Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
فکر کنم هیچ کدوم از شما تریلر بازیو ندیدید. یک نگاه بندازید بعد می فهمید که خون تو mafia 1 با خون تو mafia 2 چه فرقی می کنه.

Trip@k

کاربر سایت
Jun 23, 2008
50
فکر کنم هیچ کدوم از شما تریلر بازیو ندیدید. یک نگاه بندازید بعد می فهمید که خون تو mafia 1 با خون تو mafia 2 چه فرقی می کنه.

دقيقا باهات موافقم

تو تريلر ها نور بردازي ها فوق العاده است:eek:

ولي روي صورت كاراكتر ها بايد بيشتر كار كنن:-":confused:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام اومدم يكسري اطلاعات كهنه ولي خوبو مفيد بهتون بگه بريد حال كنيد.
1. بازي در امپاير سيتي كه برداشت آزادي از نيويرك هست اتفاق ميوفته.مثل ليبرتي سيتي درGTA IV
2.تو بازي اگه پليس بهتون به خاطر حمل سلاح گير بده 2راه داري يا رشوه بديد يا بهش مجوز حمل سلاح قلابي نشون بدين و مثل GTA لازم نيست بزنيد پليس رو سرويس كنيد.
3. بازي بين سال هايه 45الي50 ميلادي رخ ميده و به خاطر اينكه در اون دوره امريكا به شدت مهاجر پذير بوده (به دليل جنگ جهاني دوم) از رونق اقتصادي خوبي بر خوردار بوده و به اصطلاح دوران طلايي امريكا بوده.
4. بازي در 3 دوره داستاني روايت ميشه كه در هر دوره شما در شهر ساختمان ها و تابلو ها و خيابان هاي جديدي ميبينيد كه اين يعني حدود 2 بار طراحي و 1 بار اصلاح در شهر ( چون 2بار اول در دوران دور از هم و بار سوم در يك دوره زماني نزديك تر به دوره دوم داستان اتفاق ميوفته) اين حركت قبلادر درايور پارالل لاين(4) اتفاق افتاده بود و شركت يوبي سافت( حق امتياز درايور توسط يوبي از آتاري خريداري شده) 2 بار نيويورك رو در دهه هاي 60 و سال 2006 ساخته بود.
5. سيستم تعقيب و گريز بازي مانند GTA IV و سيستم كاور گيري كاملا برتر از GTA IV هست و شا براي كاور گيري ميتونيد خودتونو رو زمين سر بديد تا به سنگر دور تري برسيد.
فعلا با اين مضوع كمي خودتونو سر گرم كنيد.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
نباید این تاپیک بخوابه!!!:)
یه سوال از اساتید محترم به نظر شما این بازی دیگه ساله 2010 میاد یا نه؟البته خودشون گفتن که میاد .اما من دیگه به این T2 اعتماد ندارم.

عجب گرافیکی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر