بشه(فکن بشه=)))
هر بازی با قیزیک بیاد تو تنظمیمات فیزیکش ان و اف داره دیگه مثل mirror edge metro2033 که هر کسی با هر مدل کارت جدیدی میتونه بازی کنه کسی که ati داره بار فیزیک حداقل بازی توسط برنامه فیزیک انویدیا بر دوش رم یا سی پی یو که حداکثرشم توسط چیپ کارتهای انویدیا استفاده میشه که توی مدل های 9000 به بالا وجود داره حالا اگه مثلا 2 تا 9400 رو باهم کراس کنین 1کیش فیزیک میشه که به نظر من که دستم تو کاره نمی ارزه همچین فیزیک چیز شاقیم نیست کارت های جدید ati چیپ havok دارن که اگه بدونین اون چیه سکته میکنین خواهشن همچین عنوان بزرگی رو بدون اطلاعات سخت افزاری به حاشیه نبرین این عنوان شروع 1سبک بازی بوده ناظرین خواهشن این بحثاره چک کنن اخه این مضخرفات در مورد فیزیک چیه بررسی کنین.

این چرتو پرتا چیه راه انداخین راجب فیزیک؟؟؟؟؟همه جدیدن مهندس شدن یکی میگه 1 کارت 8800 nv بزار بقل کارت ati فیزیک بشه این چرتا چیه فکر 1سری که هیچی نمیدونن منحرف میکنین اصلا فیزیک مال چیه؟؟؟اخه کدوم کارت سری 8000nv چیپ فیزیک داره؟؟؟؟؟؟چه برسه که بخواد با ati کراسم بشه(فکن بشه=)))
هر بازی با قیزیک بیاد تو تنظمیمات فیزیکش ان و اف داره دیگه مثل mirror edge metro2033 که هر کسی با هر مدل کارت جدیدی میتونه بازی کنه کسی که ati داره بار فیزیک حداقل بازی توسط برنامه فیزیک انویدیا بر دوش رم یا سی پی یو که حداکثرشم توسط چیپ کارتهای انویدیا استفاده میشه که توی مدل های 9000 به بالا وجود داره حالا اگه مثلا 2 تا 9400 رو باهم کراس کنین 1کیش فیزیک میشه که به نظر من که دستم تو کاره نمی ارزه همچین فیزیک چیز شاقیم نیست کارت های جدید ati چیپ havok دارن که اگه بدونین اون چیه سکته میکنین خواهشن همچین عنوان بزرگی رو بدون اطلاعات سخت افزاری به حاشیه نبرین این عنوان شروع 1سبک بازی بوده ناظرین خواهشن این بحثاره چک کنن اخه این مضخرفات در مورد فیزیک چیه بررسی کنین.
اول اینکه سعی کن وقتی داری تو یه جای عمومی حرف میزنی شعور دیگران رو با لحن توهین امیزت زیر سوال نبری چون درغیر این صورت این مسئله برا خودت صدق خواهد کرد! دوم اینکه همین فیزیک ناچیزی که داری دربارش حرف میزنی، انویدیا کلی روش مانور داده و اگه ویدیو مافیا رو تو این بخش ببینی متوجه این قضیه میشی که تا چه حد فیزیک این بازی رو pc و با کارت انویدیا با کارتهای ati یا کنسول تفاوت داره که نیازی هم به بحث نیست(دیدنیه!).تا حالا هم هر کسی که اون دمو رو دیده به شگفت اور بودنش اعتراف کرده. سومم اینکه این haokای که رو کارتای ati هست کجاست؟ چرا هیچ بازی ای نیست که مثل مافیا که داره رو فیزیک انویدیا مانور میده ، بیاد و رو فیزیک havok مانور بده تا همه کف کنن؟؟؟؟؟؟

الان شما خودت هم فهمیدی چی گفتی؟؟؟
از کی تا حالا دوتا 9400 با هم کراس میشن ؟ منظورت sli بود؟؟؟
اومدی ابروشو درست کنی زدی چشمشم در آوردی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or